Zaloguj się

Hotel UNIA***

Zapraszamy Państwa do korzystania z oferowanych przez nas usług hotelowych i gastronomicznych. Do Państwa dyspozycji są:
– pokoje 1 i 2-osobowe z łazienkami, telefonem, TV-SAT,

– mini barkami. Internet bezprzewodowy. – apartamenty z osobnymi wejściami – sauna i jaccuzzi
– sala konferencyjno-bankietowa
– restauracja (kuchnia polska, włoska, chińska, grecka)
– parking i garaże
– obiekt strzeżony 24-godziny

Hotel z wykwalifikowaną obsługą (włądającą biegle językiem niemieckim, angieskim i rosyjskim). Hotel położony jest na terenie zajmującym 2 hektary, w centrum Parku Krajobrazowego nad rzeka Grabią. Na terenie znajduje się staw, w którym mozna łowić ryby. Łagodny klimat, czyste powietrze, bliskość lasu i rzeki oraz wyjatkowe walory krajobrazowe zachęcają do wypoczynku i uprawiania turystyki.

Na terenie hotelu znajduje się: bawialnia dla dzieci, sauna, jaccuzi, grill, wędzarnia ryb, ping-pong, bilard, wypożyczalnia rowerów. Aby umilić naszym gościom pobyt i wypoczynek istnieje możliwość organizacji ogniska lub grilla, na których podawane są m.in. świeże ryby z hotelowej wędzarni. Zapraszamy również do zwiedzania przepięknej okolicy. W odległości 100 m od hotelu znajduje się Mini ZOO, gdzie mozna zobaczyć wiele ciekawych gatunków zwierząt. Zapraszamy również do połowu ryb w naszym stawie. Obiekt przystosowany jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych.Obsługa hotelowa i gastronomiczna ze znajomością języków obcych.

98-150 Dobroń
Łask – Kolumna
ul. Hotelowa 1
tel/fax (0-43) 677-27-27
www.hotel-unia.pl

Źródło opisu: http://www.rzeszow.pl/turystyka/podziemna-trasa-turystyczna-rzeszowskie-piwnice
Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org
Dodane: 2008-02-24 23:33:03 przez Gorroz

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna