Zaloguj się

Klub Elektrownia RP

Dyskoteka usytuowana w pofabrycznych budynkach otacza się magią płynącą z dawnych lat, odświeżoną wraz z powstaniem centrum rozrywki – Manufaktury. Klimat, który buduje okolica wybucha właśnie tutaj – dźwiękiem, światłem i niesamowitymi emocjami.
Elektrownia RP to nie tylko muzyka. To przede wszystkim miejsce, w którym wyładowanie emocji następuje w najlepszy sposób z możliwych – energią. Dlatego właśnie tutaj znajdziesz coś więcej. Wyładuj się w Elektrowni!

Dyskoteka usytuowana w pofabrycznych budynkach otacza się magią płynącą z dawnych lat, odświeżoną wraz z powstaniem Manufaktury. Klimat, który buduje okolica wybucha właśnie tutaj – dźwiękiem, światłem i niesamowitymi emocjami.

Elektrownia RP to nie tylko muzyka, to przede wszystkim miejsce, w którym wyładowanie emocji następuje
w najlepszy sposób z możliwych – energią. Dlatego właśnie tutaj znajdziesz coś więcej.

Zapraszamy każdego.
Na trzech poziomach mamy trzy niesamowite klimaty:

poziom 0 – to muzyka lat '80-tych. Jeśli za nią tęsknisz i chcesz się przy niej bawić, to jedyne miejsce w Łodzi, gdzie możesz to zrobić. Dawno zapomniało się już, jak wiele siły, a przy okazji i sentymentu mieści ten okres – czas najwyższy, by go przywrócić.

poziom 1 – muzyka komercyjna – bawisz się przy tym, co dobrze znasz. Wyładowujesz energię doskonale wiedząc, kiedy i jak to zrobić. Korzystaj z tego.

poziom 2 – muzyka klubowa – sala dla Vip'ów. Bądź najwyżej i baw się dobrze.

Elektrownia RP wyładuje naraz 1000 osób! Oprócz tego gwarantuje wiele atrakcji, najlepsze imprezy w mieście i ciągle niespodzianki dla Klientów.

Jeśli chcesz najlepiej spożytkować swoją energię, przyjdź właśnie tutaj.

Zapraszamy

piątek godz. 21 – do ostatniego gościa

sobota godz. 21 – do ostatniego gościa

KLUB ELEKTROWNIA RP ul. Karskiego 5, Łódź
(Rynek Manufaktury)

tel. 42 633 03 42
kom. 0 602 500 000

www.elektrownia1912.pl

Źródło opisu: http://www.manufaktura.com/PL/przyjdzIBawSie.asp
Źródło zdjęć: http://www.manufaktura.com
Dodane: 2008-11-19 08:11:58 przez Anonim

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • weldona
  6 kwietnia 2013 at 17:05

  Zenada ten klub… juz na wejsciu widac burakow z ochrony. Chamscy w rozmowach miedzy soba i lekcewazacy dla klienta. Na zadane pytanie czy jest duzo ludzi w srodku odpowiedzial mi – wez se zobacz ale najpierw kup bilet – i zaczeli sie smiac. Wycofalismy sie z towarzystwem. Chetnie bym napisala skarge do ich szefa ochrony ale nawet nie maja oznaczen z jakiej firmy sa. Klub Elektrownia zszedl na psy. Nie polecam.

  Pomocna recenzja
 • nizadowolony
  16 marca 2013 at 23:45

  Jeśli ten klub ma najfajniejsze imprezy w mieście to ja się wyprowadzam!Po pierwsze już na wstępnie można sobie zęby wybić bo na schodach nikt nawet nie myśli przetrzeć mopem.Szatnia to istna lipa kurtki wiszą jedna na drugiej śmierdzi papierosami i wilgocią.Sam wystrój tego miejsca raczej nie przyciąga.Kanapy i pufy są brudne pozalewane sokami poduszki podarte jeśli sądzą że przyciemnione światło zasłoni brud to się mylą.Znam różne kluby w łodzi ogólnie moi znajomi i ja w taki syfie jeszcze nie byliśmy!Do tego bardzo drogo a obsługa nie zbyt miła.Słyszałam że na forach zmieniają opinie i sami sobie wpisują pozytywne komentarze.Jeśli nie chcecie wydać kasy niepotrzebnie zapraszam do innych klubów w Łodzi do których warto iść.

  Pomocna recenzja
 • kyku
  30 lipca 2012 at 22:04

  Nie polecam !!z uwagi na ochronę stojącą na poziome zera totalnego to zwykłe wieśniaki na sterydach wyrzucili i pobili kumpla za tzw „krzywe spojrzenie” to już chyba o czymś świadczy a mnie za to że byłem razem z nim .Z takimi idiotami już dawno się nie spotkałem ale policja była i powiedzieli że coraz mniej ludzi tam przychodzi sugerując że właśnie przez takie akcje,ale jeśli właściciel ma to w dupie i nie interesuje się ,zatrudnia bezmózgich sterydów to kariera tego klubu dlugo nie potrwa

  Pomocna recenzja
 • mirek kowalczyk
  22 marca 2011 at 00:58

  wygłąda na fajny klubik
  niestety tylko wygląda. tak im trzeszczy nagłośnienie że masakra.

  Pomocna recenzja
 • malpik1001
  21 listopada 2009 at 21:37

  wygłąda na fajny klubik

  Pomocna recenzja
 • ferdek
  1 września 2009 at 01:18

  Poziom tego klubu spada… Niestety (Chociaż i tak jest wyższy od większości.)

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna