Zaloguj się

Folwark Na Półwyspie Nowe Worowo Agroturystyka, Turystyka

Uraz 4, Drawsko Pomorskie

Witamy!

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z wypoczynku w miejscowości Uraz, dając dogodne możliwości spędzenia czasu na łonie natury z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Gospodarstwo Agroturystyczne „Folwark na półwyspie” proponuje odpoczynek w miłej, spokojnej atmosferze w malowniczo położonej wsi Uraz nad jeziorem Drawskim. Okolica jest wręcz przepiękna. Dużo zieleni, mnóstwo świeżego powietrza sprzyja odpoczynkowi oraz skutecznie poprawia samopoczucie. Folwark nasz leży w samym centrum Drawskiego Parku Krajobrazowego.

O folwarku:

Zabudowania naszego Gospodarstwa pochodzą z 1934r i są pozostałością starego siedliska. Budynki zostały gruntownie wyremontowane i zaadoptowane do funkcji agroturystycznej w 2005r. Do dyspozycji Gości jest ogrodzony teren, na którym znajdują się mały ogródek warzywny oraz boisko do piłki nożnej oraz siatkowej. Ponadto na terenie folwarku znajduje się sala bilardowa oraz nowoczesny stół do ping ponga. Nasi najmłodsi goście zapewne ucieszą się z faktu iż na naszej farmie znajduje się plac zabaw oraz miejsce do kąpieli wraz z pomostem. Ponadto dla naszych Gości przygotowaliśmy zadaszone miejsce do grillowania oraz salę taneczną i integracyjną. Nasz folwark otacza z każdej strony jezioro, dzięki czemu wędkowanie, sporty wodne lub przejażdżka kajakiem należą do codziennych przyjemności naszych stałych bywalców. Aby uprzyjemnić Państwu czas w naszej ofercie proponujemy również łódki, kajaki oraz rowery tak aby każdy spędzony u nas dzień pełen był niezapomnianych wrażeń. Na wyposażeniu są meble ogrodowe, leżaki. Wszystkie sprzęty wodne, plażowe są do Państwa dyspozycji bez dodatkowych opłat. Proponujemy więc Państwu miejsce idealne dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku

Tel. kom.601-598-890 www.folwarknapolwyspie.pl

Źródło opisu: www.folwarknapolwyspie.pl
Źródło zdjęć: www.folwarknapolwyspie.pl
Dodane: 2010-04-12 18:36:33 przez bibi

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna