Zaloguj się

Rejsy Ekstremalne łodziami typu RIB Międzyzdroje Atrakcje, Atrakcje turystyczne

Molo, Międzyzdroje

Rejsy Ekstremalne łodziami typu RIB Miedzyzdroje
– Zapraszamy na molo w Międzyzdrojach na RIB-a

EKSTREMALNE REJSY PO BAŁTYKU – SZYBKA ŁÓDŹ MOTOROWA -RIB-

Zapraszamy na molo w Międzyzdrojach na RIB-a

Dla tych, którzy nie szukają ukojenia, a raczej adrenaliny. Miedzyzdroje oferują niecodzienną możliwość rejsu ekstremalnego łodzią hybrydową typu RIB, która osiąga prędkość 100km/h.

Łodzie RIB (Rigid Inflatable Boats) to doskonałe i szybkie łodzie, które specjalnie stworzono do trudnej służby na morzu. Ich konstrukcja hybrydowa łączy dno kadłuba identyczne jak w normalnych łodziach w połączeniu z tubami wykonanymi z hypalonu. Po wyposażeniu ich w dużej mocy silniki daje to możliwość rozwijania znacznych prędkości, a przy zachowaniu wysokiej dzielności morskiej pozwala na pływanie i wykonywanie zadań przy bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych. Łodzie te dają sobie znakomicie radę jako łodzie specjalne, desantowe, pilotowe czy łodzie dla służby SAR.

Ich doskonałe własności nautyczne sprawiają, że coraz częściej znajdują one swoje ?cywilne? zastosowanie. Wiele osób zaczyna traktować pływanie RIB-ami jako znakomitą formę czynnego wypoczynku nad wodą. Pływanie z większą prędkością niż w przypadku jednostek sztywno kadłubowych, a w przypadku wysokich fal wyskakiwanie nad ich grzbietami tak jak w przypadku deski surfingowej dostarcza załodze niesamowitych wrażeń.

Rib to jedna z najszybszych jednostek tego typu. Wyposażona jest w silnik przyczepny YAMAHA 250 KM osiągająca prędkość około 100 km/h.

Chcielibyśmy zaprezentowac Państwu nasze wybrzeże z perspektywy Bałtyku, dużą dawkę adrenaliny i niesamowitych wrażeń. Wycieczka jedną z najszybszych hybrydowych łodzi pontonowych typu R.I.B. To okazja do podziwiania wybrzeża i mola w Międzyzdrojach z perspektywy morza bałtyckiego i urokliwych zakątków klifu Wolińskiego Parku Narodowego.

15-minutowy, emocjonujący rejs taką łodzią, przeznaczoną na co dzień do wojskowych zadań specjalnych,
– kosztuje 50 zł od osoby.

Grupa dwunastoosobowa, wypływa o dowolnej godzinie.
Wypływamy o pełnych godzinach,
pod warunkiem, że mamy na pokładzie co najmniej sześć osób.

ZAPRASZAMY NA REJS PEŁEN EMOCJI!!!

Molo w Międzyzdrojach

– Przystań pasażerska na końcu mola

Źródło opisu: pl.wikipedia.org
Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org
Dodane: 2010-11-08 22:53:20 przez Igorek

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • wilk morski
  27 listopada 2010 at 21:21

  Widziałem co zrobił sternik „GROM” (notabene co za nazwa!!!) w basenie jachtowym w Świnoujściu. To idiota, który nie ma pojęcia o pływaniu. Chciał pokazać jak silne ma silniki w porcie jachtowym!!!. W wyniku tego jeden z jachtów połamał maszt bo taką falę zrobił RIB, a kilka uszkodziło sobie burty o nabrzeże. Facet zero i wyobraźni i wiedzy morskiej typowy „wilk morski” 2 miesiące w roku sądzący iż największym problemem w prowadzeniu łódki jest kręcenie kierownicą. A zdjęcia są innej łódki-ALFA MSS. Firmy która zajmuje się bezpieczeństwem,a którą prowadzi były oficer marynarki wojennej i jednostki specjalnej Formoza. Tak samo tekst pochodzi z ich http://www.maritime-security.eu. Mam nadzieję iż nikt nie skojarzy GROMPol z tą firmą.

  Pomocna recenzja
 • marines-navy.com
  27 listopada 2010 at 16:38

  Troche ktoś pomieszał dane różnych jednostek z wybrzeża. Grom-POL w Międzyzdrojach? Tam pływa Maritime-Security!!!

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna