Zaloguj się

Studio tatuażu UnderGround Szczecin Studia tatuażu, Zdrowie i Uroda

Langiewicza 25, Szczecin

” Nie pamiętam skąd wzięła się nazwa Underground, czy od podziemia z którym nieodłącznie kojarzone było za dawnych czasów tatuowanie czy od miejsca pierwszej siedziby w piwniczce na Deptaku Bogusława. Kiedy zaczynaliśmy na początku lat 90 przygodę z tatuowaniem, przecieraliśmy szlak późniejszym studiom tatuażu. Dobrze pamiętam swój pierwszy wzór i pierwszy Szczeciński Festiwal Tatuażu w Cafe 66. Pojawiły się nagrody, wzrosła popularność tatuaży w mieście. Studio z powodzeniem pokazywało się na kolejnych festiwalach, których popularność rosła wraz z ciekawością ludzi chcących zobaczyć i poczuć na własnej skórze trochę egzotyki.Przez Underground przewinęło się tysiące klientów, młodych i nie tylko. Nasz najstarszy klient ma 82 lata i nie wierzyliśmy własnym oczom i uszom, że chce zrobić sobie dość duży kolorowy wzór na ramieniu! Gościliśmy klientów mniej znanych oraz tych bardziej jak Radek Majdan, Doda czy Maciej Żurawski. Radek jest jednym z moich pierwszych klientów, teraz ma kilkanaście wzorów zrobionych przeze mnie, w tym ostatni robiony cover, zakrywający wizerunek Dody, Indianinem. Robiony był w dość niezwykłych warunkach, bo pod czujnym okiem kamerzysty, dźwiękowca oraz reszty ekipy telewizyjnej, która zamieszkała w studiu na dwa dni. Tym samym odbiło się to szerokim echem. Skrzydła żurawia zdobią plecy i barki Maćka Żurawskiego, ówczesnego kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz grającego na co dzień w Celticu Glasgow.

Tatuowaniem zajmuję się zawodowo, ale przede wszystkim jest ono dla mnie pasją i wspaniałą przygodą. Jak powiedział kiedyś mądry człowiek „tatuaż jest ozdabianiem nie tylko ciała człowieka ale i jego duszy”. Tatuaż nie musi stać się nieaktualny, dzięki niemu możesz powrócić do chwili kim naprawdę byłeś, jakimi wartościami się kierowałeś…

Zmiany narzędzi, techniki tatuowania a także poglądów na dany temat, doprowadziły do tego, że nie jest on postrzegany jako dziwactwo ani moda, bo przecież doskonale wiemy, że moda przemija a tatuaż na zawsze pozostanie rytuałem i sztuką. „

Bezpieczeństwo:

Pierwszą najważniejszą rzeczą, o której powinniście wiedzieć jest to, że WSZYSTKIE RZECZY MAJĄCE BEZPOŚREDNI KONTAKT Z WYKONYWANYM TATUAŻEM, czyli:

 • igły,
 • kubeczki na farbę,
 • rękawiczki,
 • materiały chroniące maszynkę i kable zasilające,
 • folię ochronną na fotel i urządzenia,
 • zużyte ręczniki papierowe,

…są jednorazowego użytku.

Zużyte materiały przechowywane są w specjalnych pojemnikach oraz potem utylizowane w spalarniach. Pomieszczenie w którym wykonywany jest zabieg powinno być czyste i sterylne, dostępne powinny być książeczki z okresowymi badaniami artysty wykonującego tatuaż oraz książka kontroli sanitarnej, która wyraźnie pokazuje czy i jakie zastrzeżenia kontrolujący mają do wykonywanej działalności. Jest to zresztą skrupulatnie sprawdzane przez demonizowany przez wszystkich sanepid. Zmusza to zresztą nas tatuażystów do dbania o zachowania higieny i czystości w studiu. Wszystko to ma pływ na bezpieczeństwo i zdrowie i chroni nas przed zakażeniami różnej maści. Jedyne na co nie mamy wpływu to wiedza której nie mamy na temat przeciwwskazań typu alergia i inne uczulenia na farby itp., o których to wy powinniście nas przed zabiegiem poinformować.

Kontakt:

ul. Langiewicza 25Szczecin
Tel.: +0048 505 482 404
E-mail: underground@tatuaz.org
PROSZĘ DZWONIĆ W GODZINACH 11-19

Zapraszamy na stronę internetową: tatuaż.org

Źródło opisu: tatuaz.org
Źródło zdjęć: tatuaz.org
Dodane: 2010-04-06 00:56:04 przez leel

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • NICK 31
  18 września 2012 at 17:13

  panowie uzywaja 2 razy tych samych igiel tak bylo w moim przypadku.Tatuowal mnie jak skonczyl.Opisal moja igle i wsadzil do pojemnika.Kazal sobie przypomniec na nastepnym spotkaniu,ze mam w pudeleczku swoja ilge.Nigdy tam juz nie wrocilem.Tatuaz dokonczylem w innym salonie.KPINA….

  Pomocna recenzja
 • Obca
  18 września 2012 at 17:08

  Sa bardzo falszywi.Ludzi nie idzcie sie tam tatuowac.

  Pomocna recenzja
 • Obcy
  18 września 2012 at 17:06

  Nigdy wiecej tam sie nie wydziaram.DNO…..

  Pomocna recenzja
 • Obcy
  18 września 2012 at 17:05

  Witam ja rowniez jestem nie zadowolony ze swojego tatuazu.Pieniadze ktore zaplacilem sie zgadzaja a tatuaz jest inny niz chcialem.Obsluga mila tylko dla ladnych kobiet lub znajomych.Do tej pory nie skonczylem tatuazu a trwa to juz prawie 2 lata.Wogole nie polecam…….

  Pomocna recenzja
 • Klient
  18 września 2012 at 16:53

  Czesc nie polecam salonu Underground.Tak jak kolezanka przyznaje,ze obgaduja konkurencje to jeszcze swoich klientow.Wogole nie szanuja klientow,chyba ze znajomych.Spoznia sie na spotaknia.Nie dotrzymuje terminow i wprowadza swoich klientow w blad i robi z nich glupkow.Jest na NIE…………

  Pomocna recenzja
 • Kaaaaaaarina
  12 września 2012 at 15:26

  Witam jakiś czas temu zrobiłam sobie napis i nie jestem zadowolona jest krzywy linie są nierówne bardzo żaluję mogłam iść do kogoś innego !!! salon został polecony a ja jestem rozczarowana!!!!!! nie polecam!!!!

  Pomocna recenzja
 • Klientka
  12 września 2012 at 15:24

  Witam nie jestem zadowolona z jakości tatuażu jest bardzo nieprecyzyjny a jest na całe zycie!!! do tego bardzo nieuprzejma obsługa !!!! nie można o nic spytać bo od razu odpowiada opryskliwie na kazde pytanie~~!!! kolejna sprawa obgaduje konkurencje co tez nie jest na miejscu ogólnie nie polecam !!!

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna