Zaloguj się

Szkoła tańca Łódź – Urban Dance Zone – Taniec Łódź Sport, Szkoły tańca

Al. Piłsudskiego 8/10, Łódź

Taniec Łódź, Szkoła tańca Łódź.

Chcesz tańczyć salsa Łódź?

Jak mówią nasi kursanci, Urban Dance Zone to miejsce z klimatem, gdzie zapomina się o codziennych trudach i troskach. Miejsce gdzie kursanci i instruktórzy nierzadko spędzają czas również po zajęciach, dzieląc się swoją pasją do tańca.

W Urban Dance Zone zajęcia prowadzą tancerzy i instruktorzy, którzy robią to profesjonalnie i z zapałem. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem jak i również młodzi wiekiem tancerze, którzy w UDZ mają otwartą drogę do kariery tanecznej.

Zapraszamy serdecznie do naszej Szkoły. Chcemy, aby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez Was samych, także sposobem na życie. Na 320 metrach, czekają na Was trzy przestronne sale, oraz dwie bajecznie przytulne garderoby: damska i męska.

Każda z sal ma inny klimat i nazwę. Sala Havana – to energetyczny kolor i śliczne, kubańskie malowidło na ścianie, wykonane własnoręcznie przez jednego z naszych instruktorów! Tutaj najchętniej tańczymy salsę w małych grupach. Sala Los Angeles – to nasza największa sala, która mieści się pośrodku. Sala New York – jest prawie tak duża jak Los Angeles. Tutaj mamy również drążki baletowe.

Kochamy tańczyć i kochamy uczyć tańczyć. Każdego, bez względu na umiejętności oraz wiek!

– Gadu-gadu: 4526063
– Telefon: 695 385 254
– biuro@urbandance.pl

– Więcej informacji: www.urbandance.pl

Źródło opisu: www.urbandance.pl
Źródło zdjęć: www.urbandance.pl
Dodane: 2009-06-25 12:49:37 przez urbandance

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Ktośka
  18 grudnia 2012 at 01:58

  A Ja nie polecam. I to nie tylko ze względu na instruktorów tylko takze na osoby pracujące w sekretariacie. Panie niekompetentne, brak zainteresowania klientem. Zajęcia często nie odbywają się,ja przyjedzałam na marne i dowiadywalam sie dopiero na miejscu ze instruktor nie mógł się dziś pojawić. Jestem na NIE.

  Pomocna recenzja
 • benio
  2 lutego 2010 at 14:53

  Super Szkoła! Super ludzie! Chodzimy tam z zonka na Salse i odmladzamy sie 🙂 polecam kazdemu!

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna