Zaloguj się

Da Grasso Pizzeria Łódź Teofilów Jedzenie, Pizzerie

Łanowa 4A, Łódź

TRZY KLUCZE DO DA GRASSO
Czyli Nowa percepcja postrzegania: Energia soczystych kontrastów barw połączona z dynamiczną geometrią kształtów przyprawiona szczyptą łódzkiego industrializmu.

Pizzeria Da Grasso…. Wchodzisz i co widzisz? Czerwono i zielono Ci….? Nic bardziej poprawnego! Zieleń, kontrastuje z ognistą czerwienią pozornie walecznie, ale razem tworzą zgrany, energetyczny duet. Dynamika i odważne zestawienie barw to pierwszy klucz do tego wnętrza, klucz zainspirowany obrazami graffiti od początku współtworzącymi wizerunek pizzerii. Stanowią one integralną ideowo część wystroju wnętrza.
Wznosisz się wyżej, a tu nagle gra kształtów nasuwająca
na myśl jednoznaczne skojarzenie. Łuki oraz zaokrąglone formy geometryczne narodziły się w odniesieniu do rampy deskorolkowej oraz do zakręconego stylu życia koneserów smaku „Da Grasso”. Stały się one tym samym elementem budującym specyficzny charakter wnętrza stanowiący drugi klucz wejścia.

Całość dla wyostrzenia smaku przyprawiona jest szczyptą industrializmu swobodnie nawiązującego do fabrykanckiej Łodzi. Metalowe siatki, blachy, zespawane ze sobą fragmenty rur stanowiące trzeci klucz to jedynie dodatki ale, jak przy każdym daniu, znacząco podnoszą jego walory smakowe.

Zgłodniałeś? Zainspirowało Cię to parę słów?
To świetnie, bo Da Grasso inspiracji szuka wszędzie?

Pizzeria Łódź Teofilów
Łanowa 4a
tel.: 042 650 46 77

http://www.dagrasso.pl/

Źródło opisu: http://www.dagrasso.pl/
Źródło zdjęć: http://www.dagrasso.pl/
Dodane: 2009-02-24 11:20:16 przez Anonim

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Justyna
  31 stycznia 2014 at 21:04

  Gorąco NIE polecam. Obsługa co prawda miła, ale pierwszą pizzę dostaliśmy spaloną. Po zgłoszeniu dostaliśmy drugą pizzę, ale za to z blond (siwym) włosem w serze. Nie wiem kto tam pracuje, ale przydałby się sanepid! Jakoś usługi naganna!

  Pomocna recenzja
 • pawel ma kielbase
  16 września 2010 at 20:22

  naj naj lepsza pizza w calym kazachstanie

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna