Zaloguj się

Fitness Klub City Fitness w Rzeszowie Kluby fitness, Sport

Hetmańska 40a, Rzeszów

Najnowocześniejsze wyposażenie, profesjonalny
zespół trenerów i instruktorów plus pięciogwiazdkowy standard obsługi klienta – przekonaj się sam!

Poczuj się lepiej!

City Fitness to miejsce dla wszystkich rzeszowian ceniących sobie zdrowy i aktywny tryb życia, a nowatorska oferta City Fitness została zbudowana w oparciu o proste hasło ?Poczuj się lepiej!?.

W naszym klubie oferujemy najwyższą jakość usług opartych na standardach pięciogwiazdkowych sieci hotelowych, z czym też współgrać będzie nowoczesny i funkcjonalny wystrój wnętrz oraz wyposażenie klubu.

Wygodę korzystania z klubu gwarantują znakomita lokalizacja w samym sercu miasta, na ul. Hetmańskiej obok Stadionu Stali Rzeszów oraz dogodne i długie godziny otwarcia klubu:

* 6:30 ? 22:30 codziennie od poniedziałku do piątku
* oraz 8:00-20:00 w soboty i niedziele.

City Fitness jest dostępny dla swoich członków aż przez 104 godziny w tygodniu ? dzięki temu nawet najbardziej zajęte osoby mogą wybrać najlepszy dla siebie czas do ćwiczeń.

City Fitness oparty jest na indywidualnym podejściu do każdego klienta ? rozpoczynając od indywidualnego programu wprowadzającego każdego członka do klubu, poprzez programy ćwiczeń i żywienia dopasowanego do klienta i etapu jego wtajemniczenia fitnessowego. Nasi trenerzy przygotują dla Ciebie program zajęć, dopasowany do oczekiwanych przez Ciebie rezultatów, a następnie zadbają o Twój stały postęp i poprawe witalności.

City Fitness to ponad 1300 m2, gdzie chcemy kompleksowo zadbać o Twoje dobre samopoczucie
Oferta Fitness:

* przestronne sale do treningu siłowego, cardio i obwodowego
* pomieszczenie do Indoor Cyclingu,
* specjalne sale do szerokiej gamy zajęć grupowych, zajęć typu body&mind
* jedyne w Rzeszowie pomieszczenie do treningów personalnych ze specjalistycznym sprzętem
* Life Fitness to światowy lider w branży sprzętu fitness, którego sprzęt znajdzie się w naszym klubie. City Fitness będzie też pierwszym w Polsce klubem, do którego trafi najnowsza linia sprzętu cardio tego producenta ? Elevation, pozwalająca indywidualnie kontrolować własne postępy poprzez Wirtualnego Trenera, czyli dedykowaną aplikację internetową.
* Ricochet, najbardziej dynamiczna odmiana squasha.

Oferta Wellness

Dobre samopoczucie to nie tylko aktywność fizyczna stąd też równie ważnymi elementami oferty City Fitness będą znajdujące się w klubie sauny, solaria, gabinety masażu i piękności, pokój dla dzieci, klubowy barek, dwa duże parkingi przy budynku Hetman Vielki oraz klubowy dietetyk i wizażysta.
Oferta dla aktywnych

Zdrowy tryb życia to również aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, dlatego dla członków City Fitness przygotowywana będzie oferta zajęć poza klubem oraz specjalne programy treningowe dla amatorów różnych dyscyplin sportu.

Fitness Klub City Fitness w Rzeszowie

Centrum Rzeszowa,
ul. Hetmańska 40A,
k. Stadionu Stali Rzeszów,
Tel.: 17 778 84 24

klubowicze@city-fitness.pl

http://www.city-fitness.pl/

Źródło opisu: http://www.city-fitness.pl/
Źródło zdjęć: http://www.city-fitness.pl/
Dodane: 2011-01-13 09:52:17 przez umi2

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna