Zaloguj się

Grota Solna Poznań

O grocie

Stworzyliśmy miejsce w którym mogą Państwo odzyskać zdrowie, odetchnąć świeżym, mikroklimatycznym powietrzem i zrelaksować się na wygodnych leżakach przy dźwiękach spokojnej muzyki.

Grota Solna to jedyne miejsce w Poznaniu zbudowane z naturalnych brył soli morskiej z Morza Martwego i Pakistanu. Baśniowe wnętrze groty i panujący wewnątrz mikroklimat, wpływa kojąco i leczniczo. Odpręża się nie tylko ciało, ale i umysł. A uczucie spokoju i głębokiego relaksu będzie towarzyszyło długo po seansie.

Inhalacja w jaskini jest powrotem do naturalnych metod leczenia. Mikroklimat panujący w grocie znacząco poprawia kondycję i pomaga w leczeniu schorzeń nie tylko układu oddechowego, ale też pokarmowego, krążenia, nerwowego oraz problemów dermatologicznych. Żyjąc w wielkim mieście, w pogoni za nowoczesnością i postępem zapomnieliśmy o znaczących właściwościach soli. Jest ona cennym lekarstwem w leczeniu wielu dolegliwości.

Składa się z wielu pierwiastków życia mających wspaniałe działanie na organizm. Przesycenie powierza mikroelementami takimi jak np.: jod, sód, wapń, magnez, potas, brom, żelazo, selen, mangan, cynk, miedź, sprawia, że zyskują Państwo powiew bryzy morskiej w Poznaniu! Sól leczy i koi wiele dolegliwości u człowieka, dając mu komfort psychiczny i fizyczny każdego dnia.

Naturalne działanie Groty Solnej jest wzbogacone o niebagatelne walory muzyko i światłoterapii. Tworzy to wewnątrz pomieszczenia bogatą atmosferę o bardzo szerokich walorach terapeutycznych.

Grota Solna

ul. Świętosławska 11

Poznań Wielkopolskie

tel. 61 855 12 13

Czynne:

pon. – niedz.: 12:00 – 20.00

Źródło opisu: http://www.solnagrota.com/pl/kontakt
Źródło zdjęć: http://www.solnagrota.com/pl/kontakt
Dodane: 2010-11-09 19:59:38 przez kkika2009

Lokalizacja

Komentarze (4)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Dariusz
  11 czerwca 2013 at 21:35

  Świetne miejsce polecam na weekend,można naprawdę odpocząć i zapomnieć się na chwilę!

  Pomocna recenzja
 • Darful
  17 grudnia 2012 at 09:35

  W tej grocie solnej przy Starym Rynku spędziliśmy z żoną i naprawdę wyszliśmy zrelaksowanie.Warto sobie w okresie zimowym zafundować seans w grocie,polecam !

  Pomocna recenzja
 • ania c
  24 listopada 2012 at 23:09

  Bardzo fajne miejsce.Dla dzieci rewelacja dodatkowo mają naturalne tężnie solankowe.Faktycznie można bardzo się zrelaksować a małemu bardzo pomogło na katar.Faktycznie fotele trochę zużyte ale patrząc na zainteresowanie to chyba maja prawo.Miejsce warte odwiedzenia

  Pomocna recenzja
 • obierece
  2 kwietnia 2012 at 16:35

  fotele masujące częściowo popsute, poza tym masaż nimi wcale nie należy do przyjemnych – bardzo mocno ściskają łydki, również plecy są masowane mocno, jakby kamieniami

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna