Klub znajdujący się w podwórku bramy przy Piotrkowskiej 80, naprzeciwko klubu Rezydencja.
Klub Vanilla to wyjątkowe miejsce na klubowej mapie Łodzi, Głównym założeniem było stworzenie miejsca, w którym mogliby spotykać się ludzie otwarci i pozytywnie nastawieni by w gronie selektywnie dobranych gości stworzyć wyjątkową atmosferę sprzyjającą dobrej zabawie.
Awangardowy i nowoczesny wystrój wnętrz oraz niebanalna kolorystyka wpływają na niepowtarzalny klimat tego lokalu. Goście przychodzący na nasze imprezy mogą być pewni, że trafią na starannie wyselekcjonowaną muzykę – house, czarne rytmy, elektro.
Lokal obsługuje w pełni wykwalifikowany personel. Klub współpracuje między innymi z agencją fashion & circus – Eternity Group,
Stałymi gośćmi są u nas ludzie powiązani z kulturą – muzycy, artyści, aktorzy, właściciele firm reklamowych i agencji zrzeszających preformerów, modelki oraz modeli.
Klub posiada trzy sale każda w innym klimacie.
Vanilla – kontakt
W SPRAWIE REZERWACJI STOLIKÓW MOBILE: 663 – 73 – 21 – 21
ORGANIZACJA I PROMOCJA IMPREZ MOBILE: 663 – 73 – 21 – 21
KONTAKT Z MANAGEREM MOBILE: 663 – 73 – 21 – 21
tel. 663 732 121
kamila
24 marca 2014 at 08:27Ochrona w klubie beznadziejna, nie chroni wszystkich klientów klubu, opowiada sie za jednym z klubów sportowych. Skandal. Wydarzenia w ostatniej soboty. Powinna zainteresować się tym faktem policja.
Pomocna recenzja2krala
17 lipca 2010 at 14:25selekcja w tym klubie jest faktycznie bardzo dziwna… zamiast powiedzieć „nie wejdziecie bo jest za dużo osób” to ochroniarz robi z siebie boga, który ma moc wpuszczania lub nie… bardzo to zraża… więcej konsekwencji. Byłam też świadkiem zdarzenia,kiedy ochroniarz mówiąc mi i moim znajomym że nie wejdziemy „bo nie” wpuszczał w tym samym czasie swoich znajomych mówiąc do nich „no siema”. Klub w środku może być, chociaż więcej hitów mogliby puszczać.
Pomocna recenzjaincognito
9 lipca 2010 at 12:04dobry klub
Pomocna recenzja1JAK LUBISZ DAWAĆ DUPY NA LEWO I PRAWO TO JEST….WRĘCZ ZAJEBISTY…..
incognito
9 lipca 2010 at 12:02przyłączam się do apelu incognito. incognito na leczenie przymysowe na Aleksandrowską.odpowiedne służby medyczne powinny zająć się kretynami takimi jak incognito – 100% racji. i jeszcze jedna prożba do szefostwa lokalu by nie wpuszczali takich kretynów jak incognito do lokalu( i kto by uwierzył ze są jeszcze takie głąby). lokal jest rewelacja odpowiednia selekcjia i tak trzymac dalej.
Pomocna recenzjaTAK MASZ RACJĘ….JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ SIEDZIEĆ W POKOJU BEZ KLAMEK, BO NIE KUMAM DLACZEGO FAJNA DZIEWCZYNA NIE MOŻE PRZYJŚĆ DO KLUBU POTAŃCZYĆ???I CZY TO JEST TAKIE DZIWNE DO KUR…NĘDZY????CHCĘ NAPIĆ SIĘ DRINKA, ZAPALIĆ, POGADAĆ I POGIBAĆ SIĘ- BEZ PIERDOLO…ŁAP JAKIŚ MĘT….być może spotkamy się w realu i wtedy życzę powodzenia, bo pewnie myślisz że jestem z ligii polskich rodzin, zapięta pod szyję, ze zje…..twarzą!!!oj…..może być małe zdziwko….
ren
29 czerwca 2010 at 23:37Klub Vanilla w Łodzi to strasznie dziwne miejsce. W śreodku niby okej. Ale pan który selekcjonuje, nie jest chyba przekonany swych decyzji. 2 razy mnie nie wpuścił, 3 razy zostałem wpuszczony. Ubrany byłem zawsze porządnie, nigdy nie byłem pod wpływem alkoholu. Na pytanie dlaczego nie mogę wejśc, powiedział „Nie da rady”. nie uzasadniając. A czemu nie? -Bo nie.
Pomocna recenzjaSam selekcjoner, nawet młody człowiek sam ubrany jak „pajac” w husty pod szyja, jakies koraliki, śmieszne spodnie…
Mam wrażenie, że po prostu chce pokazać jakimś swoim koleżką, bo nieraz z kimś rozmawia, jaki toon jest ważny. Klub traci renomę. I niech się szykuje na fale krytyki!
idiota incognito
20 czerwca 2010 at 05:55przyłączam się do apelu incognito. incognito na leczenie przymysowe na Aleksandrowską.odpowiedne służby medyczne powinny zająć się kretynami takimi jak incognito – 100% racji. i jeszcze jedna prożba do szefostwa lokalu by nie wpuszczali takich kretynów jak incognito do lokalu( i kto by uwierzył ze są jeszcze takie głąby). lokal jest rewelacja odpowiednia selekcjia i tak trzymac dalej.
Pomocna recenzjakatolik
16 czerwca 2010 at 02:20przyłączamy się do protestu dość rospusty w narodzie ,o zgrozo. jesteśny z wami i z radiem maryja
Pomocna recenzjapaulek20
14 czerwca 2010 at 15:19dobry klub
Pomocna recenzjaRiti
14 czerwca 2010 at 01:38Bardzo fajny klub, byłam w miniony piątek i wrażenia baaardzo pozytywne. Wcześniej bylam w kaliskiej i w czekoladzie, gdzie było znacznie mniej osób i gorsza muza. W Vanilli była większość młodych ludzi, bez dresów, czy podpitych obcokrajowców, świetne zmiksowane house-y widać, że ludzie dobrze się bawią, bo na parkiecie full. Polecam!
Pomocna recenzjaincognito
7 czerwca 2010 at 01:19SALA NA DOLE NADAJE SIĘ DO POWAŻNEGO REMONTU, Z POWODU WILGOCI!!!!SALKA NA GÓRZE JEST OK- ZRESZTĄ GŁÓWNIE W POWODU BARDZO SYMPATYCZNEJ BARMANKI!!!ALE NIE PO TO PISZĘ…BYŁAM TAM WCZORAJ Z KUMPELĄ I TO CO ZAUWAŻYŁAM I USŁYSZAŁAM OD DORASTAJĄCYCH CHŁOPCÓW, O ZGROZO TO KARYGODNE… APELUJE O TO, BY ODPOWIEDNIE SŁUŻBY ZAJĘŁY SIĘ PERSONALEM( ZWŁASZCZA PSEUDO OCHRONY), A PRZEDE WSZYSTKIM TYM, KOGO TAM WPUSZCZAJĄ. W TOALETACH MAJĄ MIEJSCE ISTNE ORGIE, ALE TAK NAPRAWDĘ- NA SALI TANECZNEJ PO CZĘŚCI TEŻ:(:(CHŁOPCY PRZYCHODZĄ TAM TYLKO, PO TO, BY PRZEPRASZAM ZA SŁOWA „PRZELECIEĆ” SZYBKO, BEZ BÓLU, BEZ GADANIA…W DODATKU NIE WSTYDZĄ SIĘ TEGO I BĘDĄ TU PRZYCHODZIĆ WŁAŚNIE PO TO..RODZICE TYCH DZIEWCZĄT- RATUJCIE SIĘ I JE JAK NAJSZYBCIEJ!CZEKAM NA INFORMACJE OD INNYCH, KTÓRZY MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZYŁĄCZĄ SIĘ DO MOJEGO APELU. ZSZOKOWANA
Pomocna recenzjaSelekcja i menager
29 maja 2010 at 15:22również uważam, że klub pod względem selekcji i menagera jest… do bani. mam nadzieję, że długo nie pociągnie.
Pomocna recenzja90ole
27 maja 2010 at 12:59mampytanie gdzie sie znaiduie biuro vanilla
Pomocna recenzjaMeneger
16 maja 2010 at 09:51Manager to zwykły prostak potrafi ci wmówić wszystko nawet jeśli tak nie było. A szatnia z ograniczoną odpowiedzialnością wiec jak coś z ginie to masz problem bo manager ma cie po prostu w d..ie. Wiec tak jak mój przedmówca powiedział lepiej chyba obrazu dzwonić po policje. A poza tym selekcjoner to frajer i selekcja do bani 🙁
Pomocna recenzjaSelekcja
24 kwietnia 2010 at 19:10Przedmówcy mają rację, wczoraj chciałem wpaść tam z kumplem, powiem wcześniej, że wyszedłem z klubu Bedroom gdzie bez problemu przeszliśmy selekcję, porządnie ubrani. Podchodzimy do drzwi Vanilli, a tam ogr selekcjoner „Panowie nie wchodzą”, więc z zasady spytałem „dlaczego?” , „bo nie”. Koniec końców weszliśmy bo jakiś typ znajomy nas wprowadził, ale Selekcjonerowi musiałem pokazać czy jestem w koszuli i spytał mnie o markę butów. Wyjątkowy ignorant, ale przy takim podejściu padnie ten klubik jak wszystkie poprzednie, które w tym miejscu były.
Pomocna recenzjaSelekcjoner
21 marca 2010 at 13:56Potwierdzam selekcjoner idiota.
Pomocna recenzjaSelekcjoner idiota
21 marca 2010 at 01:04Właśnie wróciłem spod tego klubu wyproszony przez selekcjonera za co za bluzę z kapturem normalną nie jakąś typu JP czy coś. Nie polecam selekcjoner jest idiota bez szkoły.
Pomocna recenzjaselekcjoner do wymia
14 marca 2010 at 17:45klub ogólnie ok, ale selekcjoner tragedia, nie wpuszcza ludzi porządnie ubranych, a jego koledzy w dresikach wchodzą bez problemów – PORAŻKA
Pomocna recenzjanaomi
18 lipca 2010 at 19:58Wyjątkowy ignorant, ale przy takim podejściu padnie ten klubik jak wszystkie poprzednie, które w tym miejscu były.
z tego co ja wiem, to wszystkie poprzednie klubiki w tym miejscu, byly tego samego wlasciciela… lokal zmienial nazwe by przyciagac ludzi, niby do nowo otwartego klubu…. a teraz interes sie rozkrecil i manager wariuje… slyszalam ze to bardzo dziwny czlowiek, nie obchodzi go ze jest na dworzu 30 stopni, wszyscy pracownicy musza miec dlugie spodnie, a barmani do tego koszule z dlugim rekawem…no i oczywiscie eleganckie buciki.
selekcja to jakies nieporozumienie… nie spotkalam sie z takim traktowaniem ludzi. prowadza jest ‚niby selekcja’, a tak naprawde to selekcjoner jak ma humor to raz cie wpusci a raz nie. mojego chlopaka nie chcial wpuscic, bo mial sportowe buty, po kilku minutach prozb weszlismy, i co sie okazalo ze wiekszosc panow byla w spotowych obuwiu i w dodatku bialym, co jest juz tam wogole niedopuszczalne! w ostatnia sobote selekcjoner powiedzial nam: ‚przyjdzcie za pol godziny, bo teraz nie’. No ludzie to jest jakies smiechu warte!!! robia z tego klubu wielka burzuazje, ale jaki klub tak traktuje swoich gosci! i jak mozna powiedziec: nie wpuszcze cie, bo nie. to chyba swiadczy tylko o braku, nie wiem, kompetencji, kultury albo niskim poziomie intelektualnym selekcjonera. taka niby burzuazja a burdel tam jak nie wiem co….
Pomocna recenzjaTrzej Muszkieterowie
6 września 2010 at 02:16Wszyscy ale to wszyscy pieprzycie głupoty KLUB VANILLA jest zajebistym Klubem gdzie można przyjść poznać normalnych wykształconych Ludzi, a nie wyćpanych drechów. Selekcja musi być a znajomi mają układy wszędzie i zawsze tak będzie. Chodze do tego Klubu od 2 miesięcy co Piątek i Sobote. Warto wpaść zajebiste klimaty Serdecznie zapraszamy Trzej Muszkieterowie
Pomocna recenzjaClaudynaaaa
21 lipca 2012 at 20:03Club bardzo fajny selekcjonerzy też w porządku 😆 żadnego problemu z wejściem nie mamy z koleżankami 🙂
Pomocna recenzjaPan Przem
18 kwietnia 2012 at 01:52Klub spoko, bawilem sie ze znajomymi calkiem niezle gdyby nie jedna historia. Prawdopodobnie obsluga za barem orznela mnie na 200zl – pisze prawdopodobnie gdyz niestety nie zlapalem nikogo za reke. Chcac kupic cos w barze polozylem na chwile portfel z kasa i odebralem smsa od znajomych – jakies 15s. Po tym zrezygnowalem chwilowo z zakupu i oddalilem sie od baru zabierajac oczywiscie portfel – 10 min pozniej kasy w portfelu juz nie mialem. Nie przypominam sobie zeby ktos z gosci stal obok wiec wniosek jest prosty – trzezwy cwaniak z obslugi mnie okradl a musial widziec ze mam tam kase bo przy barze wyjmowalem ja. Nie ma mozliwosci zebym ja w jakikolwiek sposob zgubil. Ku przestrodze, w Lodzi pelno jest cwaniaczkow ktorzy tylko czekaja na takie momenty a po alkoholu wiadomo ze nie kontroluje sie wszystkiego. Sam klub i ochrona – kulturka.
Pomocna recenzjaILONA D.
14 listopada 2011 at 11:10NIGDY NIE MIELIŚMY W VANILLI ŻADNYCH PROBLEMÓW Z WEJŚCIEM ANI Z OBSŁUGĄ. ZAWSZE IDZIEMY CAŁĄ PACZKĄ I NIKT NIE ZOSTAŁ ANI RAZU ŹLE POTRAKTOWANY.W OSTATNIĄ SOBOTĘ MUSIELIŚMY POCZEKAĆ DOSŁOWNIE 5 MINUT PRZED WEJŚCIEM,BO BYŁO ZA DUŻO LUDZI,ALE NIE WIDZĘ W TYM PROBLEMU…POZDRAWIAM WSZYSTKICH BYWALCÓW I ZAŁOGĘ VANILLI.
Pomocna recenzjaalicja 21
4 września 2011 at 15:15Mam dobra wiadomosc.Bylam w sobote w klubie i jest nowa ochrona. Wyobrazcie sobie, ze sa kulturalni i konkretnie wygladaja. Jednak wyglad moze isc w parze z kultura osobista. Dobry wieczor, dobranoc, zapraszamy ponownie itp. Bylam zaskoczona, bo w Lodzi ciezko o takich bramkarzy.Selekcjoner ten sam.
Pomocna recenzjaMariuszXX
13 czerwca 2011 at 22:22chyba tam nie byłaś pomyliły ci się kluby w vanilli nie mają wogóle pepsi tylko colę …
Pomocna recenzjaI zapewne właśnie dlatego została wyprowadzona 😉
karolll
13 czerwca 2011 at 21:28chyba tam nie byłaś pomyliły ci się kluby w vanilli nie mają wogóle pepsi tylko colę ………..klub bardzo fajny,,,fajna muzyka ..ale pijąc Pepsi zostałam wyprowadzona z klubu …ochrona jest beznadziejna ..nie szanują tego ze jest się kobietą… i szarpią popychają i wyzywają ludzi przy wyprowadzaniu ich z klubu..
Pomocna recenzjaOkoko
13 czerwca 2011 at 01:10Klub sam w sobie bardzo fajny, ale personel to delikatnie mówiąc dno. Zachowują się niekulturalnie, ochroniarze są agresywni.
Pomocna recenzjaedyta
12 czerwca 2011 at 13:59klub bardzo fajny,,,fajna muzyka ..ale pijąc Pepsi zostałam wyprowadzona z klubu …ochrona jest beznadziejna ..nie szanują tego ze jest się kobietą… i szarpią popychają i wyzywają ludzi przy wyprowadzaniu ich z klubu..
Pomocna recenzjalucyfer
24 stycznia 2011 at 05:19to pij coca-cole………………………….Czy jeszcze ktoś uważa że z alkoholem w tym klubie jest coś nie tak?? Moja paczka od jakiegoś czasu tam chodzi i za każdym razem ktoś ma ciężkie odpaly po piciu tam wódki… ja np nigdy nie miałam problemu z pamięcią po alko a jak kiedyś wypiłam tam jednego drinka to urwał mi się film (nie ma możliwości że ktoś mi cos dosypał)a to chyba dziwne że po 2 piwach i drinie tracisz pamięc??
Pomocna recenzjaCarolA
16 stycznia 2011 at 14:09Czy jeszcze ktoś uważa że z alkoholem w tym klubie jest coś nie tak?? Moja paczka od jakiegoś czasu tam chodzi i za każdym razem ktoś ma ciężkie odpaly po piciu tam wódki… ja np nigdy nie miałam problemu z pamięcią po alko a jak kiedyś wypiłam tam jednego drinka to urwał mi się film (nie ma możliwości że ktoś mi cos dosypał)a to chyba dziwne że po 2 piwach i drinie tracisz pamięc??
Pomocna recenzjanietuzinkowa
6 listopada 2010 at 22:02Obecny selekcjoner klubu vanilla jest beznadziejny! Ludzie którzy sie bawili tam od zawsze maja teraz problemy przez tego losia ktory sie nadaje do sprzatania ulic, pomijajac fakt ze z takim wygladem i tłustymi wlosami ocenia kulturalnych i zadbanych ludzi. Porazka
kolezanka pokazuje na prawde wysoki poziom kultury 🙂 nie dziwie sie że Cie tam nie wpuszczają, ja nigdy nie mialam problemu z wejsciem
Pomocna recenzjatequila
3 listopada 2010 at 19:54Obecny selekcjoner klubu vanilla jest beznadziejny! Ludzie którzy sie bawili tam od zawsze maja teraz problemy przez tego losia ktory sie nadaje do sprzatania ulic, pomijajac fakt ze z takim wygladem i tłustymi wlosami ocenia kulturalnych i zadbanych ludzi. Porazka!
Pomocna recenzjaeldorado
10 października 2010 at 16:35To co powiecie na to? Ochroniarze wyprowadzili mojego kolegę, (przez co wyszła cała paczka normalnych kulturalnych ludzi włącznie z dziewczynami) przez to, że …uwaga, uwaga… rozmawiał z dziewczyną menadżera!!! (chociaż ona twierdziła inaczej!) Dodam jeszcze, że kolega zna tą dziewczynę ponad 10 lat!!! Już nie będę mówił jakie było tłumaczenie tych „osłów” z bramki, którzy sami nie wiedzieli za co muszą wyprowadzić kolegę! BRAWO WYGRALI Z TYM NUMEREM!!! HAHAHA 1… manager nie ma dziewczyny
2. poprzez takie komentarze klubu nie zniszczysz…
Pomocna recenzja3. nie spotkalem sie jeszcze w tym klubie ze sytacja zeby ochrona wyprowadzila kogos „niekulturalnie” za „nic”
4 „Lewy”
Lewy
9 października 2010 at 19:51To co powiecie na to? Ochroniarze wyprowadzili mojego kolegę, (przez co wyszła cała paczka normalnych kulturalnych ludzi włącznie z dziewczynami) przez to, że …uwaga, uwaga… rozmawiał z dziewczyną menadżera!!! (chociaż ona twierdziła inaczej!) Dodam jeszcze, że kolega zna tą dziewczynę ponad 10 lat!!! Już nie będę mówił jakie było tłumaczenie tych „osłów” z bramki, którzy sami nie wiedzieli za co muszą wyprowadzić kolegę! BRAWO WYGRALI Z TYM NUMEREM!!! HAHAHA
Pomocna recenzjaPiotrekP
26 września 2010 at 22:05Zgadzam się selekcja jest niezrozumiała też dla mnie. Bramkarzom już tam odbija. Raz nie chcieli wpuścić kolegi bo miał koszulkę w paski (nie sportowa), a ostatnio nie wpuścili nas ponieważ wg nich byliśmy źle ubrani (jeansy, sweter, kurtka, polówka, koszula, nic dresowego, koleżanki w sukienkach) natomiast dziewczyny ubrane skąpo i wyzywająco wpuszczali. Naprawdę nie wiem o co im chodziło. Szkoda klubu bo wart odwiedzenia ale co z tego skoro bramkarze Cię nie wpuszczą bo wg nich jesteś źle ubrany. Ogólnie odradzam
Pomocna recenzjaTrzej Muszkieter
6 września 2010 at 02:31Jesli wam nie odpowiada selekcja to trudno i sie nie odzywaj że Cie nie wpuscili bo miałes sportowe buty i 17 lat regulamin jest jest 21 lat i elegancji ubiór jesli Ci to nie odpowiada to spi…rd do heaven a jesli Ci odpowiada ten klimat vanila to zapraszam bo warto nigdy jeszce nikt nie żałował ze go tu zabrałem.
Pomocna recenzjaNIe odpuszcza
21 lutego 2010 at 16:03Jeśli cokolwiek tam wam zginie w szatni typu kurtka , itp. proponuje nie rozmawiać z managerem bo jest to człowiek z innej epoki ( najprawdopodobniej epoki kamienia łupanego ) Proponuje od razu dzwonić na policje bo nie ma szans na załatwienie tego polubownie, bo ten kompetentny manager będzie wam wmawiał chorobę na którą on jest chory. NIE POLECAM Z NIM ROZMAWIAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomocna recenzja