Zaloguj się

Oficjalna Szkoła Leung Ting Wing Tsun kung fu Poznań Sport, Sztuki walki

Marcelińska 25, Poznań

Wing Tsun – jest to wyjątkowa koncepcja walki stworzona do walki z silniejszym i większym przeciwnikiem. Styl zawiera proste, skuteczne techniki, które nie wymagają użycia nadmiernej siły fizycznej.

Dlatego też z dużym powodzeniem jest stosowany w walce przez osoby o słabej budowie fizycznej ( uprawiany jest przez dużą liczbę kobiet) jak i jednostki antyterrorystyczne wielu państw. W walce dąży do bliskiego kontaktu z przeciwnikiem co pozwala na skuteczne stosowanie krótkich, szybkich technik ręcznych i kopnięć w dolne części ciała przeciwnika. Adepci Wing Tsun mają pełne wyszkolenie z zakresu walki w każdej pozycji.

Sposób walki, teoria, szybkość i skuteczność technik przyczyniły się do dużego zainteresowania Wing Tsun wśród policyjnych i wojskowych jednostek specjalnych. Na stałe do programu nauczania swoich służb Wing Tsun został wpisany w FBI, Marine Corps, SEK Ii GSG w Niemczech, NOCS we Włoszech, GIP w Luksemburgu, RAID we Francji, Policji Narodowej i Szwadronu Antyterrorystycznego w Indiach oraz jednostek specjalnych policji w Belgii, Hiszpanii, Austrii i Węgier.

Zapraszamy na zajęcia do Oficjalnej Szkoły Leung Ting Wing Tsun kung fu.

Wiecej informacji na stonie www.wtkungfu.pl

lub pod numerem telefonu 0 606 853 215

Źródło opisu: wtkungfu.pl
Źródło zdjęć: wtkungfu.pl
Dodane: 2010-11-22 22:38:24 przez Bober69

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
  • Mateusz Korolewicz
    8 sierpnia 2021 at 21:23

    Witam!
    Czy ta szkola kung fu dalej jest na Marcelińskiej w Poznaniu?

    Pomocna recenzja16

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna