Zaloguj się

Telefon:
094 354 99 00

Adres:
Waszyngtona 1
Kołobrzeg

Ładne pokoje. Niskie ceny.

Źródło opisu: www.wypoczynek-rodzinny.pl
Źródło zdjęć: www.wypoczynek-rodzinny.pl
Dodane: 2008-04-25 17:00:28 przez Rafa

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Ania
  15 lipca 2013 at 10:05

  Odwiedziłam w tym ośrodku moich dziadków (dostali przydział do sanatorium w ramach NFZ) i powiem szczerze, że spodziewałam się czegoś innego. Pokoje są co prawda czyste, chociaż niezbyt atrakcyjne, ale za to łazienki pozostawiają dużo do życzenia (kafelki z lat 70tych, które od tamtego czasu nie były wymieniane, na fugach między kafelkami widnieje grzyb, toaleta rozpadająca się). Miałam „przyjemność” jeść obiad w ww. ośrdoku. Jako że jest to ośrodek sanatoryjny to jedzenie powinno być zdrowe, a zamiast tego goście otrzymują smażone panierowane mięso (powinno być gotowane lub przynajmniej z pieca), prawie bez warzyw. Z informacji pracownikow ośrodka wynika, że jedzenie dla gości z zewnątrz jest lepszej jakości niż dla osób, które mają opłacony pobyt przez NFZ – sprawdziłam jedzenie dla gości i powiem szczerze, że jeżeli to była dobra jakość, to nawet nie chcę wiedzieć jaką jakość mają dania dla osób z NFZ :-/

  Pomocna recenzja1
 • kasia00
  6 grudnia 2010 at 21:43

  W Gryfie byłam już kilka razy- w pokou zwykłym raz i w apartamencie 2 razy. Ostatni mój pobyt w zimie 2010r. Ośrodek najbliżej plaży, jak tylko się da w Kołobrzegu. Jeżeli ktoś lubi wystrój ancien regime ( ja lubię ) i bliskość plaży- to jest to miejsce wymarzone. Poza śniadanami w formie bufetu nie plecam inych posiłków- niestety wyjątkowo niesmaczne, do tego malutkie porcje; nawet napój do obiadokolacji – kompot- nalewany do pół szklanki ( dojeść można w naprawdę fajnej restauracji przy torach- siedem wiatrów ) Słaba jakość posiłków niestety idzie w parze w beznadziejną obsługą recepcji – panie recepcjonistki są nieprofesjonalne,nieuprzejme, niemiłe, żeby nie powiedzieć niewychowane i prawie chamskie- zawsze- przez telefon i osobiście- rzecz sprawdzona przeze mnie przez okres 3 lat.
  Pomimo w/w minusów z usług Gryfa skorzystam po raz kolejny, bo lubię Kołobrzeg i lokalizację ośrodka i sam ośrodek, pomijając w/w. Mam nadzieję, że kierownictwo Gryfa przeczyta moją opinię i doprowadzi do pionu recepcjonistki, bo z ich żarcia nie muszę korzystać, a z recepcji muszę.

  Pomocna recenzja1

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna