Zaloguj się

Outlet Factory Park Handlowy Futura Kraków Centra handlowe, Zakupy

Rożańskiego 32, Kraków

Outlet Futura Park w Modlniczce

Futura Park, Modlniczka k. Krakowa
Modlniczka k/Krakowa

W Modlniczce tuż przy autostradzie A4 powstało nowe centrum handlowe – Futura Park Kraków.
Na poziomie '0' kompleksu ulokowany zostanie tradycyjny park handlowy, zaś na pierwszym piętrze. Factory Outlet – pierwsze centrum outlet w Krakowie ze 120 markowymi sklepami.
Przy centrum powstanie także parking na 1400 miejsc postojowych.

Kompleks FUTURA powstał przy ul. Krakowskiej (gmina Wielka Wieś), w pobliżu wjazdu na autostradę A4. To dwukondygnacyjny obiekt o powierzchni ponad 49 000 mkw. wraz z parkingiem na 1 400 miejsc postojowych. Nowo powstający budynek pomieści park Futura, w którym znajdą się powierzchnie najmu dla sklepów średnio i mało powierzchniowych oraz centrum outlet.

Futura Park Kraków, czyli centrum outletu i park handlowy

Factory Kraków znajdzie się na pierwszym piętrze powstającego kompleksu oferując klientom produkty takich marek, jak Tommy Hilfiger, Benetton i Cerro Torre, Franco Feruzzi, Lancerto czy Giaciomo Conti. Na parterze powstanie zaś strefa wygodnych zakupów – park handlowy o powierzchni 20 000 mkw., tu swój salon otworzy m.in. C&A.

Futura Park Kraków to nowoczesny obiekt handlowy, który połączy funkcje parku handlowego z centrum outlet. Kompleks pomieści szeroką ofertę sklepów z branż: odzieżowej, obuwniczej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz oraz RTV/AGD, uzupełnioną o ofertę punktów usługowych i kawiarni.

Sklepy w Futura Park w dwóch częściach

Futura Park Kraków składać się będzie z dwóch niezależnych, ale uzupełniających się części – strefy mody oraz strefy wygodnych zakupów. Powierzchnia handlowa obiektu licząca 22 000 mkw., pomieści około 120 sklepów najpopularniejszych polskich i międzynarodowych marek z cenami obniżonymi przez cały rok od 30 do 70 procent.

Obiekt jest jednym z największych tego typu w Polsce.

W outletach tego typu można kupić często mocno przecenione końcówki kolekcji i towar pozagatunkowy. Futura Park umiejscowiono w Modlniczce, nieopodal centrum handlowego Witek, przy węźle Radzikowskiego na obwodnicy miasta.

Dwupoziomowe centrum zajmuje 44 tys. m. kw. Można w nim znaleźć 140 sklepów z towarem w cenach niższych o przynajmniej 30 proc. niż w „zwykłych” sklepach. Zakupy w sklepach najbardziej znanych marek jak m.in. Tommy Hilfiger, Benetton czy Kazar, Triumph i powszechne Reserved, Mango, Benetton, Tatuum, Solar, Simple, Tom Tailor, Vero Moda czy Calzedonia.

W Futura Park wydzielono także przestrzeń dla 22 klasycznych sklepów, które nie będą oferowały przecenionego towaru – w tym marketu spożywczego Alma.

Centrum Factory usytuowane jest w Modlniczce, trzy kilometry na zachód od Ronda Ofiar Katynia, w bliskiej odległości od kompleksów Makro i Ikea.

Znajdziesz tu m.in. marki: Lee Cooper, Big Star, Levi's, Diverse, Nike, Puma, Reebok, House, Vero Moda, United Colours of Benetton, Mohito, Reserved, Tatuum, Solar, Mango, Simple, Calzedonia, Bytom, Gino Rossi, Kazar, Vistula, Wólczanka, Coccodrillo, Ecco, 4F.

Centrum zgodnie z planami otwarto 19 października.

Centrum Outlet Factory
Park Handlowy Futura – Kraków
Modlniczka, Rożańskiego 32

Futura Park, Modlniczka k. Krakowa
(gmina Wielka Wieś)

Modlniczka k/Krakowa

Źródło opisu: http://www.styl.pl/aktualnosci/news-zakupowa-rewolucja-w-krakowie,nId,362993,repId,39542883
Źródło zdjęć: http://www.styl.pl/aktualnosci/news-zakupowa-rewolucja-w-krakowie,nId,362993,repId,39542883
Dodane: 2011-10-20 15:39:05 przez Anonim

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna