Zaloguj się

Klub fitness ” Active” Wrocław Kluby fitness, Sport

Grabiszyńska 281, Wrocław

Nowe centrum sportowo-rekreacyjnego ACTIVE we Wrocławiu to 700m2 powierzchni w pastelowej kolorystyce, oświadczony zespół instruktorów i szeroki wybór zajęć ruchowych odbywających się w dwóch salach.

Do dyspozycji Klientów pozostaje także siłownia wyposażona w nowoczesny sprzęt i znajdująca się pod opieką trenera. Po zakończonym treningu można skorzystać z sauny, solarium oraz usług kosmetycznych i masażu. Przez udział w rożnych formach aktywności i zabiegi odnowy biologicznej mogą każdy Gość może zadbać o swoją kondycję, zdrowie, urodę, pozbyć się stresów dnia codziennego, uczestniczyć w życiu towarzyskim. Ćwiczenia fizyczne, które są prowadzone w klubie zapobiegają wielu schorzeniom, opóźniają procesy starzenia, regulują funkcje organizmu, wpływają pozytywnie na układ oddechowy i układ krążenia. Do dyspozycji klientów oddany jest bezpłatny kącik przedszkolny. Na dzieci powyżej 3-go roku życia czekają zabawki, bajki na kasetach video, gry planszowe, puzzle oraz papier do rysowania.

Przy recepcji funkcjonuje niewielki bar oferujący ciepłe i zimne napoje, odżywki i suplementy. Można również kupić drobne akcesoria sportowe i kosmetyki pielęgnacyjne. Posiada w sprzedaży pełną ofertę handlową California Fitness

Activ Fitness, pociechom powyżej 3 roku życia zapewni opiekę w przedszkolu. Usługa jest bezpłatna dla klientów klubu. Na dzieci czekają zabawki, odtwarzacz video z bajkami i miła opieka.

DODATKOWE USŁUGI:

sauna, solarium, usługi kosmetyczne, masaże viofor.

tel. 360 94 55

Źródło opisu: Da Grasso Wyszyńskiego Wrocław
Źródło zdjęć: Da Grasso Wyszyńskiego Wrocław
Dodane: 2008-04-02 13:59:46 przez Rafa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna