Zaloguj się

Fair Play Crew Szkoła Tańca Białystok Sport, Szkoły tańca

Tysiąclecia PP 8, Białystok

o tańca „FAIR PLAY” powstało z inicjatywy kilku młodych ludzi, którzy pewnego dnia stwierdzili, że sami zadbają o własny rozwój i zdecydowali się zbudować od samych podstaw FUNKcjonalne, przyjazne oraz profesjonalne studio taneczne z pełnym zapleczem technicznym.

Po upływie prawie dwóch lat od momentu powstania studia grupa „FAIR PLAY” posiada obecnie dwa w pełni funkcjonalne studia taneczne na terenie Białegostoku oraz filię szkoły w Grajewie.

Liczba ich uczniów przekracza wszelkie normy w skali dużych miast w naszym kraju, a ponad trzystu stałych klientów może poświadczyć o tym precedensie w każdej chwili.

Pierwsi uczniowie szkoły, którzy zostali wzięci pod skrzydła profesjonalnych instruktorów grupy są obecnie jednymi z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy w kraju.

Członkowie grupy zostali docenieni nie tylko przez własne środowisko, ale również przez stacje telewizyjne, które zatrudniły ich do realizacji swoich najlepszych programach komercyjnych, co dodatkowo przyniosło ogromną popularność całej szkole „FAIR PLAY”. Dzięki temu część z członków grupy mogła poznać ładne dziewczyny i doszło do aktów małżeńskich oraz na świat przyszło wielu małych pasjonatów tańca.

Co mnie interesuję?

Studio „FAIR PLAY CREW” oferuję naukę tańca pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i długiej liście osiągnięć są doskonałym źródłem wiedzy oraz przekazywania wyjątkowych umiejętności.

Wszechstronnie utalentowani tancerze specjalizują się w różnych stylach tańca m.in. new style, new age, dancehall, hip hop, popping, locking, electro boogie, house, street jazz, breakdance.

Szkoła tańca Fair Play jako jedyna w naszym kraju funduje swoim najlepszym uczniom wyjazd na miesięczne szkolenia do najlepszych szkół w Stanach Zjednoczonych, które znajdują się m.in. w Nowym Jorku i Los Angeles. Ty też możesz tam być!

Gdzie postawię moją stopę?

W Białymstoku masz do wyboru dwie lokalizacje studia. Jedna z nich znajduję się przy ul. 1000-lecia P.P, gdzie studio dysponuje dwiema dużymi salami.

Druga lokalizacja znajduje się przy ul. Antoniukowskiej 11, gdzie studio dysponuje trzema przestronnymi salami ze specjalnym parkietem i profesjonalnym nagłośnieniem.

Tancerze „Fair Play Crew” postanowili również docenić własne korzenie i od września 2008r swoje życie rozpocznie filia ich szkoły w miasteczku o nazwie Grajewo, skąd pochodzą prawie wszyscy tancerze reprezentujący grupę.

FAIR PLAY CREW to kolektyw artystyczny skupiający swoje zainteresowania wokół tańca i ruchu scenicznego. Fair Play to giętkie ciała i otwarte umysły. Grupę tworzą wszechstronni tancerze specjalizujący się w różnych stylach: new style, hip-hop, popping, locking, electro boogie, house, street jazz i break dance.

Dzięki swojej otwartości i determinacji w 2006 roku tancerze FPC stworzyli nowatorski projekt taneczno-teatralny „Morosophus”. Widowisko przyciągnęło liczną publiczność i zdobyło wielkie uznanie w kręgach artystycznych. „Morosophus” otrzymał m. in. nagrodę Ministerstwa Kultury oraz nagrodę Złote Klucze, a tancerze Fair Play zaczęli być rozchwytywani przez twórców największych musicalowych widowisk ostatnich lat. Tańczyli w teatrze muzycznym w Gdyni w musicalach „12 ławek”, „Fame”, „Footloose”, a także w głośnym „Romeo i Julia”. Nasi tancerze to finaliści programów „Selection The Carefree Dance Academy” oraz polskiej edycji „You can dance”.

Teraz Fair Play Crew to uznana i rozpoznawalna marka. Cieszymy się ze współpracy z agencjami artystycznymi, firmami, reżyserami i innymi artystami. Każda współpraca to kolejna inspiracja i zastrzyk energii, którą możemy przekazać dalej. Chęć przekazania wiedzy oraz możliwość stworzenia innym perspektyw rozwoju to przyczyna powstania profesjonalnego Studia Tańca „Fair Play”. Celem studia jest nauka tańca, organizowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz prowadzenie zajęć resocjalizacyjnych poprzez użycie nowatorskich technik i form artystycznych tak zwaną arteterapie.
Od 2006 roku organizatorzy imprezy światowej rangi „OVER THE TOP”, gdzie co roku zbierają się najlepsi tancerze breakdance z całego świata, by stoczyć morderczą walkę o szacunek.

STUDIO I:

Białystok:
15-111 Białystok
ul. 1000-lecia PP 8
Tel. 508 040 508
Michał Wróblewski
Ewelina Pietrzak,
email: pp8@fairplaycrew.com

Źródło opisu: http://www.fairplaycrew.com
Źródło zdjęć: http://www.fairplaycrew.com
Dodane: 2010-04-04 11:13:25 przez becia119

Lokalizacja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna