Zaloguj się

Gospodarstwo Agroturystyczne „Dolina Trzech Stawów” Toporzyk Agroturystyka, Turystyka

Toporzyk 59, Połczyn-Zdrój

Gospodarstwo Agroturystyczne „Dolina Trzech Stawów” jest położone na uboczu wsi Toporzyk (800m od zabudowań wsi) niedaleko uzdrowiska Połczyn Zdrój (8km) na Pojezierzu Drawskim.

Gospodarstwo obejmuje malowniczo ukształtowany obszar 26ha (wzgórza, jary). Część tego terenu stanowią 3 naturalne stawy o powierzchi ponad 5ha, stanowiące łowisko specjalne dla wędkarzy. Pozostały teren to łąki i młody las.

Zabudowania Gospodarstwa położone są centralnie i stanowią je budynki dawnego przedwojennego siedliska z takimi ciekawymi elementami architektonicznymi jak ściany z kamienia, czerwonej cegły czy mur pruski.

Pokoje dla gości znajdują się w zaadoptowanym budynku gospodarczym (2 pokoje 2-osobowe i 1 pokój 3-osobowy. Pozostałe pokoje usytuowane są na piętrze budynku mieszkalnego. Są to 2 pokoje 2-osobowe i 2 pokoje 4-osobowe. Pokoje są estetycznie urządzone i wszystkie posiadają własne łazienki.

Dla naszych Gości przygotowujemy smaczne posiłki. Są to śniadania i obiadokolacje podawane w przestronnej jadalni urządzonej w wiejskim stylu, w dawnym budynku gospodarsczym.

Gospodarstwo „Dolina trzech Stawów to ciche miejsce zachwycające pięknem krajobrazu. Jak w raju będą się czyć u nas wędkarze, na których czekają w naszych stawach spasione szczupaki, karpie, liny, amury, węgorze i wiele innych gatunków ryb.

„Dolina Trzech Stawów” doskonale nadaje się też na wczasy rodzinnne i jako baza wypadowa do zwiedzania Pojezierza Drawskiego.

Gospodarstwo Agroturystyczne
„Dolina Trzech Stawów”

Wiesław Janusz Suleżycki
tel./fax 094 3658140
kom. 0602 139 071
wypoczynek@toporzyk.pl
78-326 Toporzyk
Gmina Połczyn Zdrój
woj. zachodniopomorskie.

http://www.toporzyk.pl

Źródło opisu: http://www.toporzyk.pl
Źródło zdjęć: http://www.toporzyk.pl
Dodane: 2010-05-18 13:04:23 przez robert388

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Maja
  6 sierpnia 2013 at 14:23

  ODRADZAM !

  Właściciel przepity, niemiły, pierwszego dnia poszliśmy na ryby, zatrzymał nas w połowie drogi i zażądał zapłaty za pobyt ( chcieliśmy to zrobić zaraz po powrocie z ryb ). Pościeli nie można nazwać pościelą.. Poszewka jest przeźroczysta i wygląda jak pampers dla dziecka. Śniadania i obiadokolacje bardzo biedne. Zwłaszcza śniadanie. Na pierwszy rzut oka wygląda świetnie, ale wszystko jest wydzielone. Na sześć osób zasiadających przy śniadaniu było 6 pomidorków koktajlowych, 12 małych paróweczek, 6 małych kawałków masła ( na max. 2 kanapki ), każdej szynki po 5 kawałków, 3 kawałki twarożku, nikt się nie najadł, a o dokładce nie było co marzyć. Deser na obiadokolacji ogranicza się do ciasteczek. Fakt faktem obiady były smaczne, dzięki Pani Kucharce 🙂 Ryb nie było żadnych, łowiliśmy na 6 wędek, każda z inną przynętą. Kilka maleńkich okoni. Dodatkowo za połów trzeba zapłacić za dobę, nie jest to wliczone w cenę.. Od godziny 10 do godziny 14 pracownik kosił trawę. Od godziny 15 do godziny 16 jeździły crossy na polu obok. Ciszy i spokoju tam nie zastaliśmy. Do palenia są wyznaczone miejsca, pomimo 30ha pola, wolno palić w 2 miejscach przy domu. Mojemu partnerowi przytrafiło się połamane łóżko. Materace były bardzo miękkie – niezdrowe dla kręgosłupa i strasznie brudne.

  Pracownik koszący trawę, powiedział, że nie ma tu ryb, że została sama drobnica, której sieciami nie wyłowili. Sam właściciel powiedział, że dwa stawy są do dyspozycji, a trzeci „nieczynny”, prawdopodobnie tam właśnie przeniósł ryby. Na dworze są tylko 4 krzesła i stół, a gości wielu. Na stawie jest połamany pomost i jedna chatka z trzciny, która faktycznie daje cień i ulgę od słońca, ale nad drugim stawem nie ma nic, jeden pomost z ławeczką i tyle.

  Nie polecam w imieniu kilku osób.

  Oraz polecam stronę : http://forum.gazeta.pl/forum/w,679,139191781,139191781,Dolina_Trzech_Stawow_Toporzyk.html

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna