Zaloguj się

SPA „Akwawit” w Lesznie SPA, Zdrowie i Uroda

Józefa 5, Leszno

Masaże ciała NOWOŚĆ w Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit”

Aquamed to najnowsza generacja urządzeń do hydromasażu „na sucho”, zapewniających znakomite efekty w rehabilitacji i odnowie biologicznej.
To nowa konstrukcja, pozwalająca osiągnąć lepsze i szybsze efekty zarówno przy ogólnym rozluźnianiu mięśni jak i w łagodzeniu objawów bólowych (szczególnie przy zespołach bólowych kręgosłupa, schorzeniach układu kostno-stawowego, poprawa krążenia i likwidacji cellulitu).
Komfortowy i przyjemny zabieg na każdą kieszeń. Cena za zabieg 25 zł.

Ponadto Centrum Leczenia i Rehabilitacji poleca:

MASAŻE SUCHE

MASAŻ KOSMETYCZNY – polega na mechanicznym wywieraniu ucisku na tkanki organizmu, masaż ma wpływ na ogólną trofikę tkanek, napięcie mięśni, oraz miejscowe krążenie krwi i chłonki stosowany w celach kosmetycznych, otyłości, odnowie biologicznej,

MASAŻ WIBRACYJNY – AQUAVIBRON – to rodzaj masażu w którym wykorzystuje się drgania wywołane ciśnieniem wody, efektem jest regeneracja tkanek, poprawa ruchomości stawów i wzrost sprężystości mięśni

DRENAŻ LIMFATYCZNY to zabieg likwidujący obrzęki pod oczami, usuwający nadmiar limfy z okolic twarzy, szyi i dekoltu.

MASAŻE WODNE

MASAŻ PODWODNY AUTOMATYCZNY– wykonany w specjalnej wannie z systemem pomp, rur i dysz odpowiednio umieszczonych w ścianach wanny, dzięki strumieniom wody masażowi poddawany jest kręgosłup, tułów i kończyny.
KĄPIEL PEREŁKOWA-OZONOWA – to zabieg odprężający, dotleniający organizm, działa przeciwzapalnie, odkażająco, wzmaga odporność i wydajność organizmu.
KĄPIELE WIROWE KOŃCZYN
– w tym zabiegu masażowi wodnemu poddawane są tylko kończyny górne lub dolne.

MASAŻE WODNE oraz KĄPIELE proponujemy w olejkach eterycznych, lub borowinowych które wzmagają działanie lecznicze zabiegów,

ZABIEGI WODNE

BICZ SZKOCKI , NATRYSK PŁASZCZOWY – Natryski to zabiegi mające działanie mechaniczne i termiczne, wpływają pobudzająco na układ krwionośny i regulują układ nerwowy.

Basen Leszno
SPA Leszno

Źródło opisu: www.akwawit.pl
Źródło zdjęć: www.akwawit.pl
Dodane: 2009-10-13 20:32:14 przez becia119

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna