Zaloguj się

CZAJI – Restauracja, Bar Magda Gessler Jedzenie, Restauracje

Plac Trzech Krzyży 3, Warszawa

Strefa Gourmet domu Dochodowego

Embassy, Chaji i Beluga – czyli spotkanie trzech kultur kulinarno-estetycznych w centrum Warszawy

CZAJI – Restauracja, Bar Magda Gessler


Magda Gessler
– znana restauratorka – otworzyła trzy nowe restauracje, które ulokowane w kolebkach Domu Dochodowego, tworzą Strefę Gourmet w samym centrum Warszawy.

Embassy, Chaji i Beluga to zderzenie trzech kultur, ich smaków i zapachów oraz designu. Jest to najnowsze dzieło kulinarno-estetyczne restauratorki. Miejsce na wskroś europejskie, wręcz kosmopolityczne w swej różnorodności. Miejsce, które jak mówi sama Magda Gessler „jest przeznaczone dla tych, którzy pragną czuć ekskluzywność egzystencji„.

Polacy lubią zwiedzać świat. Nasze marzenia o podróżach w świecie smaków i estetyki są ogromne. Mamy w sobie olbrzymią tęsknotę za egzotyką, za tym, co piękne, orientalne i niespotykane u nas. Wychodząc naprzeciw naszym pragnieniom Magda Gessler stworzyła miejsce, które przekracza granice rzeczywistości, o którym z rozmarzeniem i sentymentem myślimy.

Czaji to bistro, w którym będzie można zjeść wszystko to, co znajduje się w ofercie Embassy, czyli pomieszanie słonego ze słodkim w kanapkach, kanapeczkach, pizzach. Przez cały dzień będą tu serwowane wariacje na temat jajek jak np. niesamowity omlet po benedyktyńsku.
Czaji jest pełen aromatycznych smaków śródziemnomorskich: suszonego anchois, orzeszków piniowych, szpinaku. Goście będą się delektować najlepszą herbatą, kawą, tudzież shake’ami, o których nikt nawet nie marzył.
Jasne, słoneczne wnętrze Czaju sprzyja długim biznesowym śniadaniom, jak również popołudniowemu biesiadowaniu z przyjaciółmi czy rodziną.
Cudownie kremowe i ciepłe kolory otulą każdego gościa i nie pozwolą szybko wyjść, a przynajmniej nie przed spróbowaniem kilku przysmaków.

Strefa Gourmet

Dom Dochodowy
Plac Trzech Krzyży 3
00-535 Warszawa
Tel (22) 584 74 74
Fax (22) 584 70 81
e-mail embassy@embassy.pl
Zapraszamy codziennie od godziny 9.00 do 23.00.

http://www.strefagourmet.pl

Źródło opisu: http://www.strefagourmet.pl
Źródło zdjęć: http://www.strefagourmet.pl
Dodane: 2009-07-05 12:42:24 przez Gorroz

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Tomasz
  30 kwietnia 2010 at 15:46

  Szanowna pani Magdo
  Jestem pełen podziwu dla pani pracy i pomysłów,jednak dziwi mnie jedna rzecz, dlaczego pani oraz kucharze pracujecie w kuchni bez żadnych osłon na włosy????? nie wyglada to apetycznie szczególnie przy pani fryzurze.

  Pomocna recenzja
 • asiunia0000
  14 marca 2010 at 13:26

  Wygląda zachęcająco

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna