Zaloguj się

Fantasy Park Kraków to Największe Centrum Rozrywki w Krakowie. Nasze Centrum to Rozrywka na wyciągnięcie ręki.

Tu skorzystasz z jednego z 16 profesjonalnych torów do gry w kręgle, 14 stołów bilardowych, kafejki internetowej z łączem hot-spot dla posiadaczy laptopów. Fantasy Park to także Plac zabaw dla dzieci z salką urodzinową oraz ponad 30 automatów do gier zręcznościowych i symulatorów, na których możesz odebrać nagrody. Nasze Centrum jest posiadaczem Certyfikatu Miejsca Przyjaznego Maluchom ? przyznawanego przez Prezydenta Miasta Krakowa, portal CzasDzieci.pl, Cracovia.pl, Gazetę Wyborczą i PRinspiration.

Fantasy Park posiada także sale dyskotekową oraz najnowszy system nagłośnienia i oświetlenia. Poza tym 350 msc siedzących w komfortowej klimatyzowanej powierzchni przystosowanej również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Tu możesz zorganizować imprezę firmową, bankiety i spotkania integracyjne. Nasi barmani zaserwują Ci najlepsze drinki świata i nasze własne specjały na dwu bogato wyposażonych barach.

Bliska lokalizacja Parku AWF, Zakola Wisły oraz CH PLAZA z wieloma butikami, sklepami oraz kinem, powoduje że miejsce jakim jest Fantasy Park cieszy się powodzeniem wśród wielu klientów w różnym wieku.

Fantasy Park Sp. z o.o.
Aleja Pokoju 44,
31-564 Kraków
tel. (012) 290 95 15
fax. (012) 290 95 20
e-mail: krakow@fantasypark.pl

http://krakow.fantasypark.pl

Źródło opisu: http://krakow.fantasypark.pl
Źródło zdjęć: http://krakow.fantasypark.pl
Dodane: 2008-02-15 21:44:52 przez Adrian Kabaci

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • filipyaycarz
  1 czerwca 2010 at 16:35

  Bylem nie raz tam maja imprezy kręgle wszzytko!

  Pomocna recenzja
 • ogrodnikGordon
  14 października 2009 at 19:22

  Organizują fajne imprezy okolicznościowe typu andrzejki:)Potrafią zrobić klimat. Barmanki potrafią świetnie ubrać sale.:)

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna