Zaloguj się

Sala zabaw „FIGLO-PARK” – BIELSKO BIAŁA Dla dzieci, Rozrywka

Cieszyńska 90, Bielsko-Biała

Witamy bardzo serdecznie w progach naszego raju dla dzieci, w Figlo-Parku
Miejsce to powstało w 2000 roku, jako pierwszy całoroczny plac zabaw dla dzieci w naszym regionie.

Zabawa w Figlo-Parku jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne wypełnienie czasu naszych dzieci, a jednocześnie momentem wytchnienia dla ich opiekunów.
To niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju miejsce rozwijające sprawność ruchową dziecka oraz wyobraźnię.

Bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową, toteż sala zaprojektowana jest według wymogów spełniających taką gwarancję. Sala posiada orzeczenie o bezpieczeństwie. Orzeczenie Techniczne wystawione przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Technicznych Urządzeń rozrywkowych w Warszawie.

Wszystkie konstrukcje: ściany, podłogi oraz elementy do zabaw wykonane są z materiałów miękkich.

Figlo-Park jest jedną z większych sal zabaw w Polsce, jego powierzchnia to 600 m2.

Jedna część to recepcja z szatnią, pomieszczenie dla grup zorganizowanych, toalety oraz stanowisko z suszarkami do włosów, gdzie dzieci po intensywnej zabawie mogą wysuszyć spocone główki.

Druga część to sala zabaw, przy której w wydzielonym miejscu znajduje się Kawiarenka dysponująca 60 miejscami siedzącymi. Sala posiada wentylację oraz klimatyzatory, dzięki którym utrzymywana jest odpowiednia temperatura, a także profesjonalne nagłośnienie, więc można miło spędzić czas słuchając muzyki. Do poczytania jest przygotowana prasa.

Na tym samym poziomie znajdują się automaty do gier typu flipery, symulatory(wyścigi), bujaczki, itd., które również urozmaicają pobyt w Figlo-Parku.

Główne elementy placu zabaw to konstrukcja trójpoziomowa z labiryntami i przejściami, kilkumetrowe zjeżdżalnie otwarte, zjeżdżalnie rurowe, baseny z piłeczkami, zamek powietrzny do skakania, ogromne piankowe klocki, pochylnie do wspinaczki, sznurowe drabinki, kładki wietnamskie, równoważnie, małpi gaj dla młodszych dzieci oraz wiele innych atrakcji.

Zabawa w Figlo-Parku przeznaczona jest dla wszystkich dzieci z granicą wzrostu nie przekraczającą 150 cm. Opiekunowie mają wstęp wolny.

Figlo-Park otwarty jest również dla dzieci pokrzywdzonych przez los – z domów dziecka, czy niepełnosprawnych – i dla takich dzieci zabawa jest bezpłatna. Jesteśmy szczęśliwi, że umożliwiając zabawę w Filgo-Parku dajemy tym dzieciom ogromną radość i chwilę zapomnienia o dotyczących ich problemach.

Figlo-Park otwarty jest codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach 9–20. Przy budynku znajduje się duży, oświetlony parking.

Pamiętaj – Figlo-Park jest miejscem wyjątkowym, które zapewnia dzieciom przeżycie niezapomnianych chwil radości i niesamowitych wrażeń. A cóż może bardziej uszczęśliwiać, jak uśmiech na twarzach naszych pociech?

Źródło opisu: WWW.FIGLO-PARK.PL
Źródło zdjęć: WWW.FIGLO-PARK.PL
Dodane: 2009-10-14 15:25:08 przez becia119

Lokalizacja

Komentarze (4)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • dorota
  1 lipca 2014 at 08:39

  Dużo miejsca do biegania dla dzieci,ale gdy przychodzi grupa duża, to jak stado koni, a indywidualne dzieci nie mają się gdzie podziac.

  Pomocna recenzja1
 • HeloPoli
  17 kwietnia 2010 at 13:36

  Zajefajne miejsce, sama bym się z radością w takim pobawiła.

  Pomocna recenzja
 • iwona88
  11 marca 2010 at 11:16

  ale to chyba raczej dla starszych dzieciaków bo zabawy albo wysiłkowe albo na maszynach wymagajace wiedzy

  Pomocna recenzja3
 • mjonkowski
  19 lutego 2010 at 12:13

  dla aktywnych osób super sprawa ale trzeba mieć trochę sily, wspaniale miejsce dla dzieci

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna