Zaloguj się

Extrema Dance Studio Bielsko-Biała Sport, Szkoły tańca

Piłsudskiego 27, Bielsko-Biała

EXTREMA DANCE STUDIO jest profesjonalnym studio tańca w Bielsku-Białej. Studio świadczy kompleksowe usługi w zakresie nauki tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy skutecznie we wszystkich dziedzinach tańca. Oferujemy bardzo dobre warunki do ćwiczeń. Korzystamy z nowoczesnych technik nauki tańca dobieranych odpowiednio do każdej osoby. Specjalizujemy sie w tańcach latynoamerykańskich, standardowych i dyskotekowych. Współpracujemy z różnymi szkołami tańca w Polsce i za granicą oraz z najlepszymi konsultantami tańca towarzyskiego i nowoczesnego.

Stosowany w EXTREMA DANCE STUDIO światowy program taneczny jest zgodny z wymaganiami Małopolskiego kuratorium oraz FTS. Dotyczy to programu nauki tańca dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. EXTREMA DANCE STUDIO legitymuje się członkostwem w Polskiej Federacji Tańca Sportowego (FTS).Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i różnorodnymi firmami (organizujemy szkolenia dla pracowników firm, wystawiamy faktury)

W EXTREMA DANCE STUDIO zajęcia prowadzi uczeń IWONY PAVLOVIĆ, choreograf Vadim I. Krubanov, dyplomowany nauczyciel tańca (Międzynarodowy Uniwersytet w Charkowie,Baletmistrz – taniec towarzyski, sportowy), wielokrotny zdobywca miejsc na podium na prestiżowych turniejach IDSF OPEN w kraju i zagranicą oraz na turnieju prof M. Wieczystego. W czerwcu 2005 r. dostał się do programu „TANIEC Z GWIAZDAMI”, instruktor tańca sportowego klasy Międzynarodowej, doświadczony nauczyciel tańca i pedagog (1350 godzin praktyki szkolno-pedagogicznej ), zawodowy tancerz z najwyższą Mistrzowską Międzynarodową klasą taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Reprezentant Ukrainy na Mistrzostwach Świata (Kassel,Niemcy).

Ponadto:
– Mistrz Ukrainy
– Mistrz Republiki Krymskiej
– Wicemistrz Polski Południowej
– Wicemistrz otwartych mistrzostw Czech
– Wicemistrz otwartych mistrzostw Słowacji
– Wicemistrz otwartych mistrzostw Mołdawii
– Zdobywca Grand Prix Polski
– Mistrz i Wicemistrz okręgu Dolnośląskiego, Pomorskiego, Warmii i Mazur

KONSULTANCI W TAŃCU TOWARZYSKIM z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

– IWONA PAVLOVIĆ (Olsztyn) prowadzący
– Tadeusz Krupiński (Kraków) prowadzący
– dr Sviatoslav Vloch (Ukraina)
– Sviatoslav Dacenko (Ukraina)
– Vladislav Pavlov (Rosja)
– Slavik Kriklivyj (USA)
– Colin James (Anglija)
– Alan Fletcher (Anglija)
– Richard Porter (Anglija)
– Graham Oswik (Anglija)
– Hanse Galke (Niemcy)
– Juka Haapaleinen (Anglija)
– Ruud Vermej (Dania)
– Roman Pawelec (Radom)

TUDIO Extrema OFERUJE:
Profesjonalną naukę tańca w zakresie:

* tańców latynoamerykańskich

-samba

-cha cha

-rumba

-paso doble

(z elementami Flamenco)

-jive
*standardowych

-walc angielski

walc wiedeński

-tango

(z elementami Tango Argentino)

-slow foxtrot

-quick step
*dyskotekowych

-2 na 1

-disco samba

-rock and roll

-mambo

-blus

*nowoczesnych

-Hip Hop
-Latino Dance Solo

*Klub przedszkolaka

-Różne stopnie zaawansowania,
-Kontynuacja nauki w klubie tańca sportowego,
-Szkolenia dla pracowników firm,

-Prowadzenie zajęć w szkołach podstawowych w ramach w-fu

-Organizację mielongów i wieczorków tanecznych

EXTREMA DANCE STUDIO

róg ul. Piłsudskiego i ul. Komorowickiej obok „CH SFERA”

43-300 Bielsko Biała

tel. kom: 0 503-850-038

e-mail: biuro@extrema.net.pl

Źródło opisu: http://www.extrema.net.pl/
Źródło zdjęć: http://www.extrema.net.pl/
Dodane: 2010-04-16 16:39:39 przez becia119

Lokalizacja

5.0 z 5.0
Ocena ogólna 5.0
 • Misiek
  4 października 2015 at 16:21

  Nie czytajcie tych bzdur od szpilki, pajac był na 4 zajęciach a potem się rozmyslil i w ogóle nie chciał płacić za zajęcia, oszust zapłacił połowę po interwencji. Szkoła dobra i zawsze była.

  Pomocna recenzja1
 • Rafał
  18 lutego 2015 at 11:41

  Zapisaliśmy się na przedsylwestrowy kurs tańca (8 kolejnych tygodni od 15.10 włącznie godz. 19:15).
  15 października 2014 r. odbyły się pierwsze zajęcia i wydawało się, że wszystko pójdzie jak należy ale…
  Tuż przed wyjazdem na drugie zajęcia (22.10 godz. 18:12) otrzymałem SMSa, że zajęcia odwołane z powodu choroby córki, ok – zrozumiałe, może się zdarzyć. Na kolejnych zajęciach (29.10) nie mogliśmy być z naszej winy, także nasza strata 🙂 Dnia 5 listopada 2014 r. pojechaliśmy na zajęcia ale okazało się, iż wszędzie jest ciemno i głucho. Na zapytanie, czy będą zajęcia dostaliśmy informację że tym razem sam prowadzący jest chory i nie miał jak nas powiadomić, bo nas poprzednio nie było (taaa… szkoda, że na liście byliśmy zapisani z numerami tel. włącznie i w przypadku choroby córki jakoś numer się znalazł). OK, powiedzmy, że znowu zrządzenie losu i choroba…
  Dnia 12 listopada, nie otrzymując jakichkolwiek informacji, że zajęć nie będzie, pojechaliśmy na tzw. „KURS”. O godzinie 19:19, podirytowani sytuacją, iż znowu nikogo nie ma, próbowałem się dodzwonić, jednak niestety bezskutecznie. W końcu po raz kolejny wysłałem SMSa z zapytaniem o zajęcia… No i w odpowiedzi tym razem informacja, że zajęć nie będzie, ponieważ szanowny Pan sobie zmienia salę. Wysłałem zatem informację, że nie interesuje nas taki „KURS” i chcemy zwrot pieniążków za nieodbyte zajęcia z prośbą o wyznaczenie terminu ich odbioru. Do tej chwili nie dostałem żadnej informacji. Sprawę zgłosiłem do Rzecznika Praw Konsumenta. Może w taki sposób uda się nam odzyskać stracone pieniądze
  Jest wiele szkół tańca w Bielsku ale ta jest wyjątkowa – nigdzie takiej nie znajdziecie – oczywiście w złym sensie !!!

  Pomocna recenzja
 • Władek
  12 lutego 2015 at 16:13

  POLECAMY 🙂 Fajna Instruktorka ( śmiesznie jest na zajęciach ) , kroków nie mieliśmy trudnych
  ale po 2 miesiącach już śmigaliśmy fajnie na imprezkach z narzeczoną 🙂 Wybieramy się koniecznie na nauki pierwszego tańca , mam nadzieję że podołamy bo jest dużo stresu przed tak dużą imprezą jak ślub 🙂 Na pewno przyjdziemy się uczyć do Szkoły Tańca Extrema bo byliśmy , widzieliśmy , tańczyliśmy i wszystko nam odpowiada. No i można powiedzieć że jest
  najtaniej w Bielsku. Pozdrawiamy. Tomek i Amelia 🙂

  Pomocna recenzja1
 • Wanda
  26 sierpnia 2014 at 23:23

  POLECAM tą szkołę tańca ! Bardzo dobra Instruktorka, czysto , miła obsługa i odpowiednio dobrana choreografia na Pierwszy Taniec 🙂 był wyjątkowo udany ! Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy – jak można się uczyć pierwszego tańca na tak ważne wydarzenie jak Ślub – tydzień przed weselem ?! Przecież wiadomo że to za mało czasu i się nie da dobrze opanować kroków w tak krótkim czasie, najlepiej wszystko zwalić na instruktora – to nie poważne !

  Pomocna recenzja1
 • Klaudia
  30 lipca 2014 at 14:21

  Odradzam tą szkołę tańca! Zostaliśmy wystawieni na tydzień przed ślubem! Odbyło sie jedno spotkanie a trzy zostały odwołane na godzinę przed zajęciami! Instruktor całe zajęcia pisał na telefonie, wydawało się jakbyśmy mu przeszkadzali! Szkoda nerwów! Omijajcie szerokim łukiem!

  Pomocna recenzja
 • Maria
  3 czerwca 2014 at 04:23

  Zdecydowanie odradzam ta szkołę tańca. Zaczęliśmy z narzeczonym tam chodzić na indywidualne lekcje pierwszego tańca. Odbyły się jedynie dwa spotkania z instruktorem. 3 zaplanowane lekcje się nie odbyły bo je odwołał. Jednej zapomniał odwołać i pocałowaliśmy klamkę. Podobno nie byliśmy jedyni. Nie odpisuje na smsy. W czasie lekcji nie patrzy na parę tylko cały czas bawi się komórka. Na drugiej lekcji zaczął czytać książkę!!! Reklamuje się ze zakwalifikował się do tańca z gwiazdami a to nieprawda! Generalnie strata czasu nerwów i kasy.

  Pomocna recenzja
 • HeloPoli
  17 kwietnia 2010 at 13:03

  Zawsze podziwiam profesjonalnych tancerzy.

  Pomocna recenzja
 • Rafał
  1 lutego 2020 at 01:48

  SUPER TANCERZ I NAUCZYCIEL VADIM KRUBANOV
  VADIM KRUBANOV BARDZO DOBRY TANCERZ I CHOREOGRAF. ZAJĘCIA BYŁY SUPER I KAŻDEMU POLECAMY !!!!!

  Pomocna recenzja

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ocena ogólna