Zaloguj się

Hotelik Caligula w Mikołajkach Hotele, Turystyka

Plac Handlowy 7, Mikołajki

Hotelik położony jest w cichej i spokojnej części centrum miasteczka. W odległości 50 m znajduje się całodobowy parking strzeżony. W zasięgu 300 m znajdują się praktycznie wszystkie najważniejsze punkty Mikołajek: rynek, przystań Białej Floty, Wioska Żeglarska, informacja turystyczna.

W hoteliku znajduje się mała, gustowna Restauracja Caligula, która serwuje gościom hotelowym śniadania, a w ciągu dnia zaprasza na smaczne posiłki. Oferujemy pobyt i noclegi w 14 pokojach 2-osobowych oraz 2 pokoje rodzinne.Część pokoi posiada balkony, 4 pokoje są z łóżkiem małżeńskim . Każdy pokój jest z łazienką , TV-sat, cały obiekt jest w zasięgu internetu. Oferujemy Państwu do wypożyczenia profesjonalne rowery turystyczne.Obok hotelu znajduje się nasz ogólnodostępny parking czynny całą dobę dla samochodów osobowych i autobusów. Serdecznie zapraszamy, postaramy się aby pobyt Państwa w naszym Hoteliku był przyjemnością.

Zapraszamy Państwa także na bojery. Będziecie mieli niepowtarzalną okazję przemierzyć największe jezioro w Polsce w zaledwie kilka minut. Jeśli zapragniecie, możecie w każdej chwili zrobić sobie postój delektując się przyrodą, ciszą i spokojem. Mazury zimą to zupełnie inne Mazury.

Sezon bojerowy zaczyna się wraz z pierwszym lodem. Zazwyczaj już w drugiej połowie grudnia gościmy pierwszych amatorów żeglarstwa lodowego.

Dysponujemy dziesięcioma bojerami najpopularniejszej klasy regatowej DN, bojerem dwuosobowym DX oraz największym jeżdżącym po polskich jeziorach bojerem o wdzięcznej nazwie CALIGULA.

Źródło opisu: www.mikolajki.com
Źródło zdjęć: www.mikolajki.com
Dodane: 2010-03-11 19:37:38 przez Kacper

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
  • Goldenka R.
    20 sierpnia 2012 at 21:34

    Ten hotel wygląda ciekawie!! 😉

    Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna