Zaloguj się

Szkoła Tańca „Skarlet” Sport, Szkoły tańca

Mickiewicza 5, Kraków

• Zajęcia sobotnio niedzielne odbywają się dwa razy w tygodniu w soboty i niedziele w godzinach 10.00-12.30 i 12.30-15.00 Jedno spotkanie to dwie i pół godziny zegarowe zajęć. Jeden stopień to 10 godzin zegarowych, czyli cztery spotkania po dwie i pół godziny zegarowe.
• Zajęcia w dni powszednie (od poniedziałku do soboty ) odbywają się dwa razy w tygodniu. w godzinach 18-20 i 20-22. Program nauki wszystkich grup jest taki sam, dzięki temu, w zależności od potrzeby, można dowolnie zmieniać dzień przychodzenia na zajęcia. Na pierwsze zajęcia w tygodniu trzeba przyjść w poniedziałek, lub wtorek, lub piątek na godzinę 18.00, lub 20.00. Na drugie zajęcia w tygodniu trzeba przyjść w środę, lub czwartek, lub sobotę na godzinę 18.00, lub 20.00.
• Samodzielnie można przeliczyć moment rozpoczęcia następnego stopnia – wiedząc, że jeden stopień zaawansowania to 10 godzin zegarowych nauki. proszę uwzględnić przerwy świąteczne
• W czasie świąt, ferii i wszelkich dni wolnych od zajęć w szkole kursu nie ma.
• W programie wszystkie tańce, które przydadzą się na dyskotece, imprezie, prywatce, studniówce, weselu. Walc angielski, tango, walc wiedeński, fokstrot, quickstep, samba, rumba, chacha, paso doble, jive,. Ponadto wprowadzone jest 5 rodzajów disco w parach, rock and rolla, mambo, poloneza, trzy rodzaje polek, bluesa, zorbę, twista oraz kilka zabaw tanecznych.
• Kursy (pierwszego) zerowego stopnia zaawansowania organizowane są dla osób nic nie umiejących tańczyć – wprowadzane są kroki podstawowe i kilka figur do najprostszych tańców. Na kolejnych zajęciach dodawane są nowe atrakcyjne tańce i figury.
• Po stopniach początkujących można kontynuować nauką w nieskończoność – ograniczeniem jest wyłącznie czas.
• Na kurs można przyjść samemu, lub ze znajomymi, nie trzeba mieć współpartnera, każdy taniec tańczy się z kimś innym. Co kilka minut następuje zmiana.
• Aby zapisać się wystarczy przyjść 15 minut przed wybranymi zajęciami na naszą salę taneczną mieszczącą się w auli budynku przy al. Mickiewicza 5 – wejcie od ul. Humberta 1. Naprzeciwko Biblioteki Jagiellońskiej.

E-mail: biuro@skarlet.pl
WWW: www.skarlet.pl

Źródło opisu:
Źródło zdjęć:
Dodane: 2008-03-10 19:48:07 przez Rafa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna