Zaloguj się

Studio Masażu i Kształtowania Sylwetki – Rolletic Białystok Masaż, Zdrowie i Uroda

Św. Mikołaja 12, Białystok

Studio Masażu i Kształtowania Sylwetki – Rolletic
ul. Św. Mikołaja 12
15-419 Białystok

tel. 085 831 10 51, 0660 782 386
www.rolletic.bialystok.pl
czynne: PN – PT: 10.00 – 19.00, SOB: 10.00 – 15.00
karty kredytowe: nie

Rolletic to masaż mechaniczny wykonywany przez bęben pokryty rzędami wypustek, kręcący się ze stałą prędkością dostosowaną do przepływu limfy w ludzkim organizmie. Uwalnia od napięcia mięśniowego. Poprawia krążenie krwi i limfy, nie tylko miejscowo, w tej okolicy ciała, która jest aktualnie masowana, ale w całym ciele. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit. Regularny masaż rzeźbi sylwetkę, redukuje wałeczki tłuszczu, wzmacnia mięśnie.

Masaż rolletic wykorzystuje akupresurę – jedną z technik chińskiej medycyny ludowej. Uciskając odpowiednie miejsca, działamy jednocześnie na związane z nimi organy wewnętrzne, dlatego też rolletic wpływa dobroczynnie na cały nasz organizm. Akupresura, znana na całym świecie alternatywna forma leczenia rozmaitych schorzeń, jest stosowana od tysięcy lat, co jest chyba najlepszym dowodem na jej skuteczność. Rolletic odwołuje się do tej starej sprawdzonej techniki, by odpowiadać jak najbardziej współczesnym potrzebom: miejscowo redukować ilość tkanki tłuszczowej i przyczyniać się do spadku wagi.

MASAŻ NA URZĄDZENIU ROLLETIC:

  • Działa wyszczuplająco
  • Pomaga zredukować tkankę tłuszczową
  • Stymuluje metabolizm
  • Powoduje zanik cellulitu
  • Modeluje sylwetkę
  • Wzmacnia i kształtuje mieśnie ud, łydek i pośladków
  • Odpręża i relaksuje
  • Poprawia krążenie
  • Przywraca jędrne ciało i skórę

Rolletic trwa godzinę, podczas której masujemy kolejno stopy (dokładnie podeszwy stóp), łydki, łydki i uda, wewnętrzną stronę ud, dolną część pośladków, zewnętrzną stronę ud, boki i plecy, górną część brzucha, przednią część ud, dolną część brzucha, pośladki, dłonie, przedramiona i ramiona – wszystko w odpowiednim czasie: od 2 do 4 minut. Podczas pierwszych kilku masaży najlepiej zastosować się do zaleceń dotyczących tego, co, jak długo i w jakiej kolejności masować. Później możemy skoncentrować się na tych partiach naszego ciała, na poprawie których najbardziej nam zależy. Jeśli uważamy, że nasz brzuch pozostawia najwięcej do życzenia, możemy masować go dłużej, kosztem innych części ciała.

Przeciwwskazania: nieleczone, niewyrównane ciśnienie, choroby serca, choroba nowotworowa, zaawansowana osteoporoza, stany zapalne i infekcje w organizmie, choroby skóry, ciąża, tubekuloza kości

Wymagany jest strój sportowy + skarpetki

PIERWSZY MASAŻ GRATIS!

Zapraszamy!

Źródło opisu: www.bialystokonline.pl/bialystok,firma,8810,337,12,1.html – Kopia
Źródło zdjęć: www.bialystokonline.pl/bialystok,firma,8810,337,12,1.html – Kopia
Dodane: 2010-03-28 23:47:28 przez martabielsk

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna