Zaloguj się

„Błękitna Laguna” to fitness oferujący swoim klientom usługi z zakresu aktywności ruchowej, a w tym zajęcia aerobowe na sali (różne formy i nowe kierunki – Pilates, step, TBC ,FITBALL), na basenach oraz programy ukierunkowane – Słoneczny Patrol – intensywny, XXL- odchudzający, Butterfly – dla seniorek, ponadto, w sferze odnowy i kosmetyki ciała klub posiada szeroki wachlarz masaży, terapię kręgosłupową, a także solarium i salon kosmetyczny.

„Błękitna Laguna” ze swoją niepowtarzalną aranżacją wnętrz jest miejscem eleganckim, wyszukanym, zapewniającym warunki do korzystania z usług rekreacyjnych w miłej i kameralnej atmosferze, sprzyjającej zdrowiu.

Wykwalifikowana kadra instruktorów pomaga w osiąganiu celów w kształtowniu swojego ciała podczas grupowych i indywidualnych sesji treningowych. Profesjonalny gabinet masażu to doskonałe miejsce do relaksu, wypoczynku i modelowania sylwetki oraz powrotu do zdrowia po kontuzjach i stanach chorobowych aparatu ruchu. Klientów obejmuje również opieką w sferze endokrynologii, dietetyki i psychologii.

Fitness Błękitna Laguna

Zapraszamy:
Wrocław, ul. Słowiańska 39c

ROWERY, SIŁOWNIA
oraz
EASY-STEP,
BODY-SHAPE, TUB-ABDO,
ZUMBA, FATBURNING, DANCE,
ATC-SKI, ATC-BIKINI, ATC, ABP,
POWER ABDO, ABDO-
STRETCH, FITBALL, PILATES,
ZDROWY KRĘGOSŁUP,
SENIORFIT, NORDIC WALKING,
SAUNA dla pań, SOLARIUM,
AQUA AEROBIK, PŁYWANIE…
AQUA ZUMBA

Zapraszamy:
Wrocław, ul. Horbaczewskiego 4-6
DOM HANDLOWY „ASTRA”

ROWERY, SIŁOWNIA
oraz

STEP, EASY-STEP,
ZUMBA, ATC-SKI, ATC-BIKINI,
ATC, ABP, ABDO-STRETCH,
FITBALL, PILATES, ZDROWY
KRĘGOSŁUP, SENIORFIT,
NORDIC WALKING,
SAUNA dla pań, SOLARIUM,
AQUA AEROBIK, PŁYWANIE…
AQUA ZUMBA

tel. (071) 321 15 40, tel. 0 502 313 520

http://www.fitnesslaguna.pl/

Źródło opisu: http://www.fitnesslaguna.pl/
Źródło zdjęć: http://www.fitnesslaguna.pl/
Dodane: 2008-04-02 14:07:16 przez Rafa

Lokalizacja

0.0 z 5.0
Ocena ogólna 0.0
 • alicja
  3 kwietnia 2014 at 08:39

  W fitness laguna nie przejmuje sie wcale ograniczaniem mmiejsc na zajeciach, dlatego za kazdym razem zamiast poprawnie i wpelni wykonac zadania skupiamy sie i rozgladamy, czy zamaszyste ruchy reka nie uderza sasiadki. Lub tym bardziej – staramy sie nie oberwac. dlatego polowa do niczego sie nie nadaje, chyba ze lubimy chodzic po scianach (lub sasiadkach) – doslownie. ceny karnetow i wstepow nie sa niskie, a klub nie zapewnia dostatecznej wygodyi komfortu podczas zajec. na malej sali jest tak ciasno, ze dzisiaj z jednej strony prawie mialam stope jakiejs pani na twarzy, z boku patrzylam tylko zeby nie uderzyc drugiej. a jezeli juz znajdziemy jakis kat dla siebie to kolejna rzecza na ktorej bardzo trzeba sie skupic to krzyki pani prowadzacej – muzyka jest tak glosna ze ledwo co slychac. pozdrawiam i NIE POLECAM

  Pomocna recenzja
 • Dominika
  2 lutego 2013 at 21:36

  Dobry wieczór! 😉 Jeżeli ćwiczycie w Fitness Błękitna Laguna i moglibyście poświecić mi dosłownie kilka minut, byłabym wdzięczna! Przesyłam link do ankiety, którą wykorzystam w pracy magisterskiej. Jeżeli znacie kogoś znajomego, kto ćwiczy, w wyżej wymienionym klubie, popchnijcie dalej tego posta ;). Z góry dzięki za pomoc!! 😉
  https://docs.google.com/forms/d/1tzIMaE6FsDCI4h9vbXXxAcl–QQI3ZhgC6yRNN-VRjY/viewform

  Pomocna recenzja
 • annusiaku
  14 lipca 2012 at 14:54

  Mała, ale nie najgorsza siłownia, podstawowy sprzęt jest. Ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pani na recepcji zdecydowanie nie zadowolona, że musi tam pracować, nawet nie chciało jej się podnieść nosa z nad gazety, gdy podawałam jej kartę. Proponuję zmienić pracę!

  Pomocna recenzja
 • ewcia150994
  25 września 2009 at 17:36

  Fajny ten klub fitness

  Pomocna recenzja
 • Anonim
  27 listopada 2008 at 17:55

  …rzeczywiście „Błękitna Laguna” to najbardziej ciekawe miejsce we Wrocku:(
  Prześciga Aulę Leopoldina,Halę Stulecia,Iglicę czy Katedrę lub Most Grunwaldzki…
  Ciekawe…

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena ogólna