Zaloguj się

Omnibus Księgarnia językowa w Wodzisławiu Śl. Edukacja, Księgarnie

Św. Jana 4a, Wodzisław Śląski

Firma księgarska OMNIBUS powstała w 1990 roku i jest zarejestrowane pod marką Omnibus Trading Sp. z o.o. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż detaliczna publikacji obcojęzycznych i edukacyjnych w księgarni internetowej oraz sieci detalicznej 13 księgarń językowo-edukacyjnych (Poznań, Gdynia, Katowice, Piła, Słupsk, Szczecin, Warszawa, Wodzisław Śląski).

OMNIBUS współpracuje z renomowanymi oficynami edukacyjnymi wyspecjalizowanymi w publikacjach do nauki języka angielskiego i niemieckiego: Oxford University Press, Pearson Education, Cambridge University Press, Express Publishing, HarperCollins, Macmillan, Duden, Hueber, Langenscheidt i wieloma innymi, także polskimi. Omnibus ma również w ofercie szeroki wybór podręczników, słowników, gramatyk, materiałów egzaminacyjnych, uproszczonych lektur, samouczków oraz literaturę piękną. Bogato zaopatrzony jest dział metodyczny dla nauczycieli języków obcych.

Dział Naukowy posiada w sprzedaży najnowsze publikacje z dziedzin językoznawstwa i literaturoznawstwa, a także realizuje zamówienia na import każdej dostępnej na świecie publikacji obcojęzycznej. Import publikacji obcojęzycznych na zaopatrzenie odbiorców indywidualnych oraz instytucjonalnych z wszystkich segmentów gospodarki ma znaczący udział w obrotach Omnibusa.

Specjalizujemy się także w organizowaniu wystaw książkowych towarzyszących konferencjom naukowym organizowanym przez wyższe uczelnie w całym kraju.

Źródło opisu: http://www.kierunek.szczecin.pl/gfx/firmy_omnibus.jpg
Źródło zdjęć: http://www.kierunek.szczecin.pl/gfx/firmy_omnibus.jpg
Dodane: 2010-05-18 16:24:26 przez wudaaaa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna