Zaloguj się

TK Maxx – Renoma Wrocław Centra handlowe, Zakupy

Świdnicka 40, Wrocław

SKLEP TK Maxx – Centrum Handlowe Renoma, Wrocław

Nasza spółka macierzysta, jaką jest TJX Companies INC, jest siecią posiadającąw Stanach Zjednoczonych i Kanadzie ponad 2500 sklepów, oraz ponad 250 w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech .

Nareszcie w Polsce, nowy sklep oferujący znane marki, najnowsze trendy w modzie, wysokiej jakości ubrania, obuwie, unikalne akcesoria i równie fascynujące artykuły dla domu – wszystko pod jednym dachem zawsze do 60% taniej (od regularnych cen…), to nasz unikalny sposób działania „off-price”.

Teraz możesz kupować w zupełnie nowym stylu. Każdego dnia nasi kupcy wyszukują najlepsze oferty na najnowsze stroje
i artykuły dla domu, negocjując je z ponad 3000 tysiącami marek na całym świecie. Nigdy zatem nie wiesz, co aktualnie
znajduje się w sklepie. Unikalne sztuki, najszykowniejsze skórzane torebki, przeciwsłoneczne okulary od znanych projektantów… same znane marki i wszystko w atrakcyjnych cenach.

W otwartym w październiku 2009 oddziale sklepu TK Maxx w Polsce asortyment ma zmieniać się z dnia na dzień. W sklepie jest z czego wybierać. Kręcą się głównie panie. Tu można wybrać coś błyszczącego na wieczór i znaleźć sobie ładny zapach.

Jest także – świat mody męskiej, dziecięcej i przeróżnych akcesoriów do domu: są kolorowo zdobione talerze, skrzynki na kobiecą biżuterię, czy posążki. Sklep TK Maxx znany jest w Europie z obniżonych cen. Produkty znanych marek można tu dostać aż 60 proc. taniej. – 90 proc. tego, co wisi na wieszakach, pochodzi z nowych kolekcji. Jeśli na metce, obok naszej ceny nie znajdą państwo ceny producenta, znaczyć to będzie, że takiej marki nie ma jeszcze w Polsce.

Dostawy towaru zdarzają się bowiem codziennie. W sklepie dostępne będą bowiem końcówki serii. Tajemnicą sukcesu marki TK Maxx jest tak zwany „spontaniczny zakup”. Pracuje dla nas kilkadziesiąt tysięcy kupców na całym świecie, którzy odwiedzają producentów. Po okazyjnych cenach wykupują od nich końcówki kolekcji. Dzięki temu cały rok można robić u nas zakupy po promocyjnych cenach.

Pierwszy sklep TK Maxx powstał we wrześniu tego roku w Czeladzi. Po nim kolejno otworzono oddziały w Bielsku Białej i Wrocławiu i Poznaniu.

Spółką macierzystą TK Maxx jest TJX Companies INC – sieć posiadająca w USA i Kanadzie ponad 2500 sklepów, a w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech ponad 250.

Centrum Handlowe Renoma
Wrocław
ul. Świdnicka 40
50-029 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pon-pt od 9:00 do 21:00
Sb od 9:00 do 21:00
Nd od 10:00 do 20:00
tel (0-71) 772-58-20
fax (0-71) 772-58-24

Źródło opisu: http://www.tkmaxx.pl
Źródło zdjęć: http://www.tkmaxx.pl
Dodane: 2009-10-30 13:03:16 przez Gorroz

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna