Zaloguj się

Klub fitness „Akademia Fitness” Szczecin Kluby fitness, Sport

Struga 6/8, Szczecin

Akademia Fitness powstała w 1994 roku i jako jedna z pierwszych placówek rozpoczęła szkolenia instruktorów fitness w Polsce. W tym samym roku AF rozpoczęła również kursy masażu klasycznego, sportowego oraz leczniczego. W następnym roku oferta powiększyła się o akupresurę , a w następnych latach o terapię komplementarną. Założycielem Akademii Fitness był Sylwester Biniek, dzisiaj konsultant ds. programowych.

Akademia Fitness oprócz centrum szkoleniowego instruktorów i masażystów to również klub Fitness z szeroka gamą usług od różnych form aerobiku, masaży, przez saunę, rehabilitację, siłownie po popularne formy rekreacyjne jak squash, tenis ziemny, badminton, czy tenis stołowy. AF to kuźnia talentów, to tutaj pierwsze kroki stawiali Magdalena Rodak czy Krystian Gronek, dziś czołowi instruktorzy Gimnasionu i Nike Poland.

Trudno by znaleźć klub Fitness w Szczecinie, gdzie nie pracowaliby absolwenci AF. Wiele Szkół Fitness wzorowało się na doświadczeniach Akademii Fitness tworząc następnie swoje wersje szkoleniowe programów Fitness. Dzisiaj AF to przede wszystkim znakomite miejsce, gdzie można poprawić kondycje, wspaniale się zrelaksować, czy po prostu skutecznie zgubić kilogramy. Program Diety Komplementarnej autorstwa AF, którą Akademia Zaczęła popularyzować daje 100 % SKUTECZNOŚCI w walce z nadwagą. i otyłością.

E-mail: info@akademiafitness.com
Telefon: (091) 464-44-73, 464-93-93
WWW: http://www.akademiafitness.com/

Źródło opisu: http://www.active-fitness.pl
Źródło zdjęć: http://www.active-fitness.pl
Dodane: 2008-03-27 14:38:49 przez Rafa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna