Zaloguj się

Grota Solna Nowa Europa

Centrum Medycyny Estetycznej i Rehabilitacji
NOWA EUROPA
Łódź ; Al. Kościuszki 106/116
tel.: (0 42) 256 87 87
tel./fax: (0 42) 256 88 55
tel. kom:(0 600) 030 310

Jod jest niezwykle istotnym mikroelementem dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego brak powoduje nie tylko osłabienie i mniejszą odporność, ale jest również powodem poważnych chorób.
Powiększające się zanieczyszczenie środowiska sprawia, że wiele osób cierpi na choroby dróg oddechowych, skóry, schorzenia naczyniowo – sercowe ale również otyłość, cellulit, nerwice, depresje i zmęczenie, niedoczynność tarczycy.

Grota solna łączy w sobie walory zdrowotne z relaksacyjnymi. Jej głównym celem jest odtworzenie w sztucznych warunkach nadmorskiego, lub powstałego w naturalnych grotach solnych mikroklimatu.

Ściany i podłoga groty wyłożone są specjalnie dobraną mieszanką soli, co tworzy wewnątrz pomieszczenia bogatą atmosferę o bardzo szerokich walorach terapeutycznych. Łagodna muzyka i harmonia doskonale relaksują i odprężają, pozwalając na chwilę zapomnieć o kłopotach dnia codziennego.

Inhalacja w jaskini wspomaga leczenie:
stanów zapalnych górnych dróg oddechowych, zatok, płuc i oskrzeli, schorzeń dermatologicznych, zapalenie skóry, łuszczyca,
niedoczynności tarczycy,
chorób układu krwionośnego,
stanów pozawałowych, wyrównania ciśnienia tętniczego,

schorzeń przewodu pokarmowego, nietypowego zapalenia jelita grubego, wrzodów żołądka i dwunastnicy,
otyłości, przyspiesza metabolizm komórkowy.

Źródło opisu:
Źródło zdjęć:
Dodane: 2008-02-17 18:04:47 przez Gorroz

Lokalizacja

Komentarz (1)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
  • aura
    14 kwietnia 2013 at 06:05

    Witam, chciałabym dodać tu swoją opinię o grocie…samo miejsce i wystrój OK. małe zastrzeżenia co do personelu nie informującego o szczegółach mogących mieć wpływ na zadowolenie klienta. Najgorsza oprawa muzyczna (podkład)- czułam się jak na koncercie w filharmonii (nie każdy lubi taki rodzaj muzyki) Muzyka zbyt głośna zagłuszająca odgłosy przyrody. Powiedziałabym masakra. Wyszłam bardziej wkurzona niż zrelaksowana.

    Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna