Zaloguj się

Galeria Mosty Płock
– nowoczesne centrum handlowe z różnorodną ofertą sklepów i punktów usługowych.

GALERIA MOSTY jest nowoczesnym centrum handlowym o powierzchnii liczącej ok. 12 000m? oferującym supermarket oraz galerię popularnych sklepów. Wśród blisko 50 najemców znajdują się tu takie marki jak Reserved, Cropp Town, House, Camaieu, Deichmann, Empik i Rossmann, a także operator spożywczy Piotr i Paweł oraz liczne punkty usługowe.

Lokalizacja u zbiegu ulic Bielskiej, Tysiąclecia i Przemysłowej gwarantuje dogodny dojazd zarówno samochodem (Galeria do dyspozycji Klientów oddaje piętrowy parking o pojemności aż 660 miejsc) jak i środkami komunikacji miejskiej.

Galeria Mosty jest trzecim, po Wiśle i Mazovii, tak nowoczesnym centrum handlowym w Płocku. Zajmuje powierzchnię ok. 12 tys. m kw., na której znajdziemy m.in. supermarket Piotr i Paweł.

Wśród blisko 50 najemców znajdziemy też: Reserved, Cropp Town, House, Camaieu, Deichmann, Empik i Rossmann.

Klienci mają do dyspozycji sklepy na parterze.
Niebawem otworzone zostaną kolejne punkty na pierwszym piętrze, w tym m.in. strefę food court. Będzie można w niej usiąść, odpocząć i przede wszystkim coś zjeść.

Galeria powstała u zbiegu ulic Tysiąclecia, Przemysłowej i Bielskiej,
na terenie należącym niegdyś do Płockiego Przedsiębiorstwa Robót Mostowych.
Budynek Galerii jest pozbawiony barier architektonicznych i zostanie w całości przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i opiekunów z dziećmi.

Galeria Mosty została zaprojektowana na 100 butików, przewidziana jest również kawiarnia i restauracja. Oprócz operatora spożywczego Piotra i Pawła znajdą się tam sklepy znanych sieciowych marek.

Inwestor galerii, firma Atrium, ma nadzieję, że ze względu na lokalizację i ofertę, Mosty staną się centrum mody i rozrywki i rekreacji w Płocku.

Adres: Płock, ul.Tysiąclecia 2

Galeria znajduje się u zbiegu ulic Bielskiej, Tysiąclecia i Przemysłowej, co gwarantuje dogodny dojazd zarówno samochodem jaki i środkami komunikacji miejskiej.Linie autobusowe 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 29, 32, 101.

Godziny otwarcia:
poniedziałek- piatek 9:00 – 21:00
sobota 9:00 – 22:00
niedziela 10:00 – 20:00

Galeria Mosty
ul. Tysiąclecia 2
09-400 Płock
e-mail: plock@aere.com

http://www.galeriamosty.pl/

Źródło opisu: http://www.galeriamosty.pl/
Źródło zdjęć: http://www.galeriamosty.pl/
Dodane: 2010-11-25 10:15:52 przez Igorek

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna