Zaloguj się

Kawiarnia „Daily Cafe” Poznań Kawiarnie, Rozrywka

27 Grudnia 11, Poznań

Daily Cafe to firma działająca na polskim rynku od 2002 roku.
Obecnie Daily Cafe posiada sieć kawiarni na terenie Warszawy, Gdańska, Poznania i Łodzi. W swojej pracy Daily Cafe wykorzystuje wieloletnie doświadczenia swoich partnerów z zagranicy, którzy należą do czołówki znawców i smakoszy kawy. Kawiarnie Daily Cafe są otwarte siedem dni w tygodniu a wszystkie produktyw nich oferowane przygotowywane są ze świeżych składników najwyższej jakości. Charakterystyczne dla Daily Cafe są nowoczesne i przytulne wnętrza, pełne autorskich zdjęć dużego formatu, ale również wysublimowany sposób podawania – wszystkie produkty podawane są w porcelanowych naczyniach. Daily Cafe prowadzi także sprzedaż na wynos, a miła i sprawna obsługa to atut, który sprawia, iż Daily Cafe to tłumnie odwiedzane miejsca. klimat tworzy tzw. „muzyka środka”, a klienci mogą codziennie przeczytać świeżą porcję gazet. W Daily Cafe można znależć duży wybór gier planszowych a klienci codziennie przekonują się o dobrodziejstwach, jakie niesie możliwość korzystania z zalet bezprzewodowego dostępu do internetu.

Kolejne nowości Daily Cafe!!!

Lead: Sieć kawiarni Daily Cafe wprowadziła do swojej stałej oferty nowe koktajle owocowe – mySmoothie. Koktajle przygotowywane ze zmiksowanych owoców bez sztucznych substancji smakowych, barwników, środków konserwujących oraz cukru i wody – to propozycja dla wielbicieli egzotycznych smaków i tych, którzy dbają o zdrowie.

mySmoothie dostępne są w sześciu intensywnych smakach: „blueberry blaster”, „mango mania”, „passion fruit Power”, „peach pleaser”, „raspberry rage” oraz „strawberry”.

Koktajle oferowane są w poręcznych kartonowych opakowaniach o pojemności 0,25 ml, w cenie 7 złotych.

mySmoothie to doskonałe źródło witamin, których zimą szczególnie brakuje w naszej diecie. Dlatego można połączyć spotkanie z przyjaciółmi w miłej atmosferze jednej z kawiarni Daily Cafe z codzienna porcją zdrowia.
Koktajle dostępne są w lokalach Daily Cafe w całej Polsce.

LATO w Daily Cafe. Od dzisiaj w karcie można znaleźć szeroki wybór deserów lodowych, lodowo – jogurtowych oraz hit tego lata : deser malinowy. Także w tym sezonie Daily Cafe wprowadza dwie kawy mrożone: espresso freddo oraz granita kawowa. Dla dbających o linię – dostępna oferta „fitness” złożona z deserów jogurtowych oraz koktajli dietetycznych przygotowanych ze świeżych
owoców.

Wraz z nadejściem aury wiosenno – letniej wszystkie restauracje wprowadzają zmiany w menu. Także Daily Cafe zaskakuje różnorodnością propozycji dla smakoszy – mówi Paweł Manista Account Executive w Daily Cafe. Pierwszy raz w tym roku nasze menu proponuje tyle nowości, mamy nadzieję iż zyskają sobie grono wielbicieli – dodaje.

Nowe menu Daily Cafe to między innymi szeroki wybór deserów lodowych takich jak : Moulin Rouge czy nowa linia deserów lodowo jogurtowych w trzech smakach (wiśnia, truskawka,jagoda), deser banana split, robiony z lodów waniliowych, banana oraz gorącej czekolady oraz prawdziwy hit tego lata: deser malinowy przygotowany z podgrzanych malin, lodów waniliowych oraz bitej śmietany.
Poza deserami w nowym menu klienci znajdą również specjalność Daily Cafe czyli bogaty wybór shaeków oraz smoothies.

Niezmiennie Daily Cafe oferuje bogatą oferta kaw – w letniej wersji dwie nowości: espresso freddo czyli espresso doppio z kostkami lodu, oraz granita kawowa – kryształki zamrożonej czarnej kawy z bitą śmietaną.

Dla dbających o linię menu „fitness” oferuje szeroki wybór deserów jogurtowych oraz koktajli dietetycznych przygotowanych ze świeżych owoców.

Poza wymienionymi nowościami Daily Cafe wprowadza również robione na miejscu mrożone herbaty w czterech smakach (malina, brzoskwinia, cytryna i mango) oraz coś specjalnego na upalne dni – wodę z miętą.

Wiecej informacji: www.dailycafe.pl

KAWA NA KÓŁKACH/ Raj dla Skołowanych!

Tradycyjnie jak co roku, w Daily Cafe wielbiciele kółek, już od 15-go czerwca br. mogą liczyć na specjalne względy. Każdy kto zechce napić się kawy, shake’a albo smoothies’a może go teraz zamówić w każdej kawiarni Daily Cafe z 10% zniżką i wypić ulubiony napój podczas jazdy na rolkach, rowerze, deskorolce etc.

Daily Cafe to bardzo energetyzująca mieszanka kaw typu arabica (Brazylia, Kolumbia, Gwatemala, Kostaryka, Nikaragua). W kawiarniach Daily Cafe można pić ją codziennie w ulubionej wersji i na różne sposoby – począwszy od espresso, przez Latte, Au Lait a skończywszy na kawie mrożonej. Oferta Daily Cafe to również szeroka gama napojów typu Shake’s i Smoothies opartych na wyjątkowych recepturach. Smoothies to cieszące się coraz większą popularnością napoje komponowane z owoców i soków owocowych, bez dodatku mleka w jakiejkolwiek postaci. Idealne na letnie upały, a już niedługo w Daily Cafe zupełnie nowe letnie menu.

„Kawa na kółkach” to już tradycyjna akcja Daily Cafe promująca inteligentne formy spędzania wolnego czasu. Pośród grupy klientów Daily Cafe wiele jest młodych ludzi, fanów rolek, deskorolek i aktywnych sportów i to dla nich przygotowaliśmy nasza coroczną akcję – mówi Paweł Manista Account Manager w Daily Cafe. W większości naszych kawiarni wielbiciele kółek, znajdą specjalnie przygotowane stojaki – dodaje.

Do 15 września każdy kto przyjedzie na kółkach i zamówi w Daily Cafe „coffee 2 go” otrzyma 10% zniżki.

„KAWA NA TELEFON”

Czas to wartość bezcenna. Niektórzy mówią czas to pieniądz. Często ze względu na jego brak, korzystamy z ofert firm cateringowych które oferują dania na wynos, a tzw. „Pan Kanapka” to ulubiony gość w wielu firmach. Od dzisiaj i amatorzy dobrej kawy mogą pijać ją co dnia nie wyściubiając nosa poza biuro. Oszczędzając czas! Sieć kawiarni Daily Cafe wprowadziła pierwszą usługę w Polsce „kawa na telefon”.

Kawa na telefon to usługa realizowana na wyznaczonym obszarze w okolicach kawiarni Daily Cafe w całej Polsce. Dostawa realizowana jest w ciągu 30 minut.

„Menu na telefon” to praktycznie całe menu dostępne na miejscu w Daily Cafe – mówi Adam Stanczak dyrektor zarządzający sieci kawiarni Daily Cafe. „Kawa na telefon” to odpowiedź na potrzeby rynku. To propozycja szczególnie dla tych którym brak czasu na to by wstąpić na poranną „coffee 2 go”. Zimą, gdy dodatkowo aura nie sprzyja, wielu spośród amatorów dobrej kawy musi z niej rezygnować. Ta oferta jest właśnie dla nich. Daily Cafe jest znana z tego, iż najważniejsze są dla niej przede wszystkim potrzeby klientów – dodaje.

Usługa promowana będzie za pośrednictwem nowo uruchomionej strony internetowej Daily Cafe pod adresem www.dailycafe.pl oraz na terenie kawiarni Daily Cafe w całej Polsce.
Akcji „Kawa na telefon” towarzyszyć będą także intensywne działania media relations jak i akcje degustacyjne i ulotkowe realizowane na terenie wybranych miast.

tel. (0-61) 852 16 16

Źródło opisu: http://www.nonstop.hotel.pl
Źródło zdjęć: http://www.nonstop.hotel.pl
Dodane: 2008-03-31 18:42:06 przez Rafa

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna