Zaloguj się

Klub „Desperados” Warszawa Kluby, Miasto nocą

Foksal 10 A, Warszawa

Usytuowany w centrum Warszawy przy ulicy Foksal 10a, wyposażony w najnowocześniejsze systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe, jest idealnym miejscem na dobrą zabawę.

Problem z wejściem? To dlatego, że do klubu nie wejdą wszyscy, którzy chcą wejść i dlatego możesz się czuć zupełnie bezpiecznie. Wkładamy sporo wysiłku w to, żeby nasi goście zapomnieli o świecie na zewnątrz!

W piątkową noc zapewniamy szczególne atrakcje jak przygotowywane specjalnie dla nas pokazy mody, występy grup tanecznych, trup cyrkowych, show artystyczne, liczne promocje i niespodzianki. Naszych wyjątkowych gości zapraszamy do sali Vipowskiej gdzie w piątkowe noce można posłuchać lekkiej muzyki , napić się drinka na nasz koszt, zjeść coś małego i rozkoszować się występami tancerek w przemiłej klubowej atmosferze a wszystko to pod czujnym okiem dyskretnej obsługi.

Klub proponuje także organizację dowolnych imprez zamkniętych na 200-500 osób, urozmaiconych ciekawą muzyką, doskonałą kuchnią, profesjonalną obsługą i niepowtarzalnym klimatem starego Meksyku.

Desperados Tequila Flavour Club

Warszawa, ul. Foksal 10a;

Tel.: (0-22) 826 90 23;

http://www.desperados.com.pl/

Źródło opisu: http://www.desperados.com.pl/
Źródło zdjęć: http://www.desperados.com.pl/
Dodane: 2008-03-28 14:12:18 przez Rafa

Lokalizacja

Komentarze (4)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna