Zaloguj się

Pizzeria Lucia w Głuchołazach Jedzenie, Pizzerie

Kraszewskiego 15, Głuchołazy

Pizzeria Lucia w Głuchołazach mieści się przy
ul. Kraszewskiego 15.
Nasze adresy i dane kontaktowe:

ul. Kraszewskiego 15
Głuchołazy
tel. 077/ 439 13 19

godz. otwarcia:
od poniedziałku do czwartku i niedziela: 12.00-23.00
piątek, sobota: 12.00-24.00

zamówienia telefoniczne:
od poniedziałku do czwartku i niedziela: 12.00-22.30
piątek, sobota: 12.00-23.30

Należymy do sieci jednej z największych firm branży gastronomicznej Powiatu Nyskiego. Pizzeria Lucia istnieje na rynku już od 10 lat. Pierwszy lokal powstał w 1995 roku, od tego czasu nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Obecnie Pizzeria „Lucia” to sieć pięciu lokali własnych i dwóch działających na zasadzie franchisingu, w tym jeden lokal w Głuchołazach.

Pizzeria Lucia w Głuchołazach powstała w 2001 roku. Obecnie w Głuchołazach działa na zasadzie franchisingu jeden lokal przy ul. Kraszewskiego 15.

Oferta Pizzeri Luci w Głuchołazach obejmuje dania do spożycia na miejscu, na wynos, jak i z dostawą na telefon. Specjalizujemy się w kuchni włoskiej, tureckiej oraz polskiej. Najpopularniejszymi daniami serwowanymi w lokalach są pizze, smakiem i wyglądem nawiązujące do tradycyjnej włoskiej pizzy. W lokalach Pizzeria „Lucia” można nabyć aż 40 różnych gatunków pizzy. Każda z nich ma swój indywidualny, niepowtarzalny smak odpowiadający różnym gustom i upodobaniom. Dodatkowo klient może tworzyć własne kompozycje smakowe pizzy, dobierając dowolnie wybrane przez siebie składniki.

Ponadto w karcie dań znajduje się szeroka oferta dań mięsnych, makaronów, sałatek, omletów, zup, ryb, dań mącznych i innych. Dodatkowo można u nas nabyć piwo, różne rodzaje soków, herbatę, kawę oraz napoje gazowane. Stale uzupełniamy swoją ofertę zgodnie z gustami naszych klientów.

Misja naszej firmy to przekraczać oczekiwania naszych klientów i konsumentów dostarczając im produktów najwyższej jakości oraz zapewniając najlepszy poziom obsługi.

Źródło opisu: http://www.lucia.pl/index.html
Źródło zdjęć: http://www.lucia.pl/index.html
Dodane: 2010-11-12 13:18:38 przez becia119

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna