Zaloguj się

Karczma We młynie – Widzew Jedzenie, Restauracje

Elsnera 23, Łódź

Oryginalna karczma stylizowana na góralską i staropolską, składająca się z dwóch sal. Miejsce, które sprawia, że po wejściu jesteśmy zachwyceni wystrojem, wodnymi oczkami bądź samym młynem!

Karczma ta została wzbogacona rzeźbami grupy artystycznej ze Zgierza, które znajdują się także w ogródku karczmy, w którym już wiosną mogą się bawić Państwa dzieci podczas waszego odpoczynku na dużym tarasie lokalu.

Smakowite potrawy góralskie i jeszcze pyszniejsze desery podawane na kawałku drewnianego „talerza”. Także samo menu składa się z drewnianych tabliczek. Każdy z gości może się wygodnie rozgościć na białym futerku i zatopić się w urokliwej muzyce.

Natomiast w piwnicy znajdują się toalety. Dodatkowo bardzo miła obsługa góralskich dziewcząt.

Zapewniam, że każdy poczuje tu wyjątkowy klimat tego miejsca.

Karczma We młynie

Łódź, ul. Elsnera 23 (Łódź-Widzew)

tel. 042 671 19 95

Źródło opisu: pl.wikipedia.org
Źródło zdjęć: Miasteria.pl
Dodane: 2009-01-04 12:31:05 przez Anonim

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • wiem i napisze ze...
  28 listopada 2011 at 21:23

  nie moze byc smacznie we młynie skoro nie ma tam żadnego KUCHARZA.tak tak moi drodzy-fachowcy odeszli a zostali ludzie przyuczeni do kuchtowania.Radzę omijac szerokim łukiem.

  Pomocna recenzja
 • Klient
  14 listopada 2011 at 23:59

  Jedna jest na zgierskiej druga na Elsnera dzielnica Widzew. Na początku na Elsnera jak otworzyli było ok, dawali nawet odrazu smalec z pieczywem. Teraz mówią, że to tylko jak ktoś zamawia drugie danie, tylko po co komuś drugie danie jak ja zamówią zupkę lub dwie, piwo i smalec. Chyba więcej zarobią na dwóch piwach 7 zł = 14 zł dwóch zupach jedna za 7.5 zł = 15 zł niż na drugim daniu za 25 zł .Teraz jak się zamówi na przykład zupę, które osobiście bardzo lubię to dają jedną kromkę chleba. A wcześniej dawali cztery, ogólnie takie oszczędzanie na niczym i chyba, dlatego ja tam mniej bywam i moi znajomi. Także powstaje pytanie, jeżeli robią oszczędności na chlebie i na smalcu to, co muszą robić z innymi potrawami żeby jak najwięcej zarobić. To może by było normalne, ale wiem jak jest na przykład w karczmie na ul. Wigury przy Piotrkowskiej, tam dają smalec i nawet twarożek, nie wspominając o pieczywie. Ogonie smaczne, ale z czego czy zdrowo to już nie wiem.

  Pomocna recenzja
 • widzewianka
  8 lipca 2011 at 23:21

  jak pare lat temu otworzyli ten lokal było smacznie i niedrogo, dzis jest drogo a potrawy maja nijaki smak.

  Pomocna recenzja
 • ktosik
  20 grudnia 2009 at 20:26

  Eliza można wiedzieć ile kosztuje Sylwester We Młynie??

  Pomocna recenzja
 • eliza
  28 listopada 2009 at 13:20

  swietne jedzenie, miła obsługa. Wybieram się na Sylwestra 2009/10, mam nadzieję że się nie zawiode. napisze recenzje po balu.

  Pomocna recenzja
 • Coliteks
  7 września 2009 at 21:17

  Moim zdaniem nic nadzwyczajnego..

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna