Zaloguj się

Restauracja „KFC” Chorzów Jedzenie, Restauracje

Kościuszki 1, Chorzów

Światowy sukces KFC opiera się w dużej mierze na sekretnej recepturze, która składa się z mieszanki 11 ziół i przypraw skomponowanych przez Colonela Sandersa.

Ale nie jest to jedyny składnik, dzięki któremu miliony ludzi na całym świecie uwielbia kurczaki z KFC. Sukces tkwi w najwyższej jakości produktach i ich poszczególnych składnikach jak i wysokiej jakości serwisie polegającym na ścisłym przestrzeganiu ich przygotowania. Oczywiście bezpieczeństwo produktów oferowanych klientom nie podległa dyskusji.

Dlatego kupuje się tylko wyselekcjonowane produkty, które w większości, bo w ponad 80%, pochodzą od polskich dostawców. Świeże kurczaki, chrupiące frytki, wspaniała kukurydza i wypieczone bułki pochodzą od najlepszych polskich dostawców będących liderami w Polsce lub będącymi częścią światowych koncernów. Pozostałe produkty sprowadza się z zagranicy od zatwierdzonych najlepszych dostawców. Wynika to z troski o uzyskanie stałej i najwyższej jakości, która czasami jest niemożliwa do uzyskania w Polsce ze względu np. na uwarunkowania klimatyczne.

Kurczak Kentucky to wyśmienite kawałki najlepszego polskiego kurczaka, świeże i soczyste, marynowane dla zapewnienia wspaniałej soczystości i znakomitego niepowtarzalnego smaku, otoczone panierką z mieszanki 11 ziół i przypraw. Specjalny proces przygotowania i smażenia produktu dopełnia głębi smaku i aromatu.

Telefon: (018) 201 30 09
WWW: www.kfc.pl

Źródło opisu:
Źródło zdjęć:
Dodane: 2008-02-26 15:15:53 przez Rafa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna