Zaloguj się

Piracka Przygoda Inne, Inne

Szyprów, Kołobrzeg

Firma Edukacyjna Tadesz Waśko „Piracka Przygoda”

http://www.piracka-przygoda.pl/

tel. 692479218

Działa już ponad 10 lat zajmując się organizacją imprez dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych, w tym dużych imprez integracyjnych. Programy edukacyjno rozrywkowe organizowane są w oryginalnej scenerii XIX wiecznego fortu. Nawiązują do tradycji morskich, związanych z tradycją wielkich żaglowców i odwołujące się do romantycznego wizerunku piratów z okresu od XVII do XIX wieku. Programy przygotowywane są przez instruktorów zawsze ubranych w stylizowane stroje. Gry i zabawy cieszą się sporym zainteresowaniem. Jako piraci przygotowywaliśmy oprawę dla programów telewizyjnych i radiowych. Uczestniczyliśmy w programach Bezpieczna Jedynka, Teleranek, cyklach programów dla dzieci przygotowywanych na ferie zimowe.
Nasze zabawy można było obejrzeć w TVNowskim programie „Projekt Plaża”, a także w cyklu „Prosto z Polski” – TVN 24.
Uczestniczyliśmy w organizacji Wojewódzkiej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy uprowadzając posła RP, a uzyskany okup przekazując na konto fundacji.
Podczas finału regat the Tall Ship Race w Szczecinie byliśmy oprawą dla programu „Pytanie na śniadanie”, a także kilku wydań Kroniki i Panoramy uprowadzając na koniec prezenterki, które do dziś pozostają naszą własnością.

Zintegrowaniem grupy?
Oddaj ich w ręce
PIRATÓW!

Po dwóch godzinach dostaniesz załogę lojalną, oddaną, skuteczną i gotową do ciężkiej pracy. I nie pytaj po co im obsługa 23 funtowego działa i błyskawiczne stawianie grotbombramsztaksla. Pomyśl, od dziś na każde swoje polecenie usłyszysz „aye, aye sir!”

Program integracyjny dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych oparty na obyczajach morskich panujących na okrętach piratów.

Program realizowany jest w scenerii autentycznego napoleońskiego fortu. Oficerowie zachowują się tak jak na dżentelmenów przystało, ubrani są w stylizowane mundury, a podczas programu wszystkich obowiązują zachowania znane z filmu „Pan i władca. Na krańcu świata”, „Piraci z Karaibów” oraz „Wyspa Skarbów”. Oficerowie dysponują białą bronią, pistoletami, muszkietami oraz armatami. Uczestnicy programu nauczą się szant i posmakują dymu podczas ostatniej salwy (oddanej z petard, którymi ładujemy armaty). Program kończy się zabawą, lub ogniskiem zależnie od upodobań grupy. Podczas zabawy oficerowie urządzają konkursy takie jak:
-konkurs ciesielski (kilka sposobów wbijania gwoździ)
-taniec z obijaczem (balonem)
-wyścig po plankach
-walki na bomie
-konkursy z linami – wyplątywanie z więzów, cumowanie okrętu.
-nauka szant
-zabawa przy muzyce morskiej
-lekcja fechtunku

Piracka Przygoda – Kołobrzeg Reduta Solna

Firma Edukacyjna Tadesz Waśko „Piracka Przygoda”

http://www.piracka-przygoda.pl/

tel. 692479218

Źródło opisu: http://www.piracka-przygoda.pl/
Źródło zdjęć: http://www.piracka-przygoda.pl/
Dodane: 2009-02-19 10:32:52 przez Anonim

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • paulek20
  16 lipca 2010 at 14:12

  fajna sprawa taka wycieczka

  Pomocna recenzja
 • niunka618
  5 marca 2010 at 19:26

  po opisie sądzę, że warto się tam wybrać:)

  Pomocna recenzja
 • pirat
  5 marca 2010 at 17:41

  Cena 8 zł od osoby za 2 godzinny programu zwiedzanie 2 sal tradycji morskich i rybactwa oraz fortu z 19w możliwość wynajęcia lub podróży łódkami,organizacji ogniska lub grilla-wędzenie smażenie ryb.Posiadają super bazę noclegową tel.790772290 pirat Damian.Ahoj.

  Pomocna recenzja
 • stanislawa.45
  30 grudnia 2009 at 14:43

  polecam

  Pomocna recenzja
 • marta_p_16
  22 września 2009 at 20:51

  tego akurat nie widzialam w Kołobrzegu, właśnie a ile kosztuje?

  Pomocna recenzja
 • 8adams8
  8 września 2009 at 09:48

  ciekawa atrakcja a ile to kosztuje?

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna