Zaloguj się

Salon Benessere Beauty & Spa – Agata Bieńkowska w Kielcach SPA, Zdrowie i Uroda

ul. Duża 20, Kielce

Witamy serdecznie w krainie piękna Salonu Benessere Beauty & Spa Agaty Bieńkowskiej.

Świadczymy profesjonalne usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie w oparciu o innowacyjną aparaturę oraz selektywne marki kosmetyków. Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów na twarz, na ciało oraz zabiegów przy użyciu nowoczesnej aparatury. Naszą markę opieramy na wieloletnich doświadczeniach w branży kosmetycznej.
Naszych klientów traktujemy indywidualnie z ogromną troską i dbałością o uzyskanie zadowolenia z oferowanych przez nas usług. Salon zatrudnia wyłącznie kosmetologów z wyższym wykształceniem, dzięki czemu nasz personel jest wykwalifikowany i profesjonalnie spełnia wszelkie oczekiwania naszych klientów. Aby w pełni przyczynić się do uzyskiwania jak najlepszych efektów naszych zabiegów, oferujemy zestawy kosmetyków do pielęgnacji domowej, które w połączeniu z zabiegami w salonie dają wręcz doskonałe rezultaty. Pragniemy również nadmienić, iż oferta Salonu Benessere Beauty & Spa jest systematycznie udoskonalana o wszelkie innowacje w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, które pojawiają się na rynkach światowych.
Nasz salon jest trzykrotnym laureatem prestiżowej nagrody Primus Inter Pares ? ?Najlepszy wśród równych?. Aby podążać wraz z coraz większymi oczekiwaniami naszych klientów i rynku kosmetycznego, w ostatnich miesiącach została przeprowadzona kompleksowa zmiana wystroju naszego Salonu, co spotkało się z wielką aprobatą naszych klientów.
Raz do roku, w każdą rocznicę powstania Salonu tj. 12. grudnia, organizujemy spotkania w miłej atmosferze dla naszych stałych klientów, w czasie których trenerki wykonują ekskluzywne zabiegi na twarz i ciało w atmosferze blasku aromatycznych świec oraz nastrojowej, relaksacyjnej muzyki. Nasze klientki mają możliwość bliższego zapoznania się z nowościami Salonu i skorzystania z profesjonalnych konsultacji z kosmetologiem. Na wszystkich stałych klientów czeka wiele niespodzianek i prezentów. Po szczegóły zapraszamy do zakładki Nowości.

Zespół Salonu Piękności

Benessere Beauty & Spa Agata Bieńkowska

Kontakt
Salon Benessere Beauty & Spa
Agata Bieńkowska
ul. Duża 20
25-304 Kielce
tel. (041) 344-44-41
(Prowadzimy zapisy telefoniczne)
e-mail: salon@benessere.pl
(Odpisujemy na mail w godzinach pracy Salonu)

Salon czynny w godzinach:
Poniedziałek ? Piątek 08.00 do 19.00
Sobota 08.00 do 14.00

Źródło opisu: http://www.benessere.pl
Źródło zdjęć: http://www.benessere.pl/g,4,Salon_Pieknosci_Benessere_Beauty_amp_Spa.html
Dodane: 2009-11-29 10:55:05 przez kabel80

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna