Zaloguj się

Galeria Muzyczna BUNKIER powstała 13 listopada 2002r. Lokal mieści się w Toruniu przy ul. Wola Zamkowa 2/10 we wnętrzu prawdziwego zabytkowego bunkra z 1816r. Posiada swój naturalny wystrój, specyficzny klimat i mocne nagłośnienie.

Jest klubem studenckim, odwiedzanym przez mieszkańców całego Torunia i okolic. Bunkier jest jednym z nielicznych miejsc w mieście, gdzie można posłuchać dobrej rockowej muzyki. W Toruniu klub wyrobił sobie markę miejsca dla ludzi lubiących mocne brzmienia, ale nie stroni też od imprez spokojnych. Przykładem mogą być wieczory z muzyką SKA, progresywną oraz wiele innych, na których każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie.

Lokal przeznaczony jest dla ok. 200 osób. W okresie letnim funkcjonuje ogródek, dzięki któremu do dyspozycji gości jest ok. 80 dodatkowych miejsc.

Odbywają się tu liczne koncerty i imprezy muzyczne. Rzeszę wielbicieli przyciągają do Bunkra ogólnopolskie zloty fanów takich zespołów jak: Bon Jovi, Metallica czy Iron Maiden. Początkowo klub nastawiony był tylko na imprezy taneczne, z czasem dzięki na byciu odpowiedniego sprzętu ruszyły liczne koncerty. Prezentowali się tutaj znani wykonawcy, przede wszystkim klub kładzie nacisk na promocję młodych, początkujących zespołów nie tylko z Torunia, ale z całej Polski.

Atmosfera panująca w Bunkrze gwarantuje dobrą zabawę dla wszystkich, którzy chcą miło spędzić swój wolny czas.

Klub wynajmuje również swoje pomieszczenia w celu organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych tj. urodzin, połowinek, otrzęsin. Oprócz codziennych imprez odbywają się tu również zabawy, np. Andrzejki, Halloween, Ostatki, połączone z licznymi promocjami i konkursami. Chlubą Klubu jest coroczny Sylwester, który zdobył już sobie grono stałych gości. Z tej okazji klub zmienia swój wystrój i wprowadza bardziej taneczną muzykę.

www.gmbunkier.com

Źródło opisu: http://www.muzeumkarkonowskie.pbox.pl
Źródło zdjęć: http://www.muzeumkarkonowskie.pbox.pl
Dodane: 2008-04-26 10:54:30 przez Rafa

Lokalizacja

Komentarze (4)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • iras_sts
  16 kwietnia 2010 at 18:22

  Trochę drogo ale spoko 😉

  Pomocna recenzja
 • barti978
  29 marca 2010 at 22:06

  polecam bo warto

  Pomocna recenzja
 • klaus2040
  9 marca 2010 at 13:02

  warto do niego zajrzec

  Pomocna recenzja
 • medulla
  2 marca 2010 at 22:33

  Typowo studencka knajpa, więc jeśli ktoś lubi młodzież, zadymione miejsca i głośną gitarową muzykę to miejsce dla niego 🙂

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna