Zaloguj się

Restauracja „Róża Wiatrów” Warszawa Jedzenie, Restauracje

Wał Miedzeszyński 377, Warszawa

Charakterystycznie położona w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Wisły Róża Wiatrów zapewnia doskonałe odprężenie po ciężkim dniu i sprzyja spotkaniom towarzyskim dając przyjemność bezpośredniego obcowania z naturą.

Tawerna została zaaranżowana na styl marynistyczny i choć jest to zgodne z założeniem to w przypadku serwowanej różnorodności posiłków wykracza zupełnie poza ten horyzont. Bogata karta dań oferuje wiele specjałów kuchni morskiej, staropolskiej i bezmięsnej, które dzięki tradycyjnej obróbce posiadają niepowtarzalne walory odżywcze i smakowe. Goście Róży Wiatrów mają okazję i potrafią docenić zalety tutejszej kuchni stawiając jej wysokie wymagania odnośnie palety dań i ich jakości.

W gościnnych progach Róży Wiatrów organizowane są różnorodne imprezy i przyjęcia okolicznościowe. Na powodzenie tych imprez pracują znakomici kucharze przygotowując dania pod konkretne zamówienie i bezpośrednio przed podaniem. Do organizacji każdego rodzaju imprezy podchodzi się z jednakową dbałością o szczegóły zapewniając pełną obsługę, wysokiej jakości zastawę stołową, meble koktajlowe, rollbary czy namioty.

Ogromną popularnością w lokalu cieszą się wieczory muzyczne, na które zapraszane są zawodowe zespoły muzyczne uświetniając rozrywkę tutejszym Klientom.

Dodatkowo tawerna oferuje pełen zakres usług cateringowych włącznie z aranżacją wnętrz, organizacją garden party czy imprez plenerowych.

tel. 022 617 00 91

Źródło opisu:
Źródło zdjęć:
Dodane: 2008-03-30 16:34:41 przez Rafa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna