Zaloguj się

Księgarnia Turystyczna – Obieżyświat Białystok Edukacja, Księgarnie

Kolejowa 9 lok. 10 (Dworzec PKP), Białystok

Księgarnia Turystyczna – Obieżyświat
ul. Kolejowa 9 lok. 10 (Dworzec PKP)
15-710 Białystok

tel. 085 673 35 75, 0604 487 561
www.ksiegarniaobiezyswiat.bialystok.pl
obiezyswiat@autograf.pl
czynne: PN – PT: 8.30 – 18.30, SOB: 10.00 – 18.00
karty kredytowe: tak

Księgarnia Turystyczna Obieżyświat powstała w czerwcu 2007r. Mieści się w budynku dworca PKP, w hali głównej na antresoli.

Osoby prowadzące mają duże doświadczenie w branży turystyczno – księgarskiej. Roman Błoszyński jest znawcą wydawnictw kartograficznych, turystą, przewodnikiem PTTK po Podlasiu oraz pilotem wycieczek. Anna Gierej interesuje się geografią i kocha Białostocczyznę. Oboje są gorącymi zwolennikami promocji Podlasia.

Nasza księgarnia turystyczna oferuje szeroki wybór map, przewodników, atlasów, albumów o tematyce regionalnej, pamiątek z Podlasia i rękodzieła.

Oferujemy:

  • Mapy (składane i ścienne): turystyczne, samochodowe, administracyjne, topograficzne, kodowe, konturowe, fizyczne, polityczne, historyczne (reprinty), papierowe i laminowane;
  • Plany miast z Polski, Europy i świata;
  • Przewodniki turystyczne wydawnictw: Pascal, Bezdroża, Rewasz, EkspressMap, Multico i innych.
  • Atlasy: geograficzne, samochodowe i turystyczne;
  • Albumy o tematyce związanej z regionem: Białystok, Narew, Biebrza, Białowieża, Rospuda, Podlasie;
  • Pamiątki z Białostocczyzny: koszulki z nadrukami np. z Pałacem Branickich, ze śledziem, z wizerunkiem Ludwika Zamenhoffa, zakładki do książek ze zdjęciami z Podlasia, sakiewki, fotopocztówki, torby płócienne, medaliony, breloczki, w tym przebój sezonu 2007 – breloczek ze śledzikiem białostockim. Pamiątki są ręcznie wykonywane przez firmę „Nemeti”, świetnie nadają się na upominki.
  • Rękodzieło

Realizujemy indywidualne zamówienia klientów, składane osobiście, telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i możliwość negocjacji cen większych zamówień. Oferujemy atrakcyjne rabaty stałym klientom i odbiorcom hurtowym. Honorujemy Karty Rabatowe PTTK.

Informacja turystyczna – od września 2007 r. uruchomiony został punkt informacji turystycznej. Udzielamy informacji na temat bazy gastronomicznej, noclegowej, obiektów godnych zwiedzania i imprez turystyczno-kulturalnych w Białymstoku i w regionie. Punkt informacji współpracuje z Urzędem Miasta Białystok, Podlaską regionalną Organizacją Turystyczną i Regionalnym Oddziałem PTTK w Białymstoku.

Świadczymy usługi przewodnickie po Białymstoku i województwie podlaskim. Oprowadza licencjonowany przewodnik PTTK.

Świadczymy usługi pilotowania wycieczek.

Oferujemy powierzchnię reklamową na oszklonych ścianach naszego lokalu, który jest widoczny ze wszystkich miejsc hali dworca PKP.

Zapraszamy!

Źródło opisu: www.bialystokonline.pl/bialystok,firma,8810,337,12,1.html – Kopia
Źródło zdjęć: www.bialystokonline.pl/bialystok,firma,8810,337,12,1.html – Kopia
Dodane: 2010-03-27 00:24:01 przez martabielsk

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna