Zaloguj się

Ośrodek Wypoczynkowy Zgniłe Błoto

-Zalew Zgniłe Błoto

Kilka lat temu koło wsi Zgniłe Błoto rozpoczęto organizowanie nowego ośrodka wypoczynkowego z kąpieliskiem. Wykorzystano w tym celu kilka połączonych stawów. Już dziś można tu uprawiać żeglarstwo i sporty wodne.

Co oferujemy…

 • kajaki – ponad 30, łódki – 12, żaglówki – 6, rowery wodne – 15
 • 400 miejsc do konsumpcji (pod altanami, ?grzybkami?)
 • plaża – 20 tys. m2 czystego, żółtego piasku
 • łowisko – komercyjne (czynne od świtu do zmierzchu w sezonie od 15 kwietnia do 31 października)
 • scena z miejscem do tańczenia (w każdą sobotę i niedzielę dyskoteka pod gwiazdami)
 • grill – bar
 • duży parking (500 miejsc)

Stworzyliśmy to miejsce dla ludzi, którzy szukają wyjątkowej atmosfery na wypoczynek i spotkania towarzyskie…

Miłośnikom lasów i czystych wód oferujemy niezapomniane chwile na łonie nieskażonej natury.

Miejscowość Zgniłe Błoto (12 km od Łodzi; 4 km od Aleksandrowa Łódzkiego)

Organizujemy przyjęcia bankietowe, piknikowe dla osób prywatnych jak i firm. Nie zraża nas nawet 1000 uczestników. Dla uczestników przyjęć mamy bogate menu. Wyroby wędliniarskie jak i kulinarne pozostawiają niezapomniany smak na naszym podniebieniu. Na przyjęciach proponujemy wyłącznie naturalne produkty, bez konserwantów np. szynkę z kopytkiem babuni, świński ryj, udziec z jagnięcia. Hitem kulinarnym wjeżdżający 40 – kilogramowy udziec wołowy oświetlony racami na specjalnym odrestaurowanym pniu z drzewkiem. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania naszych gości.

A w weekendowe wieczory, pod rozgwieżdżonym niebem, odbywają się dyskoteki i zabawy taneczne. I tak, w każdy piątek od godz. 19 – dyskoteka, zaś w soboty od godziny 18 bawimy się przy muzyce na żywo, w niedziele zaś od godz. 17 – bawimy się przy muzyce tanecznej.

Udany wypoczynek to także zaspokojenie potrzeb podniebienia, czemu służy nasz grill-bar. Oferujemy bogate menu, które zaspokoi różne kulinarne gusta (pieczone mięsa, ryby, kiełbasy itp.)oraz różne gatunki piwa. Dzięki profesjonalnej obsłudze i odpowiedniemu zapleczu gastronomicznemu jesteśmy w stanie przygotować różnego rodzaju imprezy i bankiety (zarówno małe, jak i bardzo duże, realizując specjalne zamówienia oraz dowolne pomysły naszych klientów.

Oferujemy np. specjalny, obrotowy grill na którym można upiec prosię, jagnię lub udziec wołowy. Dla pijących nie mleko, przy zakupie metra piwa, metr jedzenia GRATIS! Istnieję możliwość rezerwacji tzw. ?grzybków? czyli ogrodzonych boksów, gdzie zmieścić się może do 35 osób. Dla gości przygotowujemy konkursy z nagrodami – naszymi sponsorami są: COCA COLA, KAMPANIA PIWOWARSKA, ORAZ NASZ OŚRODEK. Posiadamy boisko do siatkówki plażowej, trambambulę. Dzieci bawić się mogą na bezpiecznym placu zabaw (huśtawki, zjeżdżalnie, auta).

Stworzyliśmy to miejsce dla ludzi, którzy szukają wyjątkowej atmosfery na wypoczynek i spotkania towarzyskie. W naszym ośrodku co weekend bawią się wszyscy bez względu na wiek, bezpiecznie i przyjemnie.

Ośrodek otwarty jest codziennie w godzinach: od 11:00 do ostatniego gościa

Wstęp na teren Ośrodka Wypoczynkowgo ZGNIŁE BŁOTO kosztuje jedynie 10 złotych i jest talonem do wykorzystania w całości w naszym Grill Barze oraz u bosmana na sprzęcie wodnym!

Ośrodek Wypoczynkowy Zgniłe Błoto
95-070 Aleksandrów Łódzki
tel.: 600 554 504 – właściciel
tel.: 601 241 016 – gastronomia

www.zgnile-bloto.pl

Źródło opisu: www.zgnile-bloto.pl
Źródło zdjęć: www.zgnile-bloto.pl
Dodane: 2009-01-11 13:34:03 przez Anonim

Lokalizacja

Komentarze (2)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • pubcorona
  25 maja 2011 at 16:24

  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ZGNIŁE BŁOTO
  ma zaszczyt zaprosić 28 – 29 MAJA 2011 r. na
  atrakcje związane ze Świętem Mamy i zbliżającym się Dniem Dziecka

  28 maja zapraszamy na wieczorną gorącą zabawę taneczną – zagra dla Państwa na żywo Zespół Muzyczny „Odjazd”

  29 maja zapraszamy na wyjątkową niedzielę, której program przygotowany został z myślą o wszystkich mamach i ich pociechach. Zapraszamy wszystkie rodzinki do Ośrodka Zgniłe Błoto, gdzie udostępnimy:
  – objazdowy FIGLORAJ
  – stanowiska fryzjersko – kosmetyczne znanego łódzkiego stylisty Krzysztofa Rajcy

  Więcej informacji na: http://www.zgnile-bloto.pl

  Pomocna recenzja
 • roman40
  30 kwietnia 2011 at 21:07

  Byłem tam z żoną i rodziną ,nie żałujemy jest plaża toaleta i jest co zjeść , wejście jest płatne 10.zł ale to nie problem, bo za ten bilet, potem wymieniasz to na jadło i picie , super sprawa .polecam w 100%. Dzieci maja się gdzie bawić, jak raz pojedziesz to potem masz chęć z powrotem tam jechać.

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna