Zaloguj się

Hotel „Etna-Weneda” Kołobrzeg Hotele, Turystyka

Portowa 18, Kołobrzeg

Dom Kuracyjny ETNA to wizytówka Kołobrzegu. Nowoczesny komfortowy obiekt sanatoryjno ? wypoczynkowy położony w środku zadrzewionego parku nadmorskiego w uzdrowiskowej części naszego miasta. Atrakcyjność tego urokliwego miejsca zwiększa bezpośrednia bliskość morza (300m). Z Etny traficie Państwo prosto na plażę, molo oraz do Portów Rybackiego i Jachtowego.

Ten zbudowany na kształt statku, oryginalny obiekt zawiera 160 przestronnych, komfortowych pokoi i apartamentów. Pokoje wyposażone są w TV-sat, telefon oraz częściowo w aneksy kuchenne.

Hotel ETNA oferuje Państwu przytulnie urządzone pokoje zapewniające relaks i wypoczynek. Wystrój obiektu utrzymany jest w stylistyce najlepszych kurortów śródziemnomorskich. Jasne, przestronne pokoje zapraszają do odpoczynku. Ciepłe kolory i wygodne meble sprawiają, że czują się Państwo mile ugoszczeni.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy pokoje jednoosobowe, pokoje dwuosobowe oraz apartamenty dwuosobowe. Wyposażenie pokoi zapewni wygodę i komfort. Powitamy gości nie tylko przytulną atmosferą w pokojach i apartamentach, ale również miłym otoczeniem i wszechstronnymi możliwościami leczenia, rehabilitacji i relaksu.

Zapraszamy do restauracji Hotelu ETNA – jest to restauracja o ciepłej atmosferze, z miłą obsługą i pysznym jedzeniem. Szef kuchni wraz ze swoim zespołem przygotowuje wysokiej jakości dania; mamy również duży wybór ciast i deserów. Jesteśmy gotowi zadowolić kulinarne wymagania Naszych Gości.

Centrum zabiegowe zapewnia idealne środowisko dla odbudowy dobrego samopoczucia, relaksu i zdrowia Naszych Gości. Polecamy zabiegi z naszej oferty: czterokomorówka, elektrostymulacja, jonoforeza, lampa Solux, okłady Fango, inhalacje, hydromasaż, wirówka, masaż klasyczny, masaż podwodny, pole magnetyczne, krioterapia, terapia laserowa, sauna na podczerwień, solarium.

Etna – Weneda
Obiekt Kuracyjno-Wypoczynkowy

ul. Portowa 18
78-100 Kołobrzeg

Recepcja i rezerwacja:
tel.: +48 94 355 0000
fax: +48 94 355 0011

Dyrekcja:
tel.: +48 94 355 0014

E-mail: weneda@hoteletna.pl
http://www.hoteletna.pl/

Źródło opisu: http://www.hoteletna.pl/
Źródło zdjęć: http://www.hoteletna.pl/
Dodane: 2008-04-25 19:37:00 przez Rafa

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna