Zaloguj się

Studio „NEW SCHOOL” Tattoo & Piercing Gdańsk Studia tatuażu, Zdrowie i Uroda

Św. Ducha 31a/35/3, Gdańsk

Studio „NEW SCHOOL” Tattoo & Piercing to studio, które powstało aby spełnić wszelkie osobiste oczekiwania osób chcących upiększyć swoje ciało. Oferujemy usługi z zakresu tatuażu oraz przekłuwania ciała. W salonie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych wzorów a jeśli zajdzie taka potrzeba, projekt wykonamy indywidualnie do potrzeb naszego klienta.

Zabiegi wykonywane są w odpowiednio przystosowanym pomieszczeniu za pomocą sterylnych, jednorazowych materiałów i narzędzi. Nasze doświadczenie i profesjonalny stosunek do każdego Klienta oraz higieniczne warunki lokalu pod ścisłym nadzorem Sanepidu są naszą gwarancją jakości Studia NEW SCHOOL.

W czasach, gdy pieniądz jest na pierwszym miejscu, studio NEW SCHOOL powstało by działać z pasją. Jest to nie tylko miejsce, ale również doświadczony personel z długoletnim stażem oraz inni ludzie, którzy je tworzą.

Tatuuje Sławek, który współpracował z wieloma studiami tatuażu w Polsce oraz zajmował się tatuowaniem za granicą. Przez wiele lat poprzez kreatywną pracę zdobył uznanie swoich stałych klientów i jest szczególnie polecany przy zakrywaniu starych tatuaży.

Na miejscu można również nabyć koszulki z oryginalnymi wzorami, wiele wyszukanych rodzajów kolczyków po promocyjnych cenach oraz wiele ciekawych gadżetów.

KONTAKT:

New School Tattoo
ul. Św. Ducha 31A/35/3
80-834 GDAŃSK

E-Mail
newschooltattoo@o2.pl

Telefon
(0) 600 351 364

Źródło opisu: www.newschooltattoo.pl
Źródło zdjęć: www.newschooltattoo.pl
Dodane: 2010-04-05 16:12:35 przez leel

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
  • bzdura
    19 czerwca 2010 at 23:43

    slabiutkie dziarki niestety, brak przekluc wszystkich rodzajow (tylko podstawowe),

    Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna