Zaloguj się

Park Rozrywki Bobolandia Wrocław Dla dzieci, Rozrywka

Miechowity 1 - teren ASPY, Wrocław

Park Rozrywki Bobolandia

Park rozrywki rodzinnej Bobolandia we Wrocławiu rozpoczął swoją działalność w 2010 roku jest największym tego typu obiektem w Polsce.

Projektując nasz park dołożyliśmy wszelkich starań, aby wizyta w nim była za każdym razem niezapomnianym przeżyciem. Bobolandia wzoruje się na najlepszych obiektach, jakie możemy odwiedzić u naszych zachodnich sąsiadów. Dzieci w każdym wieku oraz dorośli długo nie zapomną spędzonego u nas czasu.

Ponad 3000 m2 do gier i zabaw. Dla rodziców przygotowane są specjalne miejsca z których mogą obserwować jak bawią się dzieci. Jeśli chcesz spędzić swój wolny czas z całą rodziną na odpoczynku i świetnej zabawie – zapraszamy.

Park rozrywki rodzinnej Bobolandia to największy tego typu obiekt w Polsce. Ponad 3000 m2 do gier i zabaw, wspaniałe, nie spotykane nigdzie indziej atrakcje oraz restauracja posiadająca w swojej ofercie dania zarówno tradycyjne, jak i to co dzieci lubią najbardziej.

W naszym parku znajdziesz takie atrakcje jak:
małpi gaj 10m x 10m,
ogródek z zabawkami,
wulkan,
trampolina pięciopolowa,
10-cio metrowa zjeżdżalnia rolkowa,
autka elektryczne,
stoły bilardowe,
krokodyl,
góra piaskowa,
latarnia morska,
komputery edukacyjne,
cymbergaj i wiele innych atrakcji.

Na terenie parku dostępny jest internet bezprzewodowy Wi-Fi.

W naszym parku zorganizujesz niezapomniane urodziny dla swojego dziecka. W specjalnie zaprojektowanych pokoikach pomalowanych w różne bajkowe postaci, przystrojonych na tą wyjątkową okazję w kolorowe baloniki, serpentyny, talerzyki Twoje dziecko spędzi najlepsze urodziny. Na urodziny w naszym parku mogą Państwo przynieść w własnym zakresie Tort, ciasto, owoce. Napoje, jedzenie oraz słodycze dostępne są do kupienia w naszej Restauracji.

Obsługa naszego Parku zadba o Państwa dzieci aby ich święto było wyjątkowe pod każdym względem. Dodatkowo oferujemy usługi fotografowania oraz filmowania takiej uroczystości.
Posiadamy również specjalną ofertę dla firm. Organizujemy imprezy integracyjne lub okolicznościowe na terenie naszego parku. Jeśli chcesz aby twoi pracownicy w wyjątkowy sposób spędzili czas wolny od pracy, nie czekaj dłużej. Atrakcje jakie są dostępne w naszym parku sprawią, że także dorośli będą się u nas wspaniale bawić.

Po więcej informacji na temat terminów oraz organizacji zapraszamy bezpośrednio do naszego parku lub pod numerem telefonu: 71 793 77 44

Bilet wstępu dla osób indywidualnych
dzieci* – 29 zł / cały dzień
po godzinie 17.00 – 19 zł
dorośli – 5 zł / cały dzień
Bilet wstępu dla grup zorganizowanych (szkoły, przedszkola itd.)
dzieci – 15 zł / cały dzień
dorośli – 0 zł / cały dzień

W naszym parku możliwe jest również zorganizowanie imprez urodzinowych.

Godziny otwarcia
pon. – czw.
od 10.00 do 19.00
pt. – niedz.
od 10.00 do 20.00

Park Rozrywki Bobolandia
Wrocław (Poland)
ul. Miechowity 1 – teren ASPY
tel: 71 793 77 44
email: biuro@bobolandia.com.pl

http://www.bobolandia.com.pl

Źródło opisu: http://www.bobolandia.com.pl
Źródło zdjęć: http://www.bobolandia.com.pl
Dodane: 2011-05-06 16:45:42 przez Martika

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
  • joko
    12 lipca 2011 at 11:36

    Super miejsce na spędzenie deszczowego lub zimowego popołudnia z dzieckiem. Ale mam kilka zastrzeżeń: brak szatni jest bardzo uciążliwe, a na tak dużej powierzchni i za taką cenę biletu powinny być szafki, w weekendy lepiej omijać to miejsce z uwagi na ogromny tłum,brak klimatyzacji powoduje, że w ciepłe dni jest tam okropnie. Wystarczy siedzieć i się nie ruszać by wyjść mokrym. No i menu w restauracji serwowane są same niezdrowe posiłki i kolorowe napoje, chipsy… pizza przyprawiona obficie, frytki utaplane w oleju i soli, gyros! A niby swoich posiłków wnosić nie wolno…także ciekawe miejsce, ale tylko do odwiedzania bardzo sporadycznie…

    Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna