Zaloguj się

Pub „Keller” Słupsk Miasto nocą, Puby

Murarska, Słupsk

Minimalistyczny wystrój i surowe cegły na ścianie. W takiej scenerii najlepiej czują się młodzi ludzie, przede wszystkim studenci. Także z myślą o studentach i fanach muzyki undergroundowej od października w lokalu rozpoczął się cykl koncertów, które mają na celu przybliżenie lokalnej publiczności mniej znanych zespołów. W Kellerze można na żywo posłuchać muzyki.

W klubie można też nie tylko wypić piwo, ale także potańczyć. Muzyka jest jednak bardzo zróżnicowana. W Kellerze grają zarówno house, jak i reggae czy rocka.

Prowadzimy selekcję gości. Nie wpuszczamy osób w dresach oraz pijanych i niepełnoletnich. Chcemy, żeby było bezpiecznie. W Kellerze można kupić nie tylko piwo. Jest to też jeden z lokali, który ma duży wybór alkoholi w mieście. Podaje się tu na przykład aż 13 rodzajów whisky.

Adres:
Murarska
Słupsk

Przytulne miejsce spotkań. Przyjazna obsługa. Niepowtarzalna atmosfera.

Źródło opisu: http://www.cinema-city.pl
Źródło zdjęć: http://www.cinema-city.pl
Dodane: 2008-04-25 18:27:26 przez Rafa

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • DEPESZ
  22 sierpnia 2010 at 22:07

  WITAM WSZYSTKICH.TAK SOBIE MYŚLAŁEM ŻE W SŁUPSKU PRAWIE NIC SIĘ NIE DZIEJE W ZWIĄZKU Z CZYM MOŻNA BY ORGANIZOWAĆ(OCZYWIŚCIE DLA ZAINTERESOWANYCH) RAZ W TYGODNIU WIECZORÓW „DEPECHE MODE”.ROZMAWIAŁEM Z WIELOMA FANAMI I JESTEM PEWIEN ŻE TEN POMYSŁ MOŻNA BY ZREALIZOWAĆ W „PUBIE KELLER” TYM BARDZIEJ ŻE JEST TAM SPECYFICZNY KLIMAT.GRO LUDZI JEŹDZI DO TRÓJMIASTA BY TAM SIĘ BAWIĆ NA ZLOTACH,POZNAWAĆ LUDZI,WYMIENIAĆ SIĘ POGLĄDAMI,WRAŻENIAMI.OSOBIŚCIE JESTEM W STANIE PODŹWIGNĄĆ TEN POMYSŁ.KTO JEST ZA??? POZDRAWIAM

  Pomocna recenzja
 • Sebek
  2 maja 2010 at 21:03

  Ej dzis jest 02.04 to dzis rege jest wie ktos czyb sie za wstep placi czy cos ?

  Pomocna recenzja
 • HeloPoli
  27 września 2009 at 11:38

  A mnie się podobało.

  Pomocna recenzja
 • gajek
  27 września 2009 at 01:09

  szkoda gadac

  Pomocna recenzja
 • zaraza
  27 marca 2009 at 14:31

  i kolejny koncet swietej kapeli „swiadomosc”:)
  2.4.2009

  Pomocna recenzja
 • derwa
  21 stycznia 2009 at 11:29

  pierwszy raz po 14 latach zaczynaja sie pojawiac w miescie takie zespoly jak ferben lehre i to dzieki keller pub. wielkie dzieki moj kochany klubiku:)

  Pomocna recenzja
 • Anonim
  9 listopada 2008 at 15:11

  uwazanm ze nasze miasto powinno miec wiecej takich lokali, przeciez wystroj to nie wszystko do klubu idzie sie dla ludzi nie po to by ogladac sciany

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna