Zaloguj się

Restauracja Santa Fe Gorzów Wielkopolski Jedzenie, Restauracje

Nadbrzeżna, Gorzów Wielkopolski

Restauracja Santa Fe
– na zachodnim bulwarze.

Santa Fe. To pub, restauracja i kawiarnia w jednym.

Oferta lokalu szeroka: od śniadania, poprzez kawę, na zabawach tanecznych kończąc.
Nisze wchodzące w skład Santa Fe są przejściowe i tworzą całość.
Uzupełnia je duży ogródek, który czynny będzie do późnej jesieni, a nawet zimą jeżeli będzie łagodna.

To duży lokal, w czterech pomieszczeniach, z własną toaletą, klimatyzacją. Wszystkie nisze będą ogrzewane i przeszklone od strony Warty, ale także od strony ul. Spichrzowej.

W podzielonym na cztery części lokalu – niszach zabudowanych na wzór nisz wiaduktu kolejowego jest lokal z daniami kuchni mieszanej.

W okresie letnim przed niszami duży ogródek restauracyjny z własnymi firmowymi parasolami i meblami, cały w kwiatach i także podgrzewany więc czynny będzie do później jesieni lub nawet w zimie.

We wszystkich czterech niszach lokalu mieści się nawet do 300 gości.

Kuchnia:

polskie dania, kuchnia z różnych stron świata.
piwo, koktajle

Santa Fe – Restauracja
ul. Nadbrzeżna
66-400 Gorzów Wlkp.

Bliższe informacje pod nr telefonu:
Telefon: 504 28 13 50

Źródło opisu: forum.gazeta.pl
Źródło zdjęć: forum.gazeta.pl
Dodane: 2011-03-13 12:44:32 przez Anonim

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Teresa
  10 września 2016 at 19:11

  Obsługa fatalna.Właściciel bardzo ordynarny.Jedzenie ponowna porażka.nie ma co zjeść… ceny bardzo wysokie ,drinki mieszane z wodą.Nie polecam z mężem tego lokali.Właściciele idą na ilość a nie ns jakość.Co do muzyki..koszmar.Byliśmy tam raz i odradzamy wszystkim odwiedzenia spożywania posiłków i drinków.

  Pomocna recenzja
 • xyz
  28 czerwca 2013 at 11:28

  Zdecydowanie odradzam. Lokal z beznadziejna atmosfera, jeden z najgorszych punktow gastronomicznych/kulturowych miasta. Fatalny klimat i atmosfera to to czego wszyscy powinni unikac.

  Pomocna recenzja
 • Maniek
  21 maja 2013 at 17:52

  Bardzo fajny lokal ,jedzenie bardzo smaczne kibicuje im od samego początku.!!!!! Doświadczyłem na swoje oczy jak jedni goście byli nie mili dla kelnerki i szczerze ukłon w jej stronę bo ja bym już dostał kurwicy a ona przygryzła zęby i przemilczała.Szczerze też się naużerają z tymi gośćmi.Jak dla mnie …. To mój lokal !!!!!!!

  Pomocna recenzja
 • olo777
  12 stycznia 2013 at 00:18

  co możecie powiedzieć o koszkach wynajęcia loży

  Pomocna recenzja
 • kalala
  27 grudnia 2012 at 18:03

  Lokal Santa Fe to wielka porażka!!! Mam nadzieję, że nie przetrwa długo a w jego miejsce powstanie lokal z przyjemną atmosferą, gdzie będzie można miło spędzać wieczory i pobawić się. Nikt nie kontroluje tego ile osób jest wpuszczanych do lokalu, byleby tylko zarobić jak najwięcej! Szatnia nie przystosowana do tak dużej ilości ludzi, więc dlaczego ochrona nadal „wpuszcza” nowych gości… kurtki pan w szatni przyjmuje na ziemię, walają się pod lada. Barmani nie dają paragonu za zakupiony towar. Gdy poprosiłam o paragon Pani oburzyła się, co jest wręcz komiczne! A na koniec dodam, że będąc z grupą znajomych i stojąc w chyba jedynym wolnym miejscu w lokalu, przy barze jeden z kolegów został wyproszony przez ochronę, gdyż przypadkowo strącił szklankę z drinkiem. Czy do obowiązków barmanów nie należy przypadkiem posprzątać, a nie wołać ochronę?! Podsumowując muszę stwierdzić, że lokal to jedna wielka masakra i nikomu nie polecam. Brak profesjonalizmu pracowników na każdym kroku!

  Pomocna recenzja
 • evol
  24 listopada 2012 at 11:41

  do dupy i tyle

  Pomocna recenzja
 • andrzej g.
  13 marca 2012 at 17:18

  Porażka straszna porażka był fajny i się zjebal…. sory za wyrażenie, ale mam specjalnie ubierać koszule nie mozna byc poprostu schludnie ubranym. rozumiem że to nie melina że dresiarzy nie wpuszczą ale straca duzo ludzie pamietaja takie posuniecia i sie odwroca. ceny maja też jak z kosmosu.

  Pomocna recenzja
 • piotrek Strzelce
  25 lutego 2012 at 16:32

  Byłem tom kilka razy jestem osobą po 40stce i czuje się tam świetnie nie odczuwam tam swego wieku .Polecam wszystkim którzy idą potańczyć ja uwielbiam taniec dlatego tam chodzę

  Pomocna recenzja
 • Bartolini
  4 lutego 2012 at 12:01

  Witam.
  Wstęp do lokalu to normalna sprawa jesli jest on otwarty w weekend do samego rana.W piatek i sobota jest tam dyskoteka wiec normalna sprawa.Tak samo jesli chodzi o oplate za rezerwacje stolika(loży).Kazdy lokal ma swoją markę i ceny.Dodam ze oplaty za rezerwacje i wejscie po 20 dotycza tylko i wylacznie weekendu(w piatki wstep wolny)

  Pomocna recenzja
 • Kamil997
  4 grudnia 2011 at 14:57

  Nie polecam – idziesz do lokalu np. o 18.00 w sobotę, zamawiasz dania i wino do dań a o 20.00 podchodzi do Ciebie Pani i mówi, że musisz teraz zapłacić 10zł jak chcesz tu siedzieć bo zaczyna się dyskoteka.
  Nie wspomnę o tym, że wydałem do momentu przybycia Pani 200zł i nie miałem zamiaru korzystać z dyskoteki.
  Przesada.
  Takiego zachowania nigdy w żadnym lokalu nie spotkałem. Nigdy tam nie wrócę.

  Pomocna recenzja
 • tommy
  29 października 2011 at 20:14

  Zachłanność ludzka nie zna granic jak można kasować za wstęp do restauracji przecież to nie dyskoteka chcesz iść zjeść kolacje w sobotę na dzieńdobry 20 zl no to ciekawy lokal.

  Pomocna recenzja
 • ąę
  14 października 2011 at 14:10

  Ostrzeżenie: lokal liczy sobie 100 zł za rezerwację stolika wieczorem oraz dodatkowo po 10 zł od osoby. W tych kwotach nie ma wliczoonej żadnej konsumpcji!

  Pomocna recenzja
 • ana
  16 sierpnia 2011 at 00:08

  Wystroj rewelacja, bardzo klimatyczne miejsce! Jednakze kilkakrotnie otrzymalam szarlotke na cieplo – zimna oraz bardzo niesmaczna bita smietane.

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna