Zaloguj się

Sala fitness „BodyArt” w Świdnicy Kluby fitness, Sport

Wałbrzyska 18, Świdnica

Proponujemy Państwu korzystanie z przestrzennej Sali, na której prowadzone są różne formy zajęć aerobiku. Nasza oferta obejmuje treningi modelujące sylwetkę, ujędrniające ciało, poprawiające rzeźbę mięśni, zajęcia przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej, a także ćwiczenia poprawiające kondycję i sprawność całego ciała. Aerobik odbywa się przy profesjonalnie dobranej muzyce, która dopinguje uczestników do wytężonego wysiłku.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE i KSZTAŁTUJĄCE
Zajęcia pozwalają na ujędrnianie całego ciała oraz skuteczną jego rzeźbę, wzmocnienie i kształtowanie.

ABT (brzuch, uda, pośladki) – Ta forma ćwiczeń skierowana jest przede wszystkim na dolne partie ciała: brzuch, uda, pośladki, biodra. Zajęcia dla wszystkich.

ABS – Zajęcia wzmacniające i modelujące mięśnie brzucha. Zajęcia dla wszystkich, którym zależy na smukłej talii i płaskim brzuchu.

BODY SCULPT – Trening obejmuje wszystkie partie ciała. Jest intensywny ze względu na dużą ilość powtórzeń danego ćwiczenia. Często z wykorzystaniem hantli, gum, stepów, obciążeń na nogi. Szczególnie polecany dla osób,
które chcą „rzeźbić” swoją sylwetkę poprzez wzmacnianie
i ujędrnianie mięśni.

SHAPE – Zajęcia kształtujące sylwetkę (ręce, brzuch, uda, pośladki) ze sprzętem fitness. Body shape (z ciężarkami), body ball ( z rehabilitacyjnymi piłkami odciążającymi kręgosłup i stawy). Gimnastyka dla osób w każdym wieku i dowolnej wadze. Trening wzmacniający i delikatnie rzeźbiący całe ciało. W lekcji tej nie zapomina się o kształtowaniu mięśni ramion, klatki piersiowej czy łydek. Zwiększona liczba powtórzeń chroni przed nadmiernym uwypukleniem mięśni. To lekcja stworzona specjalnie dla kobiet, które zazwyczaj boją się rozwoju masy mięśniowej.

FITBALL – Ćwiczenia z piłkami polegają na doskonaleniu równowagi, koordynacji i stabilizacji ciała. Pomagają usunąć istniejące napięcie mięśniowe, a przy tym nie powodują obciążenia kręgosłupa, stawu kolanowego i nadgarstków. Balansując na piłce, dla utrzymania równowagi angażujemy najgłębsze warstwy mięśni okołokręgo-słupowych, ruchy te stymulują także receptory zewnętrze i wewnętrzne. Liczne badania naukowe potwierdzają pozytywny wpływ ćwiczeń równoważnych na układ mięśniowy i nerwowy człowieka. Ćwiczenia te polecane są dla każdego, bez względu na wiek, a także dla kobiet w ciąży i w okresie połogu.

ZAJĘCIA WYDOLNOŚCIOWE I CHOREOGRAFICZNE
Zajęcia te pozwalają na poprawę pracy układu krążeniowo – oddechowego, zwiększają pojemność płuc i serca. Powodują szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.
BROOKLYN BOOGIE – Zajęcia taneczne. Wspaniałe dla rzeźbienia swojego ciała. Choreografia w rytmie gorącej czarnej muzyki. Połączenie tańca i dobrej zabawy, a przy okazji modelowanie brzucha, pośladków i ud. .

FAT-BURNING – Forma polegająca na łączeniu prostych kroków w układ choreograficzny. Powtarzany jest kilkakrotnie dzięki czemu poprawia koordynację i pamięć ruchową. Trening wspaniale spalający tkankę tłuszczową. Zajęcia dla wszystkich.

DANCE AEROBIK – Najbardziej taneczna forma aerobiku, będąca pod silnym wpływem dopingującej muzyki. Ciekawe pomysły choreograficzne oparte na urozmaiconych krokach i elementach tanecznych: disco, funky, hip hop, Broadway jazz i salsa itp. Bardzo dobry trening spalający tkankę tłuszczową.

STEP – Zajęcia z użyciem platformy zwanej stepem z elementami choreografii. Trening bardzo atrakcyjny ze względu na różnorodność kombinacji prostych lub bardziej złożonych kroków. Efektem regularnego ćwiczenia na stepie jest poprawa koordynacji i pamięci ruchowej oraz zgrabne uda i jędrne pośladki. Proponujemy także step dla zaawansowanych – o dużej intensywności i skomplikowanej choreografii.

MTV DANCE – Forma tańca nowoczesnego, która łączy różne style taneczne, bazując na podstawowych krokach: hip-hop, funky, street dance, jazz.
Zajęcia dla osób, które chcą się nauczyć układów choreograficznych
z teledysków znanych wykonawców pokazywanych w MTV.

HIP – HOP dla Każdego – Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z tańcem nowoczesnym, skierowane dla każdej grupy wiekowej. Choreografie taneczne złożone z prostych kroków i ruchów. Zajęcia silnie rozwojowe pod względem koordynacji ruchowej, zwiększania kondycji i wytrzymałości organizmu oraz rozciągania. Zajęcia idealne dla ludzi, którzy w rytm muzyki chcą się dobrze bawić i jednocześnie kształtować swoją sylwetkę. Technika otwarta, związana stylistycznie ze street dance, zawiera techniki hip-hopowe, takie jak locking, popping, funk..

SALSA – Zajęcia przy gorących rytmach salsy, świetna zabawa, doskonały odpoczynek po pracy i nauce. Zajęcia poprawiają kondycję fizyczną. Doskonałe antidotum na stres.

LATINO – Latino aerobic to nie gimnastyka, to taniec dla każdego. Zajęcia wykorzystują elementy tańców latynoamerykańskich, relaksują, dodają pewności siebie. Trening latino wpływa zarówno na nasze lepsze samopoczucie psychiczne jak i fizyczne- w tańcu pięknie kształtuje się talia, biodra, mięśnie nóg. Płynne ruchy bioder, rąk nie tylko wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, ale również poprawiają koordynację ruchową.

BOLLYWOOD – Jest to taniec, który wykorzystuje się w filmach w Indiach. Podkładem do tego typu tańca jest współczesna muzyka indyjska.
Jest bardzo przyjemny, lekki w odbiorze, urzekający kolorami,
muzyką i zmysłowymi ruchami.

TANIEC BRZUCHA – Jest efektowny, kokieteryjny i kobiecy. Przekazuje radość, wyzwala pozytywną energię, pozwala cieszyć się swoim ciałem. Tancerka wyraża w nim swój potencjał, kreatywność i niepowtarzalność. Bellydance bazuje na ruchach brzucha, bioder i klatki piersiowej. Ważną rolę odgrywają subtelne ruchy rąk i przyciągający wzrok. Tancerka wykonuje wężowe ruchy, które uspokajają i wyciszają. Jest to forma medytacji w której ciało jest przekaźnikiem energii.
Taniec ten korzystnie wpływa na sylwetkę modeluję ją, wyszczupla talię, wzmacnia kręgosłup i usprawnia całe ciało.

FLAMENCO – Dynamiczny taniec posiadający niesamowitą moc, pełen ekspresji i dynamiki. Leczy ciało i duszę. Można w nim wyrazić samą siebie: uczucia, temperament, charakter, kobiecość. Flamenco jest dobrym sposobem na radzenie sobie ze stresem i negatywnymi emocjami. Pozwala wszystko wykrzyczeć i wytupać. Flamenco to prawdziwa szkoła kobiecości. Pomaga w odczuwaniu własnej seksualności i cieszeniu się z bycia kobietą. Zajęcia pomogą w rozwinięciu ogólnej koordynacji, nauce precyzji i elegancji ruchów, a przede wszystkim odkryciu w sobie prawdziwego ducha flamenco..

SEXI DANCE – Kocie ruchy w połączeniu z gorącymi rytmami to mieszanka wybuchowa. Zajęcia przeznaczone dla każdej Pani, niezależnie od wieku. Taniec przy użyciu rekwizytów (krzesła, stepy, chustki czy kapelusze) pełen gracji i zmysłowości. Humor i świetna zabawa gwarantowane.

ZAJĘCIA MIESZANE
Zajęcia łączące spalanie tkanki tłuszczowej z poprawą wydolnościową układu oddechowego, budową gorsetu mięśniowego
i ujędrnieniem ciała.

STEP + BODY SCULPT – Połączenie ćwiczeń siłowych i wydolnościowych, poprawiających rzeźbę całego ciała. Prosta choreografia na stepie połączona z ćwiczeniami statycznymi z użyciem gum, hantli i małych ciężarów, sprawia, że zajęcia te są bardzo ciekawe i urozmaicone, spalają tkankę tłuszczową.

TBC (total body condition) – Zajęcia, których głównym celem jest kształtowanie siły i wytrzymałości organizmu. Pracuje się tu z wieloma przyrządami: ciężarkami, stepami, gumami, obciążeniami, piłkami. Prowadzone często w formie interwału: intensywniejszy, wydolnościowy oraz wzmacniający poszczególne partie mięśniowe. Ćwiczenia powodują poprawę wydolności i wytrzymałości organizmu oraz intensywne spalanie tkanki tłuszczowej.

+ 40 – Trening o łagodnym charakterze z elementami ćwiczeń przeciwko osteoporozie. Przeznaczony dla osób w średnim wieku, a także dla osób, które mają problemy z nadwagą. Ćwiczenia nastawione na wzmocnienie kości, których gęstość z wiekiem maleje, przez co stają się podatne na złamania i urazy. Badania naukowe dowodzą, że aktywność fizyczna nie tylko pomaga zapobiegać osteoporozie, lecz może także być ważnym czynnikiem ją leczącym. Zajęcia te są kluczem do utrzymania prawidłowej postawy nie tylko w czasie zajęć, ale również w życiu codziennym.

ZAJĘCIA MENTALNO-WZMACNIAJĄCE
Ćwiczenia harmonizujące włąściwą pracę ciała, umysłu i duszy. Wzmacniają, a jednocześnie relaksują. Redukują stres i uspokajają.

JOGA – Joga to ćwiczenia fizyczne i ruchowe z kontrolowanym oddechem, koncentracją i medytacją. Joga to praca nad powiększeniem zakresu ruchomości w stawach, wydłużeniem mięśni i ścięgien, prawidłowym przebiegiem faz oddychania. Zajęcia te uwalniają od napięć, dają psychiczne odprężenie, lepszy przepływ energii, oczyszczenie i wzmocnienie układu nerwowego.

PILATES – System ćwiczeń opracowany przez Josepha Pilatesa. Trening równoważny skutecznie wzmacnia plecy, gwarantuje płaski brzuch i szczupłą smukłą sylwetkę. Ćwiczenia wzmacniają i rozciągają od czubka głowy aż po palce stop, wpływają kojąco na nasze samopoczucie, tzw. trening „dobrego samopoczucia”. Sekretem jest centrum i równowaga. Doskonałe również dla osób z bólem kręgosłupa.

ZDROWY KRĘGOSŁUP – Statyczne ćwiczenia wzmacniają mięśnie kręgosłupa, ukierunkowane na korektę i stabilizację ciała.

STRETCHING – Ćwiczenia rozciągające, relaksujące, oddechowe prowadzone przy spokojnej muzyce. Dzięki ćwiczeniom zwiększa się ruchomość stawów oraz naturalna zdolność mięśnia do skurczu. Stretching chroni przed urazami, odpręża, poprawia samopoczucie.

BODY ART – Zestaw ćwiczeń wzmacniających z elementami jogi, pilatesu i stretchingu. Bardzo bezpieczne, a zarazem skuteczne w kształtowaniu sylwetki ciała, we wzmacnianiu wszystkich mięśni i tworzeniu silnego umysłu, poprze świadome wykonywanie ćwiczeń. Ćwiczenia odbywają się przy spokojnej muzyce. Body art otwiera nowe przestrzenie dla granic dla ciała i umysłu.

KRAVMAGA – KravMaga jako system walki wręcz i samoobrony trafił do Polski w 1995 roku. Prosty i maksymalnie skuteczny, opiera się na wzmacnianiu podstawowych odruchów obronnych człowieka. Szybki do nauczenia również dla osób, które nigdy nie ćwiczyły żadnych form walki. Prostota i skuteczność oraz realistyczne szkolenia podejmowania właściwych decyzji w stresie spowodowały jego rosnącą popularność – zarówno w treningach osób młodszych, jak i starszych, a także dziewcząt i pań.

1. OPŁATY ZA KORZYSTANIE Z AEROBIKU*

1 x w tygodniu (4 zajęcia)

50,00 zł

2 x w tygodniu (8 zajęć)

70,00 zł

3 x w tygodniu (12 zajęć)

90,00 zł

4 x w tygodniu (16 zajęć)

110,00 zł

5 x w tygodniu (20 zajęć)

130,00 zł

jednorazowe zajęcia

15,00 zł

dopłata do wykorzystanego karnetu za 1- zajęcia

10,00 zł

karnet m-czny STUDENCKI* 1 x w tygodniu (4 zajęcia)

45,00 zł

karnet m-czny STUDENCKI* 2 x w tygodniu (8 zajęć)

65,00 zł

karnet m-czny STUDENCKI* 3 x w tygodniu (12 zajęć)

85,00 zł

­karnet m-czny STUDENCKI* 4 x w tygodniu (16 zajęć)

105,00 zł

karnet m-czny STUDENCKI* 5 x w tygodniu (20 zajęć)

125,00 zł

* Ceny karnetów zależą od liczby zajęć wypadających w danym miesiącu
* Karnet studencki dotyczy młodzieży uczącej się w systemie dziennym za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej.
* Karnet na aerobik jest ważny po wcześniejszym zapisaniu się na wybrane grupy w recepcji Centrum.

2. KARNETY ŁĄCZONE

KARNET BEZ OGRANICZEŃ (aerobik + siłownia)
w godzinach otwarcia klubu

160,00 zł

KARNET 10 x siłownia + 2 x aerobik

130,00 zł

KARNET 10 x siłownia + 3 x aerobik

145,00 zł

58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel./ fax 0 74 668 26 77

e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek:
7.00 – 22.00
sobota:
8.00 – 16.00
niedziela:
8.00 – 13.00

Źródło opisu: www.bodyartswidnica.pl
Źródło zdjęć: www.bodyartswidnica.pl
Dodane: 2009-10-23 11:37:02 przez becia119

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna