Zaloguj się

Sala zabaw „BAJLANDIA” – Opole Dla dzieci, Rozrywka

Poświatowskiej 5, Opole

BAJLANDIA to pierwsza w Opolu sala zabaw dla dzieci. Powierzchnia 300 m2 dysponuje mega atrakcjami i możliwościami rozrywki dla dzieci:

 • Maluszki w specjalnie zaaranżowanym kąciku mają do dyspozycji mini zjeżdżalnie, domek, klocki, stolik edukacyjny, bujaki, lalki, wózki, samochodziki i inne atrakcje.

 • Dla dzieci starszych czeka dwupoziomowy tor przeszkód, 3 rodzaje zjeżdżalni, basen z piłeczkami, profesjonalny batut, dmuchany zamek, wspinaczka po linach i pochyłych ściankach, huśtawki, hamak, skaczące piłki, samochodziki, traktory, stół z piłkarzykami, air hockey (cymbergaj) i wiele innych atrakcji.

 • Mamy coś dla małych budowniczych : profesjonalna koparka z obrotowym nadwoziem, ruchomym wysięgnikiem oraz łyżką nurkującą w kulkach styropianowych – całość sterowana z kabiny operatora!

BAJLANDIA to miejsce, gdzie dzieci radośnie spędzają swój wolny czas podczas gdy rodzice mogą zająć się własnymi sprawami, zwiedzaniem pięknej okolicy lub pozostać delektując się wyśmienitą kawą lub innymi słodkościami naszego bufetu.

BAJLANDIA to również miejsce, gdzie dzieci przeżywają niezapomniane chwile w najbardziej oczekiwanym dniu w roku jakim są urodziny – oryginalne i niezapomniane, z konkursami, z dyplomami i nagrodami dla każdego uczestnika, prowadzone przez wykwalifikowane animatorki.

BAJLANDIA to także zespół młodych i kreatywnych ludzi z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w różnych przedziałach wiekowych. Naszą pracę traktujemy jako pasję.

Gwarantujemy to czego potrzebuje każde dziecko :

DOBRĄ ZABAWĘ , UŚMIECH I RADOŚĆ –

Źródło opisu: www.bajlandia.opole.pl
Źródło zdjęć: www.bajlandia.opole.pl
Dodane: 2009-10-14 12:47:44 przez becia119

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • bajlandia.elblag
  25 sierpnia 2011 at 17:36

  DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ!!!

  Pomocna recenzja
 • guga1
  2 marca 2010 at 17:47

  fajnie ze powstają takie miejsca dla dzici

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna