Zaloguj się

Galeria Słoneczna Radom
– Centrum Słoneczne Radom

Centrum Słoneczne budowane jest pomiędzy ulicami Chrobrego, Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego i Potokiem Północnym. Oprócz aquaparku, wzdłuż Chrobrego, do Struga, budowana jest galeria handlowa.

Na dwóch piętrach mają być supermarket, sklep z elektroniką, 37 sklepów specjalistycznych i 123 małe punkty handlowe, multikino z sześcioma salami, 14 kawiarni i restauracji.

Zaprojektowana przez nas galeria ma powierzchnię ponad 36 tys. m kw. Obiekt jest trzypoziomowy, wliczając w to podziemny parking dla 1248 pojazdów.

Główne wejście znajduje się od strony ulicy Kelles-Krauza. Tu właśnie zlokalizowano plac wejściowy architektonicznie nawiązujący do wielkiego, słonecznego zegara. Na placu przeznaczono miejsce dla klientów restauracji, pubów i kawiarni, które będą się mieściły z tej strony budynku. Wchodząc do galerii z tej strony natrafimy na szereg sklepów o charakterze butików. Następny ważny punkt to centralny plac w formie koła, na którym rozdziela się komunikacja pozioma i pionowa (schody ruchome łączące poziom „0” z poziomem „1” oraz podziemnym parkingiem).
Drogi poziome rozchodzą się jako dwie aleje handlowe, przy których znajdą się sklepy, kawiarnie, punkty usługowe i restauracje.

Na pierwszym piętrze zaprojektowaliśmy wielo-salowe kino, które graniczyć będzie z centralnym placem. Tu również zbiegają się dwie aleje handlowe, do tego placu dochodzi kładka przerzucona nad ulicą Struga od strony Placu Jagiellońskiego, którą dostajemy się bezpośrednio na poziom „1”. W galerii znalazło się miejsce dla dwóch sklepów o powierzchni 3000 m kw. (elektronika) oraz 4000 m kw. (delikatesy spożywcze). Zwracamy uwagę, że jego powierzchnia to tylko około 11% ogólnej powierzchni obiektu.

Pozostałą część zajmą (oprócz kina): sklepy specjalistyczne, butiki, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje. Przewidziano dla nich ponad 150 lokali. Jesteśmy pewni, że galeria wzmocni miejscowy handel poprzez stworzenie Radomskim Kupcom możliwości rozwoju i prowadzenia działalności w najnowocześniejszym obiekcie handlowym.
Mieszkańcy Radomia zyskają zaś miejsce, gdzie będą mogli pożytecznie i atrakcyjnie spędzić wolny czas oraz spotykać się za znajomymi.

Galeria handlowa w Słonecznym Centrum
Kolejne znane marki, które otworzą swoje butiki w Galerii Słonecznej

W Galerii Słonecznej na 42 tys. m kw. powierzchni handlowej znajdzie się 180 sklepów, lokali usługowych, restauracji i kawiarni oraz sześcioekranowe Multikino.
W galerii znajdą się również park zabaw dla dzieci, restauracje, kawiarnie oraz punkty usługowe. Będzie też kilka wejść m.in. od ul. Chrobrego i pl. Jagiellońskiego.

Już wiadomo, że swoje sklepy otworzą: Zara, H&M, C&A, TK Maxx, Reserved, KappAhl, New Yorker. Oprócz nich będzie też m.in. Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Promod, Tally Weijl, Orsay, Camaieu, będą też sklepy z odzieżą dżinsową: Big Star, Levis, Lee Wrangler, a także salony z modą męską: Bytom, Vistula i Kastor. Nie zabraknie też znanych marek odzieży sportowej: Nike, Adidas, Reebook oraz oferty obuwniczej: Kazar, Ecco, Boot Square, Lesta, oraz sklep sieci spożywczej MarcPol. Elektronikę i multimedia zaoferują salon RTV Euro AGD oraz Sony i Iplanet Apple. Kosmetyki będzie można kupić w sklepach takich marek jak Sephora, Douglas, Superpharm, Inglot, a biżuterię w salonach m.in.: YES i W. Kruk. Ma powstać sklep sieci Pompo, park zabaw. Będzie pralnia 5aSec, biuro turystyczne, punkt wielousługowy Cezar, w którym będzie można dorobić klucze czy skorzystać z pomocy szewca.

Wraz z otwarciem galerii ruszy sześcioekranowe Multikino oraz szereg imprez rozrywkowych, wydarzeń kulturalnych i wystaw.

Już od 6 kwietnia !!! otwarcie Galerii Słonecznej.

Galeria Słoneczna Radom
ul.Kelles-Krauza
26-600 Radom

AIG/Lincoln
PolskaSp. z o.o.
ul. Grzybowska 5a
00-132 Warszawa

tel.: (48 22) 564 50 00
tel.: (48 22) 324 50 00
fax: (48 22) 564 50 85

Wynajem email:
justyna.wroblewska@eur.cushwake.com

Wynajem krótkoterminowy
Anna Sztolc
tel 22 564 50 00

email:
anna.sztolc@aiglincoln.com.pl

http://centrumsloneczne.pl
http://www.galeriasloneczna.pl/

Źródło opisu: http://centrumsloneczne.pl
Źródło zdjęć: http://centrumsloneczne.pl
Dodane: 2010-10-06 12:01:25 przez Martika

Lokalizacja

Komentarze (3)

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • Myszka
  12 grudnia 2012 at 21:31

  W galeri jes zajebiscie bo są fajni chłopcy :* 😀

  Pomocna recenzja
 • fubia
  29 marca 2011 at 10:59

  Za osiem dni do Galerii Słonecznej ruszą tysiące ludzi, to już otwarcie ! 😉

  Pomocna recenzja
 • czarqqa
  25 lutego 2011 at 12:03

  W Galerii Słonecznej znajdzie się 180 sklepów, lokali usługowych, restauracji i kawiarni oraz sześcioekranowe Multikino. W galerii znajdą się również park zabaw dla dzieci, restauracje, kawiarnie oraz punkty usługowe.
  Już od 6 kwietnia !!!

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna