Zaloguj się

Szkoła Tańca eM’ Salsa Łódź Sport, Szkoły tańca

Więckowskiego 16, Łódź

eM' Salsa Dance Factory – nowa szkoła tańca i agencja artystyczna, stworzona przez pasjonatów i profesjonalnych tancerzy.

Chcemy budować łódzką fabrykę tańca!

Oferujemy kursy tańca na najwyższym poziomie, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Naszym priorytetem jest SALSA – kursy w parach i solo (dla pań i panów), rueda de casino, a także salsa fit oraz afro fit – nowość na łódzkim rynku – zajęcia taneczne w fitness clubach! Poza tym prowadzimy także kursy tańca towarzyskiego, a także latin solo oraz pierwszy taniec.

Zajęcia prowadzimy w wielu miejscach w Łodzi oraz okolicach (m.in. Aleksandrów Łódzki). Jeżeli chciałbyś zorganizować kurs tańca w swojej okolicy – skontaktuj się z nami!

Oferujemy także pokazy tańca oraz oprawę artystyczną imprez okolicznościowych. W ofercie posiadamy ciekawe pokazy taneczne damskiej formacji tanecznej oraz formacji mieszanej, a także pokazy parowe salsy oraz tańca towarzyskiego.

Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej

www.emsalsa.pl

Kontakt do nas:

biuro@emsalsa.pl,

tel. 600 918 155

Źródło opisu: Ewa Marciniak
Źródło zdjęć: Ewa Marciniak
Dodane: 2010-12-04 20:05:46 przez emsalsa

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Ewa eM
  17 maja 2012 at 17:01

  Jako jedyni w Łodzi i jedni z prekursorów Polsce zapraszamy na wspaniałą przygodę taneczną z nową techniką tańca – BACHATANGO! To połączenie zmysłowej bachaty z gorącym tangiem argentyńskim, które staje się coraz bardziej popularne także w naszym mieście. Porywa i uzależnia! Nic dziwnego, że na kolejne kursy miejsca kończą się bardzo szybko! Zapraszamy! http://www.emsalsa.pl

  Pomocna recenzja
 • Bob
  9 stycznia 2012 at 14:16

  Polecam ich kursy! Grupy kameralne, więc indywidualne podejście do uczestnika gwarantowane! No i oni naprawdę uczą na wysokim poziomie!

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna